Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал 0:1 (0:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 18 апр 2019 23:31

Е, накъде без Иуоби. :lol: Жалко, че смени Лака, който за мен си играеше много добре, а не Обамеянг.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 19 апр 2019 00:07

Честито класиране за 1/2 финала! Получи се много спокоен мач. Мисля,че дори успяха нашите момчета да спестят сили за мачовете от ВЛ. Жалко за Рамзи.Ше изчакаме да чуем ,колко тежка е контузията му. Чакам Обамеянг да се събуди от зимния сън. Явно и днес това не се случи.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 19 апр 2019 00:09

Това беше едно от добрите ни гостувания през сезона! При това срещу отбор, който победи и тотално надигра Ливърпул у дома в ШЛ и за една бройка изпусна успех над ПСЖ в Париж. Вярно, че предимно се защитавахме, но при този резултат няма нищо по-нормално. Допуснахме много малко ситуации пред вратата си и продължаваме дори неочаквано лесно. Жалко за Рамзи. Някакво разтежение в бедрото може би. Срещу Палас би следвало и без него да успеем. За следващите срещи обаче стискам палци да се върне. Дано в оставащите гостувания за първенството успеем да покажем днешното ниво.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал

Мнениеот Alex » 19 апр 2019 01:17

Аз продължавам да не разбирам какви бяха тия прогнози, дето 99% от хората дадохте преди двата мача. Прочетете си и в тая, и в другата тема какво сте писали и се замислете как виждате нещата и как реално са те :)

иначе, водете си записки: :mrgreen:
Първият мач:
Alex написа:Поне 2-0

Вторият мач:
Alex написа:та мисля, че емери може да им даде инструкции за повече борба и да няма грешки и примерно 1:1 като краен резултат ми се вижда реално... за мен в нормален мач, без напрежение и сметки, Арсенал са си с 2 гола разлика по-добри от Наполи и даже и за довечера им давам по-големи шансове за победа от на домакините.
[center]Изображение[/center]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 19 апр 2019 10:10

Като цяло комфортна победа без голямо напрежение. Смятам, че и в двата мача бяхме много по-добрият отбор и напълно заслужено се класираме напред. Издразни ме абсолютно несериозния пропуск на Обамеянг в началото на втората част, който съвсем щеше да приключи интригата. Както и да е, най-важни са победата и класирането на 1/2 финалите, при това дошло със суха мрежа и в двата мача. До мачовете с Валенсия има доста време, в което трябва да се хвърлим на 110% в първенството, за да натрупаме точки и да играем срещу испанците без напрежението от 1/2 финалите през миналия сезон.

Положението с Рамзи не изглежда много добро, ето и думите на Емери:
His injury today can give us some matches without him. I don’t know if we’ll see him again before the end of the season.


За втори път през сезона записваме поредица от 3 сухи мрежи във всички турнири, а предишния такъв случай беше преди загубата от Евертън, т.е. излиза че в последните 7 мача имаме 6 сухи мрежи, което изглежда отлично имайки предвид колебанията в защита по-рано през сезона.

Това беше и мач номер 50 за Унай Емери начело на Арсенал. Статистиката показва, че в тези срещи "артилеристите" имат 32 победи, 7 равенства и 11 загуби при голова разлика 97:53.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 19 апр 2019 10:16

Alex написа:Аз продължавам да не разбирам какви бяха тия прогнози, дето 99% от хората дадохте преди двата мача. Прочетете си и в тая, и в другата тема какво сте писали и се замислете как виждате нещата и как реално са те :)

иначе, водете си записки: :mrgreen:
Първият мач:
Alex написа:Поне 2-0

Вторият мач:
Alex написа:та мисля, че емери може да им даде инструкции за повече борба и да няма грешки и примерно 1:1 като краен резултат ми се вижда реално... за мен в нормален мач, без напрежение и сметки, Арсенал са си с 2 гола разлика по-добри от Наполи и даже и за довечера им давам по-големи шансове за победа от на домакините.

Офтопик:
Аз признавам, че абсолютно не очаквах да бием без проблеми. Дори и след представянето на двата отбора на "Емирейтс" си мислех, че е много възможно в ответния мач ролите да са разменени и ние да изглеждаме доста посредствено. Може би тези прогнози се дължаха на формата и като цяло на играта, която показва Арсенал в по-голямата част от гостуванията си през сезона.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал 0:1

Мнениеот Romanisto » 19 апр 2019 12:53

Наполи бяха пълно разочарование. Да играеш така пред собствената си публика е престъпно. Не бих казал, че Арсенал много впечатлиха. Наполи има нужда от нови играчи за евротурнирите. Тези вече са тотално изхабени.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 19 апр 2019 14:24

Alex написа:Аз продължавам да не разбирам какви бяха тия прогнози, дето 99% от хората дадохте преди двата мача. Прочетете си и в тая, и в другата тема какво сте писали и се замислете как виждате нещата и как реално са те :)

иначе, водете си записки: :mrgreen:
Първият мач:
Alex написа:Поне 2-0

Вторият мач:
Alex написа:та мисля, че емери може да им даде инструкции за повече борба и да няма грешки и примерно 1:1 като краен резултат ми се вижда реално... за мен в нормален мач, без напрежение и сметки, Арсенал са си с 2 гола разлика по-добри от Наполи и даже и за довечера им давам по-големи шансове за победа от на домакините.

Суеверие!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал реванш :: Наполи - Арсенал 0:1

Мнениеот Sisi 1914 » 19 апр 2019 14:48

Реванша беше протоколен. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта