Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Romanisto » 11 апр 2019 17:01

TheNameOfTheGame написа:Не ме разбирайте погрешно, естествено че искам Арсенал да спечели, но тук ми се струва че и 0:0 би трябвало да влиза в плановете ни. При такъв развой бихме имали възможност да се класираме и при голов хикс в гостуването в Италия. Намираме се на такъв етап от турнира, където всеки един гол е от огромна важност. Два пъти вече си играхме с огъня, надявам се нашите да са си взели поука. Разбира се доста трудно изглежда мачът тази вечер да завърши без голове. И двата тима имат много добри играчи в предни позиции, а да не забравяме и фактора полупрофесионалност на нашата защита. Стискам палци да вземем чиста победа, ако ще и 1:0 да е, тъй като е почти сигурно, че ще загубим в гостуването. При всяко положение ми се струва, че шансовете ще си останат 50/50 и след мача. Естествено ако някой от отборите не спечели с 4-5 гола разлика. :lol:

Офтопик:
Фенът на Ливърпул ми се струва прикрит артилерист. :lol: Винаги когато пишеш в подфорума на Арсенал, даваш прогнози за победа на "артилеристите", естествено без мачовете с твоя любим отбор. Току виж в някой предишен живот си бил от Арсенал. 8-) Всичко това, разбира се, го казвам в рамките на шегата. ;)


0-0 е най лошият резултат, който може да изкарате от първия мач. За Арсенал перфектният резултат за първият мач е 1-0 . Така че вторият мач Наполи да се хвърлят да връщат гола и да ги удряте на контраатаки.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Udoji90 » 11 апр 2019 17:12

0-0 у дома по принцип не е лош турнирен резултат поне при сегашните правила, които все още включват головете на чужд терен като фактор (което уж се планира да отпадне в бъдеще). На нас обаче няма да ни свърши работа по простата причина, че в Неапол просто ще загубим. Това за мен е най-сигурното нещо в този двубой.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот miro_rz » 11 апр 2019 20:28

Какъв прекрасен ден е днес и нямам търпение мача вече да започне !
Убеден съм , че ще изорем терена и ще победим . Едно 3:1 ми се върти , дай Боже и 4:1 . Днес е нашият ден и ще си вземем нашето . Сядам да ям и пие , че не се трае !

Вземем ли ЛЕ ще ме видите на следваюия мач зад вратата с 3 метрово Бг знаме ! 8-)
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот hydetoshi » 11 апр 2019 20:49

Може да се окаже,че от този мач зависи целия ни сезон. За мен това е финал преди финала!
VAIA CON DIOS !!!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 11 апр 2019 21:35

miro_rz написа:Какъв прекрасен ден е днес и нямам търпение мача вече да започне !
Убеден съм , че ще изорем терена и ще победим . Едно 3:1 ми се върти , дай Боже и 4:1 . Днес е нашият ден и ще си вземем нашето . Сядам да ям и пие , че не се трае !

Вземем ли ЛЕ ще ме видите на следваюия мач зад вратата с 3 метрово Бг знаме ! 8-)

Welcome back, Миро! 8-) Радвам се, че отново си тук! ;) За прогнозата, която си дал - силно се надявам да познаеш. И да, нашите са напълно задължени да изорат терена и да се борят до последния съдийски сигнал, особено след фиаското в неделя.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 11 апр 2019 21:48

Cech, Sokratis, Koscielny, Monreal, Maitland-Niles, Torreira, Ramsey, Kolasinac, Ozil, Lacazette, Aubameyang
Subs: Leno, Mustafi, Elneny, Guendouzi, Suarez, Iwobi, Mkhitaryan

На практика излизаме с всичко най-добро. Аз бих сложил Мхитарян вместо Йозил, но и така е добре.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот hydetoshi » 11 апр 2019 22:00

miro_rz написа:Какъв прекрасен ден е днес и нямам търпение мача вече да започне !
Убеден съм , че ще изорем терена и ще победим . Едно 3:1 ми се върти , дай Боже и 4:1 . Днес е нашият ден и ще си вземем нашето . Сядам да ям и пие , че не се трае !

Вземем ли ЛЕ ще ме видите на следваюия мач зад вратата с 3 метрово Бг знаме ! 8-)

Офтопик:
Пусни прогноза. Или ще препиша тази от тук.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот hydetoshi » 11 апр 2019 22:27

Аз си мислех,че само Арсенал изпада в паника,като ги понатиснат малко,но като гледам защитниците на Наполи,как чистят в корнер си промених мнението.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот hydetoshi » 11 апр 2019 22:35

Лаказет не е от тук и е за малко.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Alex » 11 апр 2019 22:47

Като чета прогнозите за мача и въобще не мога да проумея как може да поставяте отбори като Арсенал и Наполи на едно ниво... :shock:
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта