30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 30 окт 2019 10:53

Позабравихме групата във форума. Да опитаме да събудим нещата около любимия отбор. Мисля,че подобен сблъсък е достоен за това!
Въпреки приказките и различното самочувствие,с което влизат двата отбора си мисля,че изходът не е предварително ясен. Зависи кой какъв приоритет е дал на този турнир и най-вече в какво състояние са резервите и юношите на двата клуба. Надявам се на победа, макар Карабаото да е повече утежняване на календара, отколкото някакъв престиж,но ей така, поне да се каже, че сме били Ливърпул на Анфийлд.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: 30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 30 окт 2019 12:45

Мислех да скалъпя една тема набързо, но си ме изпреваварил. :) Лично аз очаквам да отнесем поредния разгром на "Анфийлд" като според мен въпросът е дали ще вкараме гол или не, а не кой ще е крайният победител. Най-вероятно и двата отбора ще излязат с доста резервни играчи, макар че при нас резерви са хора като Торейра и Мартинели, които за мен заслужават да са титуляри за сметка на такива като Джака, който псува феновете и Пепе, който в 2 от 3 пъти се спъва в топката. Новината е, че Йозил е в групата за мача и е възможно да се появи в игра след като от началото на сезона едва ли има игрово време повече от една футболна среща, но пък за сметка на това си прибира по 350К на седмица, за да разцъква Fortnite. Играта от мач на мач е все по-зле и по-зле и ми се струва, че времето на Емери бавно, но сигурно изтича освен ако не се вземат радикални мерки. Надявам се да видим коренна промяна тази вечер и победа, но това като че ли клони към нула.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: 30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 30 окт 2019 20:56

Изображение

Общо взето очакван състав. Йозил най-накрая е титуляр и получава шанс да покаже на какво е способен и да защити името си. Да се надяваме, че ще го направи. Дори и да загубим, се надявам да видя хъс и желание за победа, неща които в последните години липсват когато гостуваме на този стадион.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 30 окт 2019 21:31

Да видим какво ще стане, но специално за този мач нашия състав е по-качествен и очаквам победа.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 31 окт 2019 00:25

С титулярните ни защитници ни набутаха 5!
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 31 окт 2019 08:43

miro_rz написа:С титулярните ни защитници ни набутаха 5!

Отборите направиха шоу за зрителите и на никой не ме пукаше, дали ще продължи. Мисля, че можехме спокойно да победим, но просто нямахме желание. На Емери са му са се струпали доста неща на главата и Карабаото само му пречи.
На приказките за загуба на Арсенал от детската градина на Ливърпул ще отговоря, че головете на домакините бяха автогол, Ориги-2, Окс и Милнър. Имаха слаб пост- вратаря и ето 5 гола. Нашия също си го биваше. Дори не мога да се сетя, дали вратарите имаха някакво спасяване.
Мач, който трябваше да се изиграе и от който няма как да се вадят изводи. Единственият извод за мен е, че ФА са легализирали черното тото.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 30.10.2019 Carabao cup Ливърпул - Арсенал

Мнениеот Вълчан » 31 окт 2019 09:34

Все едно NBA...всяка атака положение или гол. :) Лимита на Ливърпул да взема мач или точка след редовните минути свърши. :mrgreen:
Все пак великолепен мач откъм зрелище.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта