Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия 3:1

Мнениеот TheNameOfTheGame » 01 май 2019 16:02

[center]Изображение[/center]

[center]Новини около отборите[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Отсъстващи играчи[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Вероятни състави[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Предишни мачове[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Emirates Stadium (Капацитет 60 432)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Четвъртък, 02.05.2019 г. от 22:00 ч.[/center]
Последна промяна от TheNameOfTheGame на 03 май 2019 22:31, променено общо 1 път.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот miro_rz » 01 май 2019 17:59

Ако изиграем тактически правилно двата мача както беше с Наполи сме на финал !

2:0 ! 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот Romanisto » 02 май 2019 09:34

Наполи игра ужасно и в двата мача! Не си правете илюзии и, че с Валенсия ще е така. Днес Валенсия ще вкара на Арсенал. Ако прогнозирам 2-1 за Арсенал победа

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот miro_rz » 02 май 2019 15:15

Romanisto написа:Наполи игра ужасно и в двата мача! Не си правете илюзии и, че с Валенсия ще е така. Днес Валенсия ще вкара на Арсенал. Ако прогнозирам 2-1 за Арсенал победа

Играеш толкова колкото позволят !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот hydetoshi » 02 май 2019 16:00

Арсенал е в доста деликатна ситуация. Наредихме 3 поредни загуби и сега е надвиснала угрозата при провал да стане цяла серия от 4 поредни загуби. Нямам спомен по времето на Венгер да е имало подобна серия. Дано и сега да не се получи. От друга страна си мисля,ако все пак това стане дали няма да се заговори за смяна на мениджъра. Покрай Венгер феновете на топчиите сме свикнали в Арсенал да се работи с някакви дългогодишни проекти, в които временни неуспехи не водят до сътресения на мениджърския пост,но кой знае,може нещата да се променят с времето. Правя аналогия със Сари в Челси,който дойде по едно и също време с Емери ,но на него вече му светнаха лампичката и човека виси с ултиматум.
Общо взето това е,което очаквам - борба за победа и надежда за добър резултат от рода на 2:0,но в случай на загуба очаквам да се заговори за смяна на мениджъра.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот Romanisto » 02 май 2019 16:09

miro_rz написа:
Romanisto написа:Наполи игра ужасно и в двата мача! Не си правете илюзии и, че с Валенсия ще е така. Днес Валенсия ще вкара на Арсенал. Ако прогнозирам 2-1 за Арсенал победа

Играеш толкова колкото позволят !


Това ли е оправданието за 3 поредни загуби в първенството от отбори, които за нищо не се борят, а вие се борите за място в ШЛ.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот Udoji90 » 02 май 2019 17:11

Уулвс и Лестър ИМАТ за какво да се борят и това е 7-мото място във ВЛ, което дава излаз към ЛЕ (друг въпрос е дали искат да играят там), ако Сити бият Уотфорд на финала за Купата. Палас вече наистина за нищо не играят. Както и да е, при всички положения Арсенал нямаше право да играе толкова зле в трите срещи, а и не е за това темата.
Аз съм казал, че между двата отбора, които подкрепям от 17-18 години вече, интригата трябва да остане на максимум за реванша, така че си пожелавам много положения, но 0-0. :lol: Няма да подкрепями нито единия повече от другия, защото двата отбора са в сходно положение и във вътрешните си шампионати. Само да се опазят здрави футболистите и съдиите да не са главни действащи лица. :idea:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот Sisi 1914 » 02 май 2019 18:56

2-1
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2019 20:09

hydetoshi написа:Арсенал е в доста деликатна ситуация. Наредихме 3 поредни загуби и сега е надвиснала угрозата при провал да стане цяла серия от 4 поредни загуби. Нямам спомен по времето на Венгер да е имало подобна серия.

Май точно миналия сезон (последния на Венгер) имахме серия от 4 поредни загуби точно около ревашна с Йостерсунд и финала за Купата на Лигата с Ман Сити.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал :: Арсенал - Валенсия

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 май 2019 20:17

Аз някак доста странно хем съм оптимист, че ще спечелим, хем си мисля че най-вероятно отново ще се о*ерем и ще ни бият. Няма никаква логика като цяло. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Иска ми се да вземем победа без значение от резултата, но ми се струва, че мачът ще завърши наравно 1:1 и подобно на миналата година ще излетим на тази фаза от турнира от испански отбор.

Офтопик:
Но дори и да отпаднем от "прилепите", ще съм за тях на финала заради Udoji90. ;)
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта