Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 яну 2019 11:51

hydetoshi написа:
hydetoshi написа:Днес сме 07.01. Аз преди 28-и,29-и не очаквам да се осъществи нещо реално.

Их, как ще взема да позная! :lol: Даже ми се струва,че може да се престараят "отговорните фактори" и направо да пропуснем целия трансферен прозорец.

+1. Най-много ми харесва, че абсолютно точно си поставил кавички където трябва. :mrgreen:
Аз така и не мога да разбера защо сега уж нямаме пари за трансфери, след като сме началото на годината и не би ли трябвало счетоводно всичко да е отчетено и евентуалната печалба за миналата година да се харчи за трансфери. Не знам, ако някой е по-наясно икономически и може да обясни как стоят нещата, би било супер.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 яну 2019 14:28

Емилиано Мартинес ще играе под наем в Рединг до края на сезона.
[offtopic]Изображение[/offtopic]
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 23 яну 2019 22:56

Малко заглавия от последните 1-2 дни:

Преговорите между Барселона и Арсенал за Суарес се провалиха

Юнайтед отряза Арсенал за Ерик Баи

Рома отряза Арсенал за своята млада звезда (Юндер)

Хамес се изсмя на Арсенал, пред него има 3 варианта

Въобще нещата са супер. Всички ни взимат за мезе(както обикновено)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 24 яну 2019 00:14

Ама нека си пишат. Все едно не знаеш, че 99% от статиите са откровени л**на, изсмукани от пръстите. ;) Особено пък това за Хамес буквално ме накара да си ударя главата в масата. Ние най-вероятно изобщо не сме се поинтересували от него, пък той се бил изсмял. И разбира се медиите първи са научили. Глупости на търкалета...
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 24 яну 2019 10:20

Udoji90 написа:Ама нека си пишат. Все едно не знаеш, че 99% от статиите са откровени л**на, изсмукани от пръстите. ;) Особено пък това за Хамес буквално ме накара да си ударя главата в масата. Ние най-вероятно изобщо не сме се поинтересували от него, пък той се бил изсмял. И разбира се медиите първи са научили. Глупости на търкалета...

Да ти кажа ,аз не съм чел статиите. Само заглавията ми бяха достатъчни да ми прилошее. Но така или иначе до края на трансферния прозорец остава 1 седмица,а нищо не се случва. Наистина направихме серия от 11 поредни победи и 22 мача без загуба,което показва,че отборът ни не е толкова лош,но контузиите вече са непоносими. Така че няма да е зле поне един футболист да се вземе,поне да се успокоят духовете,че нещо се прави.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 24 яну 2019 10:36

Аз лично не бих отхвърлил с лека ръка всичко написано по медиите, тъй като се вижда, че ръководството ни е пълен *****. Възможно е не малка част от написаното да е истина. Последните информации са, че Денис Суарес сам е отказал трансфера в Арсенал, въпреки че преди това е бил навит да дойде, тъй като клубът е отказал в договора за наем да има клауза за задължително откупуване. Дали това е така предстои да видим.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 24 яну 2019 10:54

Със сигурност не може да се отхвърли всичко, да, ама оная тъпотия за Хамес конкретно е толкова малоумна, че... То това, че при нас нещата стават мъчно и в последния момент, е ясно. Съгласен съм с вас, че и сега попълнения може да има най-много в последните 1-2 дни от прозореца. Но ако се замислите, това са най-активните дни за почти всички отбори. Неслучайно в последния ден всички сайтове следят минута по минута какво се случва.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 25 яну 2019 19:23

Днешните спекулации ни свързват с Кристофър Нкунку от ПСЖ. Чувал съм го като име, но честно казано нямам никакъв поглед над играта му. Играе като полузащитник.

В дългосрочен аспект, т.е. за трансфер през лятото, ни свързват с вратаря на Сампдория Емилио Аудеро, който е под наем там от Ювентус. Идеята е да замести Петър Чех, който след края на сезона обяви, че се отказва от футбола. За първи път чувам този вратар, но се сещам че бяхме взели преди години един друг от Италия (Вивиано или нещо от сорта), който не знам дали изобщо помириса терен. :lol:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 26 яну 2019 12:28

Кошчелни е обявен,че е със счупена челюст. Никъде не пише горна или долна. Според мен става въпрос за горна,защото иначе нямаше да може да отваря и затваря устата. Освен това може би по-точно е спукана,а не счупена. Така или иначе е неприятно ,но не като да е счупен крак примерно. Може би с кратка почивка от порядъка на 2 седмици и с маска на лицето нещата биха се оправили.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 26 яну 2019 13:19

При сегашната ситуация с контузиите в защита и 2 седмици ми се струват доста за Косчиелни. Това би означавало 2-3 мачa, в това число гостуването на "Етихад" (макар че там дори и в оптимален състав нямаме толкова големи шансове). Емери след мача е казал, че Сократис може би не е много зле, ама на мен ми се струва, че неговият проблем може да е по-сериозният от двата. Показваше с ръка, че нещо е усукал. Мислех, че е коляно, но Емери говори за глезен. Ще разберем скоро, но силно се надявам поне единият да е на линия за Сити. За Кардиф предполагам, че е малък шансът.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта