Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 07 яну 2019 13:23

hydetoshi написа:Днес сме 07.01. Аз преди 28-и,29-и не очаквам да се осъществи нещо реално. Още се смея на нелепата ситуация от лятото на 2017,когато пазара беше отворен цяло лято,говореше се за трансфер на Лемар от Монако и накрая уж всичко беше готово и се оказа ,че на Лемар не му стигнало времето да се върне от мач на националния отбор на Франция,и докато подпише бил затворил трансферния прозорец. :lol: . Мисля,си,че това беше тъпо ,но удобно оправдание,иначе никакъв трансфер не е бил гласен.

Абсолютно :!: Това за Лемар беше тотална гавра. Спомням си, че трансферния прозорец затваряше на 31-ви август, а точно на него ден вечерта имаше мачове от квалификациите за световното. И нашите бастуни от "ръководството" удобно използваха момента да отправят уж някаква бомбастична офета (доколкото си спомням към 90 млн паунда, при това в 4 или 5 ч. следобед) знаейки, че трансфер няма как да се осъществи. Но после винаги могат да кажат: "ето, искахме да изхарчим много пари, отправихме оферта, но не ни стигна времето да финализираме трансфера." Това си беше само прах в очите на феновете и нищо друго. Още повече, че доколкото си спомням, по-рано през лятото можехме да го вземем за 50-55 млн, но не го сторихме.

Иначе за мен ако ще вземаме играчи през този прозорец, то трябва да е възможно най-скоро, защото ако чакаме до края на прозореца, просто ще е безсмислено. Предстоят ни две много напечени дербита с Уест Хем и Челси, после в началото на февруари гостуваме и на "Етихад", така че точно за тези мачове ни трябват свежи попълнения. Ако направим негативна серия и в тези мачове вземем не повече от 2 точки, може да се окаже, че още през февруари ще доиграваме сезона във ВЛ. Ако да кажем сме октомври и загубим точки е един вид по-приемливо, защото има повече време да се наваксат, но вече през втората част от сезона със сигурност трябва да сме много постоянни, за да попаднем в топ 4. Да не забравяме и началото на март, когато ако приемем, че почти сигурно ще остраним БАТЕ на 1/16 финал за ЛЕ, то за 10-12 дена бихме имали гостуване на Тотнъм, 1/8 финал за ЛЕ, домакинство на Ман. Юнайтед, 1/8 финал реванш за ЛЕ. А съперникът определено би бил доста по-сериозен от беларуския отбор. Така че попълнения са необходими и колкото по-скоро дойдат, толкова по-добре, за да се сработят с останалите и да има реална полза от тяхното привличане, а не само да запълваме бройката.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 07 яну 2019 13:52

Онова с Лемар беше голяма комедия, да. Уж щяхме да чупим рекорд с него, а Алексис уж се беше разбрал със Сити... Накрая ние уж се провалихме и не пуснахме и чилиеца. И той отиде впоследствие в Юнайтед, което според мен беше по-лошият вариант (към онзи момент) за него. Така прецакахме и себе си, и него... :lol: :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 07 яну 2019 22:12

Udoji90 написа:Денис Суарес се спряга наистина доста днес, само че последното, което видях, е: "Arsenal have told Barcelona they do not have the funds available to buy Denis Suarez this month, with a loan deal with an option to buy now the likely outcome for the negotiations." :oops: :lol: Разбира се не на всичко трябва да се вярва (по-точно на почти нищо не трябва), ама това последното няма да ме учуди, като се има предвид кой ни е мажоритарният акционер. :evil:

Между другото тази вечер попаднах на информация, че клаузата на играча е от порядъка на 20 млн паунда. Не знам дали това е вярно, но ако е така, то е повече от смешно, че го искаме под наем с опция за закупуване. Ако Арсенал като клуб не може да извади тази сума, то изобщо накъде е тръгнал...В статията се казваше, че Емери си държи на привличане на Банега, но от "ръководството" са го отрязали с мотива, че аржентинецът е прекалено стар и било по-добре парите да се инвестират в по-млад играч, т.е. един вид Денис Суарес се явява backup вариант. Но като прочетох това за клаузата му все повече си мисля, че ще се разминем и с двамата. :x
През деня прочетох и новина, че сме предложили 63 млн паунда за Хамес Родригес :lol: , но това просто го оставям без коментар. :mrgreen: :mrgreen: Последното име, за което прочетох че имаме интерес към него, е това на Яник Ферейра-Караско, който в момента играе в китайското първенство. Доколкото съм чувал играчът има известни проблеми с дисциплината, а и едва ли Атлетико биха се отказали от него току-така.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 07 яну 2019 23:23

Изводът е, че просто на нищо в медиите не трябва да се вярва. Щото няма никаква логика да не можем да дадем парите за Суарес, а да предлагаме тройно повече за Хамес. ;) Разбира се аз повече съм склонен да вярвам на първото, второто го приемам с усмивка. Караско беше страхотен играч по времето си в Монако и част от престоя си в Атлетико, но не знам как се представя в момента. Симеоне според мен спря да му разчита много, тъй като не обичаше да помага особено в защита.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 07 яну 2019 23:55

Добър жребий за 4-и кръг за FA Cup. Арсенал - Ман Юнайтед :) . Сега ще видим що за стока е Оле - Гунар Солскяр.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15055
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 08 яну 2019 00:02

hydetoshi написа:Добър жребий за 4-и кръг за FA Cup. Арсенал - Ман Юнайтед :) . Сега ще видим що за стока е Оле - Гунар Солскяр.

Мача каква дата е ?
Едва ли има по омразен отбор за мен ! :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 08 яну 2019 00:03

Доста ши**н жребий, от какъвто изобщо нямахме нужда на толкова ранен етап. Сега следват срещи с Уест Хем навън, домакинство с Челси, въпросното с Ман Юн за Купата, едно на хартия по-леко с Кардиф и гостуване на Ман Сити. Хич не ме кефи тази програма, ама какво да се прави...
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15055
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 08 яну 2019 00:07

Билети няма почти ! :shock:
Е има тук там ама от 200 нагоре ! :oops:
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 08 яну 2019 00:10

miro_rz написа:
hydetoshi написа:Добър жребий за 4-и кръг за FA Cup. Арсенал - Ман Юнайтед :) . Сега ще видим що за стока е Оле - Гунар Солскяр.

Мача каква дата е ?
Едва ли има по омразен отбор за мен ! :evil:

26 или 27 януари
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15055
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 08 яну 2019 00:13

Голям съм охлюв , аз гледам за мача март и търся билети ! :| :oops: :oops:
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта