Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 04 мар 2018 18:14

Яка чистка точно в Арсенал е много малко вероятна при каквато и да е ситуация с треньорите. А и не е нужно да се случва - това не е отбор от българското първенство, нито е Football Manager, че с лека ръка да се подменя голяма част от играчите. За мен реално в отбора има само 3-4 футболисти, които може би нямат качества за Арсенал. Мнозинството са добри играчи със сериозен спад в настроението и формата, които при друг треньор вероятно ще се представят силно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Вълчан » 04 мар 2018 18:46

Докога ще продължава тази агония...подплатена със супер скъпи попълнение и милиони прахосани евра...Резултатът спокоино можеше да бъде 4-0 до 30 минута....Явно футболистите наистина не искат старият Венгер...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ImmortaL_1000 » 04 мар 2018 19:22

Две три загуби под ред това вече е рекорд. Добре Венгер да стой още 10 години за да на забавлява .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 04 мар 2018 19:28

ImmortaL_1000 написа:Две три загуби под ред това вече е рекорд. Добре Венгер да стой още 10 години за да на забавлява .

Теб те забавлява, а ние си късаме нервите.
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 05 мар 2018 20:43

След финала за купата на Лигата си мислех, че по-зле няма накъде. След това дойде мача със Сити за първенството и след него си казах същото. Обаче след вчера наистина не знам дали може да изглеждаме по-жалки от това. Но с Венгер начело няма да се учудя и това да е възможно и да стане. Както писах миналата седмица, всяка минута с френския п******т начело е пагубна за Арсенал и приближава клуба с крачка по-близо до дъното (а то не е много далеч). Чудя се изобщо в този клуб има ли някакви ръководни фактори или всичко е оставено на самотек :?: :!: :?: Има ли някой друг клуб в света, който при толкова много провали и плачевни резултати няма да уволни треньора си :?: :!: :?: Отговорът на въпросите е един и за съжаление е ясен: "Не, няма такъв клуб" :!: За достойнството и морала на Изкуфелия просто няма нужда да казвам нищо, тези думи за наше съжаление просто отсъстват от речника му...

hydetoshi написа:Мен ме е срам! Венгер да го махат, а Йозил да си навре космическата заплата в онова тъмното място!

Казах го още след като излезе официално. Поне за мен колосална грешка на ръководството да даде толкова огромна заплата на такъв мишок. За такива пари трябва да имаме лидер, който да повежда отбора в тежък момент, а не бегръбначно, което да се крие по терена и да прави 1 силен мач и след него 7-8 слаби.

Относни евентуална чистка в отбора - за мен е абсолютно наложителна и трябва да бъдат махнати поне 7-8 играчи, които нямат място в този клуб. Но както се казва - "рибата се вмирисва откъм главата", така че е ясно кои трябва да си отидат първи...Ех, мечти... :(
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 мар 2018 20:55

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:За е по-интересно, аз съм готов да се хвана на следния бас: ако Арсенал завърши сезона на 4-то място (или по-нагоре), за 1 месец ще си сложа за аватар снимка на Арсен Венгер (която ти избереш). НО ако Арсенал завърши на 5-то място (или по-надолу), ти ще си сложиш подпис на профила за 1 месец гласящ ENOUGH IS ENOUGH - WENGER OUT (или пък тази или подобна снимка https://ih1.redbubble.net/image.348239407.9957/flat,800x800,070,f.u1.jpg). Ако така си съгласен съм готов да се хванем на бас.

[offtopic]
hydetoshi написа:Уотфорд - Челси 4:1 . Този сценарий все едно аз съм го писал. Конкурентите са толкова зле, че ако сега почваше първенството ние щяхме да сме основен претендент за титлата.

Ще ме извиниш, но това все едно Венгер го е писал. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От над 10 години слушаме "Този сезон не беше добър обаче от следващия ги почваме", но така и не го дочакахме това "почване", а и с дядото начело...едва ли ще стане някога.[/offtopic]

ОК! То и без това Венгер си тръгва след края на сезона..... Какво? И това ли никой не го вярва?

Очевидно губя баса за топ 4....Но при тази игра не мисля,че изобщо това има значение. Слагам си подписа сега,защото в края на сезона вече ще е късно.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 05 мар 2018 21:01

Един мъж да си държи на думата.
Поздравления!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 мар 2018 21:04

ЦСКА _завинаги написа:Един мъж да си държи на думата.
Поздравления!
8-)

Бих бил щастлив да не се стига до тук,но фактите са такива. Когато фактите говорят и Боговете мълчат!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 05 мар 2018 21:08

hydetoshi написа:
ЦСКА _завинаги написа:Един мъж да си държи на думата.
Поздравления!
8-)

Бих бил щастлив да не се стига до тук,но фактите са такива. Когато фактите говорят и Боговете мълчат!

Баса си е бас.
:lol:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 05 мар 2018 22:27

hydetoshi написа:
hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:За е по-интересно, аз съм готов да се хвана на следния бас: ако Арсенал завърши сезона на 4-то място (или по-нагоре), за 1 месец ще си сложа за аватар снимка на Арсен Венгер (която ти избереш). НО ако Арсенал завърши на 5-то място (или по-надолу), ти ще си сложиш подпис на профила за 1 месец гласящ ENOUGH IS ENOUGH - WENGER OUT (или пък тази или подобна снимка https://ih1.redbubble.net/image.348239407.9957/flat,800x800,070,f.u1.jpg). Ако така си съгласен съм готов да се хванем на бас.

[offtopic]
hydetoshi написа:Уотфорд - Челси 4:1 . Този сценарий все едно аз съм го писал. Конкурентите са толкова зле, че ако сега почваше първенството ние щяхме да сме основен претендент за титлата.

Ще ме извиниш, но това все едно Венгер го е писал. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: От над 10 години слушаме "Този сезон не беше добър обаче от следващия ги почваме", но така и не го дочакахме това "почване", а и с дядото начело...едва ли ще стане някога.[/offtopic]

ОК! То и без това Венгер си тръгва след края на сезона..... Какво? И това ли никой не го вярва?

Очевидно губя баса за топ 4....Но при тази игра не мисля,че изобщо това има значение. Слагам си подписа сега,защото в края на сезона вече ще е късно.


На теория все още не си загубил баса. :) Но на практика нямаме шанс за попадане в топ 4. Щеше ми се аз да съм от загубилата страна и отбора да върви, но дано поне скоро спре пропадането...с нов мениджър начело.

[offtopic]Иначе от това, което пишеш и от комуникацията в под-форума като цяло, съм останал с впечатлението, че си много сериозен човек и нямах никакво съмнение, че ако загубиш баса ще изпълниш това за подписа ;)[/offtopic]
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта