Лига Европа финал :: Челси - Арсенал 4:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 26 май 2019 22:56

TheNameOfTheGame написа:За Арсенал мача ще пропуснат контузените Уелбек, Холдинг, Бейерин, Рамзи и Денис Суарес, а Мхитарян няма да пътува до Баку поради политически причини. Останалите би трябвало да са на линия. Някъде бях срещнал информация, че във финала на ШЛ всеки от отборите ще може да запише по 23-ма играчи в групата за мача, дали и в ЛЕ ще е така?

Да, и за този мач отборите ще имат 23 души на разположение. В официалния ни сайт е обявен състав от 24 и пише, че ще бъде съкратен до 23 преди мача. За Уелбек обаче бъркаш - възстановен е и е в групата. ;) :arrow: https://www.arsenal.com/news/Europa-Lea ... ling-squad
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот Romanisto » 27 май 2019 12:46

Очакванията ми са за един затворен мач в който 1 гол ще реши мача. Кой ще я вземе поне на мен не ми дреме. Важното е да се получи хубав мач.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 27 май 2019 19:56

Много хубава снимка на стадиона си подбрал. Май на финала ще изглежда по същия начин-празничък. :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 28 май 2019 10:36

Udoji90 написа:
TheNameOfTheGame написа:За Арсенал мача ще пропуснат контузените Уелбек, Холдинг, Бейерин, Рамзи и Денис Суарес, а Мхитарян няма да пътува до Баку поради политически причини. Останалите би трябвало да са на линия. Някъде бях срещнал информация, че във финала на ШЛ всеки от отборите ще може да запише по 23-ма играчи в групата за мача, дали и в ЛЕ ще е така?

Да, и за този мач отборите ще имат 23 души на разположение. В официалния ни сайт е обявен състав от 24 и пише, че ще бъде съкратен до 23 преди мача. За Уелбек обаче бъркаш - възстановен е и е в групата. ;) :arrow: https://www.arsenal.com/news/Europa-Lea ... ling-squad

Благодаря за корекцията, изобщо не съм обърнал внимание. :oops: Като цяло добра новина, макар че след като не е играл над половин година, едва ли ще може и на финала. Все пак е хубаво да имаш един опитен нападател на пейката в случай, че се наложи отборът да търси голове. При нас проблемите определено са в центъра на терена (защитата е ясна), където опциите са сведени до минимум и дано това не ни изиграе лоша шега.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 28 май 2019 10:46

hydetoshi написа:Много хубава снимка на стадиона си подбрал. Май на финала ще изглежда по същия начин-празничък. :lol:

Ами като нищо...Няма да се учудя ако половината е празен и в последния момент се търсят "решения" да се замаже положението.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 29 май 2019 09:55

Честит празник драги фенове на Арсенал !

Аз туко що се събудих с голям адреналин в очакване на така бленувания за мен финал. Чувствам се така все едно ще преспивам за първи път с жена . Абе готино си е , все пак не играем често такива мачове и финали . След повече от две десетилетия подкрепа и големите разочарования от 2000 и 2006та е време и на нас да ни се усмихне съдбата, време е ... !

Няма да коментирам състава , просто не ми се влиза в такава подробност . Единствено искам да покажем духа и характера , който имахме на стадион Хайбъри през толкова много десетилетия . Искам терена да бъде нива след 90те минути и да се поздравим след това . Аз ще подкрепя момчетата в най-големият пъб в нашият град заедно с колеги и приятели . Част от тях фенове на Чесли , друга част от тях на Арсенал и доста неутрални . Не залагам редовно до пуснах три фиша , за победа , за триумф и за точен 1:3 !

Аз вярвам 3:1 !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 май 2019 13:05

miro_rz написа:Честит празник драги фенове на Арсенал !

Аз туко що се събудих с голям адреналин в очакване на така бленувания за мен финал. Чувствам се така все едно ще преспивам за първи път с жена . Абе готино си е , все пак не играем често такива мачове и финали . След повече от две десетилетия подкрепа и големите разочарования от 2000 и 2006та е време и на нас да ни се усмихне съдбата, време е ... !

Няма да коментирам състава , просто не ми се влиза в такава подробност . Единствено искам да покажем духа и характера , който имахме на стадион Хайбъри през толкова много десетилетия . Искам терена да бъде нива след 90те минути и да се поздравим след това . Аз ще подкрепя момчетата в най-големият пъб в нашият град заедно с колеги и приятели . Част от тях фенове на Чесли , друга част от тях на Арсенал и доста неутрални . Не залагам редовно до пуснах три фиша , за победа , за триумф и за точен 1:3 !

Аз вярвам 3:1 !

[offtopic]Миро,като за последен мач ще ти включа прогнозата към играта. ;)[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 май 2019 13:07

Има вероятност довечера никой да не може да вдигне купата. :shock: Казаха ,че тежи цели 15кг... Егати купата! :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 29 май 2019 18:20

Вчера ги заложих на 3.20 , тази сутрин беше на 3.40 а сега на 3.60 !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа финал :: Челси - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 май 2019 20:52

miro_rz написа:Вчера ги заложих на 3.20 , тази сутрин беше на 3.40 а сега на 3.60 !

Челси без Азар са умрели прави,ама букитата пак си ги пишат фаворити,ей така -по инерция. Мачът е напълно равностоен и тия коефициенти са малко ала-бала. Доколкото знам коефициентите се променят в зависимост от залозите,които се правят,но това си е вид спекула.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта