Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот dreben23 » 01 окт 2018 20:06

Просто Рамзи е последният мохикан от на бате Венго'с скуад и тия новини са глупости. Вероятно държим да го махнем. То ще се чуе, не вярвайте на всичко писано, а и във футбола бързичко се променят събитията, Рамзи както сега понамира своята форма може бързо да си оправи неясния статут. Но реално няма смисъл да го държим при нас, тъпче си на едно место според мен. Вече не задържам никого! :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 окт 2018 10:08

dreben23 написа:Просто Рамзи е последният мохикан от на бате Венго'с скуад и тия новини са глупости. Вероятно държим да го махнем. То ще се чуе, не вярвайте на всичко писано, а и във футбола бързичко се променят събитията, Рамзи както сега понамира своята форма може бързо да си оправи неясния статут. Но реално няма смисъл да го държим при нас, тъпче си на едно место според мен. Вече не задържам никого! :lol:

Абсолютно съм съгласен с твоето мнение. И за мен Рамзи стигна тавана си в Арсенал и мисля, че няма какво повече да даде на отбора.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 окт 2018 10:25

Udoji90 написа:Аз пък съм попадал на информации за Ливърпул и Милан. Къде е истината, ще разберем скоро. И все пак Рамзи, въпреки че виждайки ситуацията с Йозил, действително е прав, лекичко така ми пада в очите, защото в моите представи той си беше играч, който наистина обича отбора и си е "артилерист", казано леко клиширано. Дето се вика, бих очаквал да остане, дори да не е чак толкова високо платен. Уилшър примерно повече го разбирам, щото нямаше да е основен играч при Емери, затова напусна, иначе уж беше навит и на намалена заплата. Докато на Рамзи сегашният треньор има голямо доверие, смята да го пуска редовно, само че уелсецът явно взе да става малко алчен. А пък Йозил, ако не друго, от началото на този сезон, много повече се научи да се връща назад, да помага в дефанзивен план, даже и да се сборва така понякога. От това до голяма степен страдаше играта му в атакуващ план в началото, но в последните седмици започна да намира баланса.

Принципно си прав, но за съжаление в съвременния футбол (а и в живота като цяло) такива понятия като лоялност все по-рядко се виждат. Това, че този бил "артилерист", онзи "миланист", третият не знам си какъв малко или много няма такова значение както преди 10 години примерно. Особено във ВЛ, където се въртят милиарди всяка година, който предложи по-добрите условия е с предимство и няма голямо значение, че това е Юнайтед или Челси, а ти си играч на Арсенал. Иначе Уилшър като че ли в първите 3-4 мача на Уест Хем беше титуляр, а след това гледам, че не е в групата. Дано да не е получил пак някоя кофти контузия.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 02 окт 2018 10:31

Баш си получи контузия Джак. В глезена му е травмата и може би още месец ще е извън игра. Няма късмет и това е. :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 окт 2018 11:38

Жалко за Уилшър, дано се оправи по-скоро.

Чех е с контузия в бедрото и вероятно ще е аут за около месец. Шанс за Лено да покаже качествата си в поредица от мачове.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 03 окт 2018 11:58

Чех точно си беше намерил формата, така че ме хвана яд и за него. Но пък толкова мрънкане съм срещал във виртуалното пространство заради това, че Лено не играе, та сега поне това ще спре. Германецът вече се включи чудесно срещу Уотфорд и извади поне 2 положения при 0-0. Срещу Ворскла пък нямаше вина за получените голове. Според мен постепенно би следвало да измести Чех от титулярите, още повече че на последния договорът му изтича в края на сезона и засега няма индикации за продължаването му. Мартинес за мен също не е лош вратар, а и Оспина все още е наша собственост, така че имаме опции на този пост за следващия сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 окт 2018 11:13

Arsenal squad vs Qarabag
Leno, Martinez, Bellerin, Lichtsteiner, Holding, Mustafi, Papastathopoulos, Kolasinac, Monreal, Xhaka, Elneny, Torreira, Guendouzi, Smith-Rowe, Iwobi, Ozil, Welbeck, Lacazette

Попаднах на това в "Мирър" и честно казано съм доста НЕприятно изненадан. Очаквах за този мач да пътуват само резерви и момчета от школата, а на практика единствените "липсващи" са Мкхитарян (по обясними причини), Рамзи и Обамеянг. Дори и да играем основно с резервните състезатели, самото пътуване от около 4 хил. км е много натоварващо и за мен е тотално безсмислено. Аз лично не бих имал нищо против в групата да са само момчета от U23 и победната серия на отбора да бъде прекъсната, но титулярите да бъдат запазени за по-важния мач, а именно в неделя на обяд срещу Фулъм. С оглед програмата във ВЛ според мен това е грешно решение на Емери, но времето ще покаже дали съм бил прав.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 04 окт 2018 11:37

Емери явно тези турнири ги взима една идея по-насериозно от Венгер и ще си пуска що-годе прилични състави. Честно да си кажа, хич не съм изненадан, че е извикал тези. Даже съм леко учуден, че Рамзи и Обамеянг почиват. За първия очаквах да е евентуално на пейката, а за втория - дори да започне (само че не на крилото, а най-отпред като с Ворскла).
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 04 окт 2018 11:46

TheNameOfTheGame написа: Дори и да играем основно с резервните състезатели, самото пътуване от около 4 хил. км е много натоварващо и за мен е тотално безсмислено.

Отборът няма да лети с нискотарифна компания, така че полетът ще бъде достатъчно комфортен. Добре, че не се паднахме с Астана, че тогава щеше да е зор. ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 окт 2018 14:42

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Дори и да играем основно с резервните състезатели, самото пътуване от около 4 хил. км е много натоварващо и за мен е тотално безсмислено.

Отборът няма да лети с нискотарифна компания, така че полетът ще бъде достатъчно комфортен. Добре, че не се паднахме с Астана, че тогава щеше да е зор. ;)

Както и да го погледнем 5-6 часа полет означава или прибиране в UK сутринта в петък или пък тръгване от Азербайджан в петък сутрин и прибиране по някое време следобед. И в двата случая това тотално обърква тренировъчния процес. Възможно е от клуба да са предвидили тренировка в петък сутрин в Азербайджан и след това отпъвуване, но не знам, не съм запознат с програмата на отбора. При всяко положение за мен наличието на толкова много титуляри в групата е голяма грешка, но все пак само времето ще покаже дали е така.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта