Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот hydetoshi » 02 май 2019 20:40

TheNameOfTheGame написа:
hydetoshi написа:Арсенал е в доста деликатна ситуация. Наредихме 3 поредни загуби и сега е надвиснала угрозата при провал да стане цяла серия от 4 поредни загуби. Нямам спомен по времето на Венгер да е имало подобна серия.

Май точно миналия сезон (последния на Венгер) имахме серия от 4 поредни загуби точно около ревашна с Йостерсунд и финала за Купата на Лигата с Ман Сити.

И Венгер си замина... :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2019 21:40

Иуоби е резерва, което си е цяло чудо. :mrgreen: Аз лично нямам обяснение защо Торейра е резерва за сметка на безобразно играещият в последно време Гендузи. :roll:
Офтопик:
Изображение
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот Alex » 02 май 2019 22:11

Прогнозата ми за мача... Ами, те са две... Едната е за много тичане, малко интрига и 1-0 за Арсенал плод най-вече на здрава работа в скучен мач... Другата е за 3-1 (айде да помечтаем за 3-0), в мач, в който Арсенал си доминира, играе уверено и макар и без да е някакво тотално смазване на съперника, успява да прави остри атаки.

Вярно, че клубът записа 3 трагични мача (не мога да повярвам ,че пропиляха не само третото място, но най-вероятно и 4-тото... само Арсенал го може това, при положение, че бяха трети и нямаха мачове с отбори от топ 6 вече... Ама мнението ми за Емери, писал съм го, не е това идеята на тая тема...). Но въпреки това има 2 неща, които ме карат да очаквам победа и класиране. Еми, във валенсия си продаваме резервите.. не го казвам с пренебрежение, нито с каквато и да е фенщина... Просто обективно играят два клуба, единият купува играчите, които не могат да се наложат в другия.. Да, валенсия играят с Коклен и Габриел. Второто нещо е, че това е Арсенал. Те все пак са много класен отбор. и след тия три загуби (типично арсеналски) сега трябва да излязат и да си покажат нормалното ниво. Все пак и футболистите и отборът са на друго ниво... а и играе мс по-титулярен състав.... макар че ще е много тежко без Рамзи :cry: (който вчера официално каза, че повече няма да го видим с фланелката на отбора)

оффтопик: Яд ме е, че се класираха Валенсия, а не Ваядолид, защото много исках да видя Санти отново на Емиратс...
[center]Изображение[/center]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2019 22:16

Абсолютен та*ак сме :!: :x Всяко статично положение пред нашата врата е 80% гол...
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2019 22:18

Леле майко... :o :o :o Найлс, нямам думи просто. Като нищо и днес ще получим 3 гола.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2019 22:20

ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ :!: :!: :!: :lol:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот hydetoshi » 02 май 2019 23:10

Родриго размята цялата ни защита,като парцалени кукли.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот insaneboy1 » 02 май 2019 23:19

Alex написа:Прогнозата ми за мача... Ами, те са две... Едната е за много тичане, малко интрига и 1-0 за Арсенал плод най-вече на здрава работа в скучен мач... Другата е за 3-1 (айде да помечтаем за 3-0), в мач, в който Арсенал си доминира, играе уверено и макар и без да е някакво тотално смазване на съперника, успява да прави остри атаки.

Вярно, че клубът записа 3 трагични мача (не мога да повярвам ,че пропиляха не само третото място, но най-вероятно и 4-тото... само Арсенал го може това, при положение, че бяха трети и нямаха мачове с отбори от топ 6 вече... Ама мнението ми за Емери, писал съм го, не е това идеята на тая тема...). Но въпреки това има 2 неща, които ме карат да очаквам победа и класиране. Еми, във валенсия си продаваме резервите.. не го казвам с пренебрежение, нито с каквато и да е фенщина... Просто обективно играят два клуба, единият купува играчите, които не могат да се наложат в другия.. Да, валенсия играят с Коклен и Габриел. Второто нещо е, че това е Арсенал. Те все пак са много класен отбор. и след тия три загуби (типично арсеналски) сега трябва да излязат и да си покажат нормалното ниво. Все пак и футболистите и отборът са на друго ниво... а и играе мс по-титулярен състав.... макар че ще е много тежко без Рамзи :cry: (който вчера официално каза, че повече няма да го видим с фланелката на отбора)

оффтопик: Яд ме е, че се класираха Валенсия, а не Ваядолид, защото много исках да видя Санти отново на Емиратс...

Виляреал

Anulo mufa

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот hydetoshi » 02 май 2019 23:54

Този смотан гол накрая ,как може да натежи...Не ми се мисли.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот Alex » 02 май 2019 23:57

insaneboy1 написа:
alex написа:
оффтопик: Яд ме е, че се класираха Валенсия, а не Ваядолид, защото много исках да видя Санти отново на Емиратс...

Виляреал
И аз това исках да кажа :mrgreen: :mrgreen:
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта