Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 08 май 2018 19:03

Аз пък днес попадам най-много на спекулации за Алегри. Нищо чудно вече да е договорен новият треньор и просто да чакат края на сезона, за да го обявят.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 08 май 2018 19:57

И накрая спекулациите за Алегри, Жардим, Анчелоти или Енрике ще се окажат свободни съчинения на медиите, а ние ще гледаме как някой от Рафа Бенитез или Брендън Роджърс позира с шалче на Арсенал на "Емирейтс". :lol: :mrgreen: :lol:
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 08 май 2018 21:59

Аз лично, като привърженик и на Валенсия, Рафата си го уважавам много. ;) Виж, феновете на Интер примерно са на коренно противоположно мнение за него. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 09 май 2018 14:14

Защо не вземат треньора на Хофенхайм? Човека е само на 30 и може да изкара спокойно 35-40 г в Арсенал. ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 09 май 2018 23:28

Съдията пак ни закла! Тази дузпа ,беше толкова смешна,че съдията дори не смееше да гледа футболистите в очите. Толкова гузен съдия няма дори в българското първенство. И 75 минути с човек по-малко... Не видях картона на Мавропанос,но ако и той е бил като дузпата... Голяма мизерия. Добре,че сезона свършва след 3 дни.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 09 май 2018 23:42

Дузпата може да се даде. Тъй или иначе мач без значение, така че ми е все тая. Гледах го с половин око общо взето. Хъдържсфийлд току-що се спасиха, така че може да ни дадат някоя точица, за да не сме капо в гостуванията след Нова година.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 09 май 2018 23:54

Udoji90 написа:Дузпата може да се даде. Тъй или иначе мач без значение, така че ми е все тая. Гледах го с половин око общо взето. Хъдържсфийлд току-що се спасиха, така че може да ни дадат някоя точица, за да не сме капо в гостуванията след Нова година.

Хъдърсфийлд накрая лежаха,пълзяха ,търкаляха се.... Това за мен не е футбол. Нещата не вървят на добре. Все повече мачове започват да изглеждат по този начин. Не бих се учудил,ако скоро се направят някакви промени в правилата на самата игра . Това е безумие- единия отбор да владее топката в 80% от времето,да има повече от 20 удара , и накрая другия отбор да притича зад центъра и да го излъже. Това се превръща в епидемия( и финала за родната купа преди малко беше същия). А ние ,понеже сме нестандартни в последния кръг като нищо ще изненадаме всички и ще напълним 3-4 гола на Териерите.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 13 май 2018 16:51

Пак ли няма да сме в ефир ?
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 13 май 2018 18:54

Е, отсрамихме се малко накрая, макар че пак не изиграхме особено добър мач. Обамеянг дойде в отбора в най-слабия период на Арсенал и пак набързо записа 10 гола. Най-после се сдобихме с наистина ефективен нападател. Дано само да е здрав и да има и по-качествени съотборници през следващия сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 21 май 2018 14:58

Начо Монреал донякъде изненадващо попадна в състава на Испания за СП 2018. Другите ни сигурни представители засега са Дани Уелбек и Джоел Кембъл. Йозил и Оспина на 99% също ще участват, макар че окончателните състави на Германия и Колумбия все още не са обявени. Иуоби според мен също е с големи шансове, а при Елнени зависи от възстановяването му. За състава на Швейцария още нищо не се знае, но ми изглежда много малко вероятно Джака да не бъде извикан.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта