Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Мнениеот TheNameOfTheGame » 10 апр 2019 15:00

[center]Изображение[/center]

[center]Новини около отборите[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Отсъстващи играчи[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Вероятни състави[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Предишни мачове[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Emirates Stadium (Капацитет 60 432)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Четвъртък, 11.04.2019 г. от 22:00 ч.[/center]
Последна промяна от TheNameOfTheGame на 12 апр 2019 12:46, променено общо 1 път.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Udoji90 » 10 апр 2019 15:06

Като гости напоследък играем толкова зле, че дори да бием в този мач с 6-0, пак няма да съм сигурен, че ще продължим. Ние разбира се няма да бием с толкова, а може и изобщо да не бием. Джака и Косчиелни продължават да са под въпрос, а без тях шансовете намаляват доста и в двете фази на играта, независимо че Торейра и Рамзи трябва да са на линия. Понеже у дома правим силни мачове този сезон, очаквам все пак да спечелим и този път, но смятам, че ще е минимално и няма да ни стигне в реванша.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Vura » 10 апр 2019 16:46

1-1

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Alex » 11 апр 2019 00:05

Поне 2-0
[center]Изображение[/center]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Sisi 1914 » 11 апр 2019 07:36

0-1
Дано да не съм лош пророк! :oops:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот KOPScousers » 11 апр 2019 10:35

2-0 за Арсенал! На реванша падате 3-1 и всички са доволни. Стискам ви палци, Наполи са калитари и под напрежение винаги се пречупват. Единствената им надежда е, че на пейката си имат треньор от световна класа, който в последните години обаче нещо се позагуби. Арсенал е много силен домакин и очаквам довечера да го докаже!
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Udoji90 » 11 апр 2019 10:49

Косчиелни и Джака са тренирали, така че има надежда. Като цяло с първия е по-деликатна ситуацията, щото промени в центъра на защитата в течение на мачовете не са много желателни, освен при контузия или катастрофална игра на някого. Така нито ще е добре да започне срещата и да не я довърши, нито да се включи по никое време в нея. Обаче пък в същото време Мустафи е неубедителен, така че и с него е рисковано. Други реалистични варианти за партньор на Сократис няма.
На Джака позицията е такава, че не е толкова страшно да се прави смяна в течение на двубоя. Рамзи и Торейра там могат да се справят добре и без него, а той да влезе по-късно (или пък той да започне с някого от тях двамата, а после да излезе).
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Romanisto » 11 апр 2019 12:48

Победа за Арсенал. Наполи като гости не са убедителни и за тях целта днес е да вкарат гол на чужд терен. Прогнозата ми за мача е 2-1 за Арсенал може и 3-1.

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 11 апр 2019 15:54

Не ме разбирайте погрешно, естествено че искам Арсенал да спечели, но тук ми се струва че и 0:0 би трябвало да влиза в плановете ни. При такъв развой бихме имали възможност да се класираме и при голов хикс в гостуването в Италия. Намираме се на такъв етап от турнира, където всеки един гол е от огромна важност. Два пъти вече си играхме с огъня, надявам се нашите да са си взели поука. Разбира се доста трудно изглежда мачът тази вечер да завърши без голове. И двата тима имат много добри играчи в предни позиции, а да не забравяме и фактора полупрофесионалност на нашата защита. Стискам палци да вземем чиста победа, ако ще и 1:0 да е, тъй като е почти сигурно, че ще загубим в гостуването. При всяко положение ми се струва, че шансовете ще си останат 50/50 и след мача. Естествено ако някой от отборите не спечели с 4-5 гола разлика. :lol:

Офтопик:
Фенът на Ливърпул ми се струва прикрит артилерист. :lol: Винаги когато пишеш в подфорума на Арсенал, даваш прогнози за победа на "артилеристите", естествено без мачовете с твоя любим отбор. Току виж в някой предишен живот си бил от Арсенал. 8-) Всичко това, разбира се, го казвам в рамките на шегата. ;)
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта