Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ImmortaL_1000 » 23 апр 2018 17:58

Ех сега като сменят треньора ще почнат да играят и в Arsenal fan TV няма да е интересно.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 апр 2018 22:48

Мислех да направя някаква малко "по-засукана" тема за мача в четвъртък, тъй като това е (може би) последният мач на Венгер на "Емирейтс" срещу толкова силен съперник, но hydetoshi ме е изпреварил. И все пак аз като пускам тема като че ли съм карък и отбора не побеждава, докато с темите на hydetoshi като че ли сме по успешни 8-) Така че май е по-добре така. :)
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 24 апр 2018 12:44

TheNameOfTheGame написа:Мислех да направя някаква малко "по-засукана" тема за мача в четвъртък, тъй като това е (може би) последният мач на Венгер на "Емирейтс" срещу толкова силен съперник, но hydetoshi ме е изпреварил. И все пак аз като пускам тема като че ли съм карък и отбора не побеждава, докато с темите на hydetoshi като че ли сме по успешни 8-) Така че май е по-добре така. :)

Благодаря за комплимента! Аз засукани теми не мога да правя,но темата вече я има и ако искаш просто иди и я "засучи"! :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 27 апр 2018 23:26

Какви ли не варианти за заместник на Венгер не се изредиха през последните дни,но този за Ван Гаал истински ме разсмя.. Това да приключи ерата на един 69 годишен "динозавър" и да го смениш с 66 годишен подобен ми се струва абсурдно.Доколкото разбирам ще бъде продължена политиката да не се харчат луди пари за трансфери и също така да се търси заместник ,който да продължи философията на Венгер,превърната във философия на клуба,което автоматично значи ,че наследника ще бъде във възрастта 45-50 годишен,с идеята да бъде мениджър не само за 1-2 години ( подобно на Венгер). Засега не се е появила информация,но аз продължавам да твърдя,че на подобна съвкупност от условия отговаря Леоардо Жардим ( Монако ) и може би на него ще бъде предложено да поеме Арсенал.
Друга абсурдна информация ми се струва желанието за привличане на Саул Нигес,тъй като откупната стойност е 150 млн. евро. Г-н Газидис ще го заболи сърцето ако се наложи да дава такива пари за който и да е футболист. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 29 апр 2018 20:25

Очаквано поражение днес, но ми се стори, че като цяло не играхме зле, и то с доста променен състав. Важното за мен е, че Мхитарян се завърна, и то с гол. Надявам се в четвъртък пак да направи някое подобно изпълнение.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 30 апр 2018 09:57

Изобщо не ми пука за резултата срещу Юнайтед. Смятам,че този мач може да се сложи в топ 3 на най - добрите мачове за сезона. Сигурен бях,че младежите няма да издържат,но въпреки това беше удоволствие да се гледа този мач. Усещах някаккво спокойствие в играта ,което в други мачове напълно липсва. А когато в такъв мач смяната е Уилок за Мхитарян,накрая Фелайни дори няма право да се радва,защото щеше да е срам за прехвалените звезди на Юнайтед да не вземат победата. Най-се радвам за Санчез,който май лека полека разбира каква грешка е направил. Дори по едно време помислих,че е сменен,че в дълги периоди дори не пипаше топката. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 01 май 2018 08:15

Тези ще ги гръмнем с едно 2-2 , нищо няма да играем цял мач както бе с ЦСКА Москва и последните 10 мин ще им шмугнем 2 ! 8-)
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2018 09:59

Ще направя тема за мача с Атлетико.

Edit: Темата е готова. Не стана много добре, но такава ще е. :)
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 02 май 2018 23:09

Ако видя Ван Гаал на скамейката на Арсенал ще бъдя изключително разочарован !
Изображение

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 06 май 2018 20:12

Добре е, че треньора ще си ходи. Иначе сезона ни е пълен провал.
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта