Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 04 авг 2018 19:48

Паметните ма4ове на Арсенал са неизброими. Само отделна тема би могла да ги побере. Аз просто не исках да прекалявам... :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16697
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 08 авг 2018 12:49

Калъм Чеймбърс официално отива под наем във Фулъм за един сезон. Честно казано съм малко изненадан, защото преди 2 сезона пак беше под наем в Боро, а през миналия при нас показа добра игра в малкото мачове, в които участва, и изглеждаше, че през предстоящия сезон ще има по-сериозна роля. За мен по-скоро Холдинг или Мавропанос беше логично да бъде пратен под наем. Дали пък не подготвяме изненадващ нов трансфер на защитник в последния момент? :roll:
Другата новина е, че Усманов се е съгласил да продаде на Крьонке своя дял в клуба, което означава, че американецът ще държи 97% от него. За мен лично ужасна новина...
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15011
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 08 авг 2018 16:03

Последен сезон ще играем с Пума , новият спонсор ще е Адидас !
Аз като голям фен на марката Пума останах разочарован от качеството на материята спрямо от предходните на Найк . Вече нямам търпение да си взема нова за сезон 2019/20 !
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red_Neck » 08 авг 2018 16:08

miro_rz написа:Последен сезон ще играем с Пума , новият спонсор ще е Адидас !
Аз като голям фен на марката Пума останах разочарован от качеството на материята спрямо от предходните на Найк . Вече нямам търпение да си взема нова за сезон 2019/20 !

Това си е мега сделка. Да удвоиш парите от екипировка е голям финансов успех.
Чак тръпки ме побиват, какви пари се въртят в играта.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16697
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 09 авг 2018 22:37

Днес продадохме Лукас Перес на Уест Хем. Честно казано не съм убеден доколко удачно беше това действие. Не е някакъв извънземен играч, но при настоящата относителна липса на качество по крилата можеше да бъде доста полезен. Иначе се говори, че Оспина ще отиде в Бешикташ под наем, което вече си е логично, предвид струпването на голям брой вратари в отбора.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 09 авг 2018 23:19

Udoji90 написа:Калъм Чеймбърс официално отива под наем във Фулъм за един сезон. Честно казано съм малко изненадан, защото преди 2 сезона пак беше под наем в Боро, а през миналия при нас показа добра игра в малкото мачове, в които участва, и изглеждаше, че през предстоящия сезон ще има по-сериозна роля. За мен по-скоро Холдинг или Мавропанос беше логично да бъде пратен под наем. Дали пък не подготвяме изненадващ нов трансфер на защитник в последния момент? :roll:
Другата новина е, че Усманов се е съгласил да продаде на Крьонке своя дял в клуба, което означава, че американецът ще държи 97% от него. За мен лично ужасна новина...

Безумно решение на "ръководството". Чеймбърс показа израстване и при наличните опции най-логично изглеждаше да е първа опция при контузия/наказание на Мустафи/Сократис. Сега с Холдинг и Мавропанос като резерви нищо добро не очаква Арсенал при по-продължително отсъствие на някой (или пък и двамата) от титулярите.

За Крьонке...едва ли има Артилерист, който да е радостен от тази новина. Наистина мега лошо развитие имайки предвид, че миналата година Усманов предложи огромна сума за акциите на американеца ама кокала не се пуска толкова лесно. Тази новина за мен означава, че Арсенал ще продължи да затъва като клуб и няма да е изненада ако до 2-3 години сме извън топ 6 за сметка на Евертън, където се говори, че Усманов ще инвестира този половин милиард.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 09 авг 2018 23:23

Udoji90 написа:Днес продадохме Лукас Перес на Уест Хем. Честно казано не съм убеден доколко удачно беше това действие. Не е някакъв извънземен играч, но при настоящата относителна липса на качество по крилата можеше да бъде доста полезен. Иначе се говори, че Оспина ще отиде в Бешикташ под наем, което вече си е логично, предвид струпването на голям брой вратари в отбора.

За мен продажбата на Перес е неправилно решение. Беше идеален за резерва или пък да играе в ЛЕ и КЛ. Естествено не съм в кухнята на отбора и е възможно самия той да е поискал да бъде продаден, но ако това е еднолично решение на Емери / "ръководството" за мен е грешка. Не виждам с какво е по-лош от Иуоби, който получи дългосрочен контракт...
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 09 авг 2018 23:39

TheNameOfTheGame написа:
Udoji90 написа:Калъм Чеймбърс официално отива под наем във Фулъм за един сезон. Честно казано съм малко изненадан, защото преди 2 сезона пак беше под наем в Боро, а през миналия при нас показа добра игра в малкото мачове, в които участва, и изглеждаше, че през предстоящия сезон ще има по-сериозна роля. За мен по-скоро Холдинг или Мавропанос беше логично да бъде пратен под наем. Дали пък не подготвяме изненадващ нов трансфер на защитник в последния момент? :roll:
Другата новина е, че Усманов се е съгласил да продаде на Крьонке своя дял в клуба, което означава, че американецът ще държи 97% от него. За мен лично ужасна новина...

Безумно решение на "ръководството". Чеймбърс показа израстване и при наличните опции най-логично изглеждаше да е първа опция при контузия/наказание на Мустафи/Сократис. Сега с Холдинг и Мавропанос като резерви нищо добро не очаква Арсенал при по-продължително отсъствие на някой (или пък и двамата) от титулярите.

За Крьонке...едва ли има Артилерист, който да е радостен от тази новина. Наистина мега лошо развитие имайки предвид, че миналата година Усманов предложи огромна сума за акциите на американеца ама кокала не се пуска толкова лесно. Тази новина за мен означава, че Арсенал ще продължи да затъва като клуб и няма да е изненада ако до 2-3 години сме извън топ 6 за сметка на Евертън, където се говори, че Усманов ще инвестира този половин милиард.

Е той Крьонке казва,че ще ни прави доминанти в Англия и Европа,а ти очакваш от топ 6 да отпаднем. :)
Наистина много странен момент за отбора. Докато не видим 3-4 мача в първенството,каквото и да кажем ще е прибързано. Аз ви казах още миналата година,че май ще има да ревем за Мосю Венгер,но нека видим промените до какво ще доведат. Все пак съм оптимист,че Арсенал ще запази нивото си и с потенциала,с който разполага ще се види какви са способностите на Емери. Разбира се аз така съм устроен ,че винаги очаквам от Арсенал да се бори за титлата. И тази година не е по-различна.
Очаквам и да започнем ударно сезона. Все пак от нашите почти никой не попадна в отборите на световното или отпаднаха много рано. Във Сити доста хора участваха до последните фази и съм убеден,че са назад с подготовката(колкото и условно да е това при такива професионалисти). Така,че се надявам на победа. После имаме мач с Челси - и те си имат проблеми и можем да се надиграваме. За Уест Хям няма какво да коментирам- задължителна победа. Спокойно можем да излезем с 3 от 3 след първите 3 кръга и да сме загърбили 2 мача срещу отбори от топ 6. Това би бил мечтан старт.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16697
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 09 авг 2018 23:53

За Венгер аз лично няма да рева. Дори да сме зле с Емери или с който и да е друг треньор, в последните години и с Венгер бяхме за смях, така че... Иначе аз не един и два пъти съм казвал, че ръководството е много ПО-голям проблем от Венгер и далеч не съм смятал, че с неговото оттегляне нещата ще се оправят. В първенството може наистина да тръгнем с 3 от 3... загуби. За 3 победи аз не смея и да мечтая - много време ще му трябва на Емери да направи нещо, ако изобщо някога успее, което също е под сериозен въпрос (аз по-скоро не съм оптимист), но даваме му време и ще видим.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 10 авг 2018 20:14

През този сезон се надявам на хубава игра и да не губим лесни мачове! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост