Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 23 яну 2021 11:52

Да, това още вчера се говореше, въпреки че е бил близо до Сосиедад, а и Аякс са били опция. Уж се уточняват последни детайли, но да видим. Ако го вземем, ще е с наем до края на сезона. Според мен не е по-добър футболист от Себайос, но ако дойде, ще му пожелая успех разбира се.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 23 яну 2021 20:03

Ще си дам коментара и аз относно бъдещето и Артета!

За мен лично Артета едва ли ще бъде треньор на топ отбор след престоя му в Арсенал, може би ще го вземат в Евъртън след време или в някой средняк в Испания. Тези два трофея ще са първите и последните му в треньорската кариера, просто индивидуалната класа на отделни играчи му ги спечелиха. Според мен ще му се гласува доверие за да не се повтаря това с Емери. Виждам го още поне 2 или 3 сезона при нас и класиране между 5то до 10то място. Това няма да отговаря на класата на отбора за съжаление!
Относно отбора мисля, че с един добър треньор трябва да сме в челото и да дишаме във вратовете на Ливърпул и Сити. За жалост видях, че цената на отбора е спаднала със 150/160 милиона. Не е далеко времето или май е дошло, в което топ играчи няма да искат да поемат посока в едната част от северен Лондон. Дано не съм прав, но не виждам да спечелим трофей до 5 години. 2026 ако сме живи ще разберем!

Офтопик:
Отидох допълнително на работа к за моя радост не съм гледал мача! А как играхме? За този ли Артета каза, че ще е приоритет??
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 23 яну 2021 23:08

60 минути нищо не играхме, после влязоха Сака и Партей и заиграхме по-сносно, но като цяло домакините бяха по-добри. За мен няма драма. Предвид съставите, развоят бе очакван. Във вторник се надявам с титулярите да изглеждаме по-добре.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 27 яну 2021 15:55

Йодегаард е при нас!

Редно е да пуснем една тема за мача с Юнайтед а? Лично за мен са най-голямият ни дразнител. Просто помня мачовете от края на века и началото на новият. Епични!
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 27 яну 2021 16:15

Успех му желая. Няма да го натоварвам с големи очаквания. Поне да е добра ротация за Смит Роу и Уилиан да го виждаме по-рядко съответно. Юнайтед и на мен са ми най-големият дразнител (горе-долу на кантар с Челси), но първия мач с тях даже не го гледах. Втория вероятно ще го гледам, но нямам очаквания за голямо зрелище.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 31 яну 2021 15:42

Вчера се изкачихме на 8ма позиция, днес след първият мач сме 10ти! :oops:
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 02 фев 2021 01:35

Туко що изгледах Спортинг-Бенфика, еми орлите не ме впечатлиха с нищо. Солидни са в защита, но и там имах 2/3 по-сериозни грешки!
Тях ако не бием.... :roll:
60:40 в наша полза!
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 02 фев 2021 01:40

Мустафи е прекратил договора си е подписал с Шалке 04 за 6 месеца!
Мейтланд-Найлс под наем до края на сезона в УБА, а Уилок също под наем за шест месеца, но в Нюкясъл!

Благодарности на Мустафи!
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 02 фев 2021 10:33

Това с Мустафи е добър ход. Изтичаше му договорът в края на сезона и нямаше да го поднови, а нямаше и да играе особено в оставащите месеци. Сега хем ще може да играе, хем няма да му плащаме заплатата още няколко месеца. Успех му желая.
С Уилък също е добър ход. Аз имах големи надежди за него, но втори пореден сезон тъпче на едно място. В средата в момента имаме Партей, Джака, Себайос и Елнени, за 10-ката - Смит Роу и Йодегоор. Отпаднахме от Купите, груповата фаза на ЛЕ мина и остават само сериозни мачове, така че Уилък честно казано не го виждах да играе особено. Нека понатрупа малко опит в друг отбор от Висшата лига.
За Мейтланд-Найлс съм със смесени чувства. От една страна, ще натрупа игрови минути и не подсилваме пряк конкурент. От друга, за мен той можеше да играе редовно и при нас. За мен е по-добър и от Бейерин, и от Соарес, а явно е едва трети избор за десен защитник. Или има някакви дисциплинарни проблеми, или Артета има някакво лично отношение към него, но очевидно нещо не е наред. А и доста окъсяхме откъм бекове сега. При положение че нямаме резервен ляв, нищо не пречеше да имаме трима десни, от които единият да покрива Тиърни...
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 02 фев 2021 17:33

Днес ще кротнем ли вълците или ще ги рехабелитираме?

За мен ще победим 1:2!
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта