Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал 2:4 (3:7 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 09 май 2019 23:52

miro_rz написа:
hydetoshi написа:
miro_rz написа:Даже можем да си позволим да си легнем по-рано . :)

Ще гледаме продълженията в Западен Лондон. ;)

Арсенал - Тотнъм финал за суперкупата на Европа ! :lol:

От твоята уста в Божиите уши! :)
Айде вече официално :ЧЕСТИТО!!!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 09 май 2019 23:59

По мои спомени Валенсия само срещу Атлетико този сезон имаха допуснати над 2 гола в един мач, така че тези 3+4 говорят наистина отлично за нападението на Арсенал. И в двете срещи Валенсия започнаха много по-силно, но Арсенал се оказаха по-търпеливият отбор. Предвид, че това им остана единствен път към ЛЕ, а Валенсия може да стигнат до топ 4, то може би и от моя гледна точка това бе по-добрият развой. Сега Арсенал трябва да вземат и финала, а Валенсия да завършат 4-ти. Дано!
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2019 00:10

hydetoshi написа:Ще паднем с много. Нашите пак се движат,като на забавен кадър.

Пак ги омагьосах... :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Alex » 10 май 2019 00:27

Бях тръгнал да пиша одеве, че ако Сари извади Жиру, това ще е със сигурност последния му сезон в Челси (на Жиру).... то и на Сари де :lol: но видях, че са направили три смени и бях забравил, че вече имат право и на 4-та в продълженията... сега като видях ,че Жиру не е на терана, мога да честитя на Айнтрахт финала и да поздравя Арсенал за титлата (очаквам Айнтрахт да бият на дузпи Челси)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Alex » 10 май 2019 00:53

Ама аз чаках Игуаин да бие дузпа и да изпусне :mrgreen: Сари ми прееба прогнозата. :lol:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 10 май 2019 08:39

Ще спукаме ли топката в Баку , Челси и те са слаби като нас !
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 10 май 2019 08:56

В този турнир този сезон нито ние сме слаби, нито те. Ще бъде интересно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2019 09:22

Снощи мачът хич не почна добре. Първите 15 минути гледахме мача -ние по телевизията ,футболистите на Арсенал,по-отблизо. Мейтлънд-Найлс го разминаваха ,като футболист от юношеска формация на отбор от втората осмица на ППЛ. Дори това да не е традиционноия пост,на който играе не би трябвало да е толкова зле положението. Човекът не издържа на напрежението,което се потвърждава и от сбиването след мача,което беше голяма глупост и можеше да коства много на отбора. Учудвам се,че Емери не го смени през цялото време.
Като падна гола на Гамейро,вече виждах,как всичко се разпада и отива по дяволите. Оба майсторски изравни,но ситуацията,която го изведе до този удар беше по-скоро плод на случайност,отколкото на някаква закономерност.
Още вчера казах,че Валенсия страда от същите слабости ,като нас,което ни позволи да не изпуснем юздите. Представям си,ако Прилепите имаха сили да наложат натиск,какъвто предложи примерно Тотнъм ,сигурно петарката не ни мърдаше.
И ВЛ и Примера са много сериозни първенства и след това,което видях ми се струва,че местата ,които заемат и Арсенал и Валенсия в класирането очевидно е напълно закономерно.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2019 09:32

Забавна ситуация. Финал на 29 май Арсенал - Челси. На нашата врата Чех,на отсрещната-Кепа. Свършва мача,който бил-бил,който паднал-паднал. И след два дена ,на първо число от месеца Чех се появява в лагера на противника,вече като треньор. :lol: . Само не разбрах Чех треньор на Кепа ли ще става или отива на работа в Академията на Челси?
Мисля,си,че Емери добре трябва да помисли за този финал. Вчера Чех не беше много стабилен. Все пак става въпрос за финал и сантиментални мисли,че Чех е пазил във всички мачове на ЛЕ и затова трябва да пази и на финала не ми се виждат правилни. Не трябва да се прави комромис и е по-добре да се прецени кой е в по-добра форма - Чех или Лено. Няма място за сърдене и цупене в подобен момент. Пък Чех пак може да получи последния си мач в неделя срещу Бърнли.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Валенсия - Арсенал

Мнениеот Romanisto » 10 май 2019 09:43

hydetoshi написа:Забавна ситуация. Финал на 29 май Арсенал - Челси. На нашата врата Чех,на отсрещната-Кепа. Свършва мача,който бил-бил,който паднал-паднал. И след два дена ,на първо число от месеца Чех се появява в лагера на противника,вече като треньор. :lol: . Само не разбрах Чех треньор на Кепа ли ще става или отива на работа в Академията на Челси?
Мисля,си,че Емери добре трябва да помисли за този финал. Вчера Чех не беше много стабилен. Все пак става въпрос за финал и сантиментални мисли,че Чех е пазил във всички мачове на ЛЕ и затова трябва да пази и на финала не ми се виждат правилни. Не трябва да се прави комромис и е по-добре да се прецени кой е в по-добра форма - Чех или Лено. Няма място за сърдене и цупене в подобен момент. Пък Чех пак може да получи последния си мач в неделя срещу Бърнли.


Чех ще ви пази във финала освен ако не се контузи. Треньорът определя кой вратар къде да играе. След като Чех Ви е пазил в предишните мачове би било подигравка да не го пусне във финала. Пък и ти, ако си футболист къде би искал да ти е последния мач във Висшата лига или Лига Европа? Осъзнаваш ли последното ти изречение каква глупост е. :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта