Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 19 мар 2021 17:24

За нас добре няма, ако сами не си го направим добре. От видяното до момента смятам, че абсолютно всеки от останалите отбори е в състояние да ни думне, ако нямаме съществено подобрение. В същото време със сегашното представяне в най-добрия случай ще загубим на финала. Всъщност даже не знам дали това е най-добрият случай. Ако няма да печелим турнира, то по-добре да се отпадне възможно най-рано. :P
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 07 апр 2021 19:02

Айдее, Тиърни е аут за 4 до 6 седмици с увредени връзки на лявото коляно. В този момент просто умряхме прави. Един от най-добрите ни футболисти този сезон и играе на единствената позиция, където нямаме втори човек. :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 09 апр 2021 09:47

Добър жребий ли? Друг път! Не е като Славия Прага да не направиха Х-ове като гости на Барса и Интер в ШЛ миналия сезон. Не е като да не елиминираха Лестър и Рейнджърс в ЛЕ, както и Севиля преди 2 сезона. До един момент нещо ме беше яд за пропуските вчера, ама като се замисля, те положенията реално си бяха горе-долу поравно. Грешен избор на състав, грешен избор на момент за смените, грешни решения по селекцията изобщо. Артета не може да влезе и да ни вкара положенията, но изброените неща до голяма степен зависят от него.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 09 апр 2021 12:36

Май единственото положително от снощния мач е, че едва ли може да играем по-разпиляно и незаинтересовано от това... На реванша ясно ще си проличи има ли изобщо колективизъм в любимия ни отбор и амбиция за успех в турнира, в което лично аз много се съмнявам. И двата отбора имаха своите шансове, нашите като че ли бяха малко повече, но с такива пропуски като тези на Сака и особено на Лаказет...не знам какво да кажа, просто това е несериозно за мен. По-големият проблем за мен е очевидният конфликт между Артета и Обамеянг (хората, които би трябвало да са обединителите в съблекалнята), от който няма никой печеливш и ми се струва много вероятно да завърши с уволнението на Артета и/или продажбата на габонеца през лятото. Остава да се надяваме на реванша нещата да се променят на 180 градуса и да видим друга настройка и мотивация в отбора, но към момента поне за мен шансовете Славия да отстранят трети пореден британски отбор са повече от сериозни... И май така ще е по-добре отколкото да бъдем разгромени в евентуален финал срещу Ман Юнайтед.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 11 апр 2021 22:40

Йодегаард, Смит Роу и Обамеянг със здравословни проблеми още преди днешния мач, а вече и Сака. Как ще борим Славия, не ми е много ясно. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 18 апр 2021 17:28

Ши**н малшанс! Пропуски, греда, няколко сантиметра засада при нашия отменен гол, на косъм покрита засада при тяхната дузпа и контузия на Лаказет. А не е като да сме направили някакъв много слаб мач. Драйфа ми се направо и този път няма да виня Артета. Стискам палци Лаказет да не отсъства дълго или Обамеянг да се върне скоро. Ако ли не, предпочитам Мартинели да е нападател, въпреки че Нкетия вкара днес.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 19 апр 2021 08:37

Започва да ме гони едно безразличие към играта и отбора. С тази нова лига хептен ще ме отблъснат!
И какво сега, Уест Хям не заслужават ли да играят с Реал М или Интер а!?
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 16 май 2021 14:54

https://arsenal-bulgaria.com/site/team/analyses/lack-of-leadership-vol2-r297

Поне за мен изключително точен анализ на причините любимият ни клуб да е в такова жалко състояние в момента. :(
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 14 авг 2021 00:08

Уилък отива в Нюкасъл вече за постоянно. Струва ми се, че доста ще съжаляваме за това в бъдеще, ама да видим. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 14 авг 2021 08:31

Вчера изгледах 1/2 от мача и това ми беше последния докато на чело е Артета!
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта