Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал 2:4 (3:7 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 10 май 2019 09:53

Ясно е, че Чех ще си пази и във финала. Не е по-добрият от двамата ни вратари, но има голяма заслуга Арсенал да е на финал с някои ключови спасявания. Помислете си примерно с какъв резултат можеше да загубим в Рен, ако не беше извадил няколко положения. Като нищо пътят ни можеше да приключи още там.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2019 10:12

Romanisto написа:
hydetoshi написа:Забавна ситуация. Финал на 29 май Арсенал - Челси. На нашата врата Чех,на отсрещната-Кепа. Свършва мача,който бил-бил,който паднал-паднал. И след два дена ,на първо число от месеца Чех се появява в лагера на противника,вече като треньор. :lol: . Само не разбрах Чех треньор на Кепа ли ще става или отива на работа в Академията на Челси?
Мисля,си,че Емери добре трябва да помисли за този финал. Вчера Чех не беше много стабилен. Все пак става въпрос за финал и сантиментални мисли,че Чех е пазил във всички мачове на ЛЕ и затова трябва да пази и на финала не ми се виждат правилни. Не трябва да се прави комромис и е по-добре да се прецени кой е в по-добра форма - Чех или Лено. Няма място за сърдене и цупене в подобен момент. Пък Чех пак може да получи последния си мач в неделя срещу Бърнли.


Чех ще ви пази във финала освен ако не се контузи. Треньорът определя кой вратар къде да играе. След като Чех Ви е пазил в предишните мачове би било подигравка да не го пусне във финала. Пък и ти, ако си футболист къде би искал да ти е последния мач във Висшата лига или Лига Европа? Осъзнаваш ли последното ти изречение каква глупост е. :)

Вчера не знам ,дали Чех имаше спасяване в мача. Ако му напълнят кошарата с 5-6 гола,какво ми дреме пазил ли е или не е пазил. Не знам, дали последното ми изречение е глупост,но е голяма глупост да имаш по-добър вратар а ти да пуснеш по-слабия и да подариш купата на противника.Казах,че става въпрос за финал на ЛЕ ,а не за чувства ,емоции и сантименти. Емери си знае. Ако му има доверие ОК.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Romanisto » 10 май 2019 12:51

hydetoshi написа:
Romanisto написа:
hydetoshi написа:Забавна ситуация. Финал на 29 май Арсенал - Челси. На нашата врата Чех,на отсрещната-Кепа. Свършва мача,който бил-бил,който паднал-паднал. И след два дена ,на първо число от месеца Чех се появява в лагера на противника,вече като треньор. :lol: . Само не разбрах Чех треньор на Кепа ли ще става или отива на работа в Академията на Челси?
Мисля,си,че Емери добре трябва да помисли за този финал. Вчера Чех не беше много стабилен. Все пак става въпрос за финал и сантиментални мисли,че Чех е пазил във всички мачове на ЛЕ и затова трябва да пази и на финала не ми се виждат правилни. Не трябва да се прави комромис и е по-добре да се прецени кой е в по-добра форма - Чех или Лено. Няма място за сърдене и цупене в подобен момент. Пък Чех пак може да получи последния си мач в неделя срещу Бърнли.


Чех ще ви пази във финала освен ако не се контузи. Треньорът определя кой вратар къде да играе. След като Чех Ви е пазил в предишните мачове би било подигравка да не го пусне във финала. Пък и ти, ако си футболист къде би искал да ти е последния мач във Висшата лига или Лига Европа? Осъзнаваш ли последното ти изречение каква глупост е. :)

Вчера не знам ,дали Чех имаше спасяване в мача. Ако му напълнят кошарата с 5-6 гола,какво ми дреме пазил ли е или не е пазил. Не знам, дали последното ми изречение е глупост,но е голяма глупост да имаш по-добър вратар а ти да пуснеш по-слабия и да подариш купата на противника.Казах,че става въпрос за финал на ЛЕ ,а не за чувства ,емоции и сантименти. Емери си знае. Ако му има доверие ОК.


След като му е гласувал доверие за полуфинала, ще му го гласува и на финала. Аз не смятам Лено за по-добър от Чех.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот saract » 10 май 2019 14:08

Голям фен съм на Арсенал но този отбор има нужда от четири пет нови попълнения.Спешно.

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 10 май 2019 16:48

Честно казано не знам какво да кажа. :lol: Падаме от Кристъл Палас и правим хикс с Брайтън у дома в първенството, а в Лига Европа печелим по 2 пъти срещу Наполи и Валенсия. Иди, че разбери. :mrgreen: Както и да е, най-важното е, че се класирахме за финала, а там вече - каквото сабя покаже. Според мен това 7:3 като общ резултат не отразява реално разликата между двата отбора, но като цяло смятам, че нашите бяха по-добри и в двата мача и заслужено отстранихме Валенсия. След бързия гол в началото за домакините си викам, че ще ни пишат от 3 нагоре, но е хубаво, че нашите изравниха почти веднага и не позволиха на домакините да ни насметат. Вече през второто полувреме вкарахме бърз гол и въпреки, че "прилепите" също отговориха с попадение, реално не се виждаше как ще вкарат необходимите им голове, за да ни отстранят. След третия гол за нас, на практика мачът абсолютно приключи. Накрая така и не разбрах какво стана и кой направи провокацията (може и да беше Паулиста), но нашите подходиха много незряло като се хванаха и при по-строг съдия някой можеше и да изгори за финала.
Представянето на нападателите ни снощи беше от световна класа. Много добре комбинираха помежду си, имаше много движение в играта им, въобще 6+ за мен. Не съм сигурен, но май това е първият хеттрик на Обамеянг за Арсенал (досега май имаше 6-7 мача с по 2 гола, но никога 3) и дано да си е запазил поне 2 гола и за финала. 8-) И понеже стана дума за Чех - аз без майтап казвам, че май вратарят ни не направи нито едно спасяване за цял мач. Реално нямаше какво да направи и при двата гола, а според мен имаше някои ситуации, в които имахме солидна доза късмет, тъй като удари на играчи на домакините профучаваха точно до рамката на нашата врата. И аз смятам, че Чех ще е този, който ще пази на финала (естествено ако е здрав), макар че според мен в мач с такъв огромен залог за нас би трябвало да пази по-силният и като цяло вратарят в по-добро състояние.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 10 май 2019 16:48

saract написа:Голям фен съм на Арсенал но този отбор има нужда от четири пет нови попълнения.Спешно.

Абсолютно :!: Даже аз бих казал ПОНЕ 4-5 нови попълнения.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2019 18:24

TheNameOfTheGame написа:
saract написа:Голям фен съм на Арсенал но този отбор има нужда от четири пет нови попълнения.Спешно.

Абсолютно :!: Даже аз бих казал ПОНЕ 4-5 нови попълнения.

Какво сте се размечтали? Г-н Крьонке да не бере парите от дърветата? :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2019 18:49

Пак пише за Мхитарят,че няма да играе на финала ,заради конфликта между Армения и Азърбайджан. Той май пропусна и гостуването на Карабах.
Е царе сме на тъпанарските казуси!Което ме подсети за "казуса" с двете топки от снощи. Ако не се бяха разминали на 2 сантиметра и беше станал гол,щеше да е доста забавно. ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 10 май 2019 18:59

Гостуването на Карабах го пропусна поради преценка на клуба, за да не се поемат излишни рискове. За финала пише, че е ВЪЗМОЖНО да го пропусне, но УЕФА уж има право да издава разрешения за играчите в такива случаи, така че аз очаквам този път да пътува с отбора.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 10 май 2019 20:14

Нищо де Йозил ще ни поведе , време е да направи мача на живота си !
Другия месец ми се ще на тур в северен Лондон !
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта