Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 18 апр 2018 22:32

hydetoshi написа:https://gong.bg/football-sviat/shampionska-liga/multimedia/video/kontuzil-se-sreshtu-ludogorec-spira-zavinagi-s-futbola-481211
Очаквах подобна неприятна новина за Касорла. Ето ,че тя дойде. Жалко за един от най-добрите футболисти на Арсенал в последните години. :( Още по-жалко е ,че родните журналисти не го наричат по име а са му лепнали индианското "Контузен срещу Лудогорец". Това буквално ме вади от релси,като го прочета. :evil:


Безкрайно неприятна новина. :( Наистина много съжалявам за Касорла, едва ли има "артилерист", който да не симпатизира на испанеца. Освен страхотните му футболни качества, ми е направил впечатление и като изключително позитивен и усмихнат човек и е много жалко, че му се налага да преживее целия този кошмар. Най-искрено му пожелавам да се оправи веднъж завинаги от тези проблеми и отново да се радва пълноценно на живота :!: Напълно споделям твоето мнение, че клубът трябва да организира бенефис на Касорла, дано и от "ръководството" се сетят :!: А ако след всички тези неприятности в бъдеще отново му се занимава с футбол, при всяко положение Арсенал трябва да му предложи работа в клуба, може би да тренира подрастващите - мисля, че определено има на какво да го научи.

[offtopic]Дупката в средата на терена, която се отвори в негово отсъствие, е просто огромна и ако оставим другите фактори настрана (най-вече присъствието на Венгер), може би това е една от причините за спада в представянето и съответно резултатите в последните 2 сезона. Аз лично съжалявам, че Касорла дойде толкова късно в Арсенал, а не 2-3 години по-рано, за да се наслаждаваме по-дълго на невероятното му творчество.[/offtopic]
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 20 апр 2018 12:28

Arsène Wenger has issued the following statement:

“After careful consideration and following discussions with the club, I feel it is the right time for me to step down at the end of the season.

“I am grateful for having had the privilege to serve the club for so many memorable years.

“I managed the club with full commitment and integrity.

“I want to thank the staff, the players, the Directors and the fans who make this club so special.

“I urge our fans to stand behind the team to finish on a high.

“To all the Arsenal lovers take care of the values of the club.

"My love and support for ever.”

Arsene Wenger



Не мога да повярвам, че това е истина :shock: :o :shock: Определено това е огромна изненада за мен, нещо напълно неочаквано. Само можем да гадаем какво го е накарало да вземе това решение. Дано опасенията ми не се окажат верни и да не получи по-големи правомощия (примерно отговорник по трансферите), защото това би било по-зле и от сега.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 20 апр 2018 13:27

Не е изобщо изненада, но след почти 22 години звучи наистина шокиращо. Футболистите трябва да изядат тревата срещу Атлетико! Най-малко заради белите коси на Дедо Арсен!
Скоро пак ще сменям подписа... :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16639
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 20 апр 2018 15:08

Признавам си, че и аз не съм очаквал сам да се оттегли преди изтичането на договора си. Някак обаче ми е трудно да го поварявам, докато не го видя с очите си. :lol: Приемам го като добра новина, пък какви ще са последиците от тази промяна, ще разберем в близко бъдеще.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 20 апр 2018 23:07

Върнах се назад и си припомних факта,че Арсен Венгер сключи договора с Арсенал на 22.09.1996г. За мен това е невероятно ,защото е само един ден по-рано от деня в който се запознах с жена ми (23.09.1996). Помня този ден доста добре. Боже Господи! Наистина ли мина толкова много време?... :shock:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 21 апр 2018 12:44

hydetoshi написа:Върнах се назад и си припомних факта,че Арсен Венгер сключи договора с Арсенал на 22.09.1996г. За мен това е невероятно ,защото е само един ден по-рано от деня в който се запознах с жена ми (23.09.1996). Помня този ден доста добре. Боже Господи! Наистина ли мина толкова много време?... :shock:

Сега като си замине Венгер да не вземете да се оставите със жена си ! :)
Има ли паралел между двете ? :shock:
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 21 апр 2018 12:49

miro_rz написа:
hydetoshi написа:Върнах се назад и си припомних факта,че Арсен Венгер сключи договора с Арсенал на 22.09.1996г. За мен това е невероятно ,защото е само един ден по-рано от деня в който се запознах с жена ми (23.09.1996). Помня този ден доста добре. Боже Господи! Наистина ли мина толкова много време?... :shock:

Сега като си замине Венгер да не вземете да се оставите със жена си ! :)
Има ли паралел между двете ? :shock:

Няма начин! Не знам по чия идея е раздялата на Венгер с Арсенал,но както вървяха нещата можеше да се стигне до ситуация "докато смъртта ги раздели"... :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16639
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 22 апр 2018 16:16

Лошо се контузи Елнени май. :| Дано това не му попречи да играе на Световното.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16639
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 22 апр 2018 17:27

В общи линии не видях особена промяна в поведението на отбора спрямо това, което беше преди обявяването на оттеглянето на Венгер. Явно първенството се доиграва, а усилията се хвърлят основно в ЛЕ. Резултатът не отразява реално представянето на двата отбора, но е хубаво, че все пак спечелихме.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 22 апр 2018 18:28

Хубаво изглежда отбора с Обамаянг , Уелбек и Лаказет ! :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост