Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот KOPScousers » 12 апр 2019 00:45

KOPScousers написа:2-0 за Арсенал!


8-) 8-) 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Sisi 1914 » 12 апр 2019 07:37

Отличен резултат и игра :P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Romanisto » 12 апр 2019 09:21

На мен този мач ми напомни на онези мачове в групите за ШЛ когато първият мач бихте пак с 2-0 а втория в Неапол паднахте със същия резултат. Така че няма да се изненадам ако в този двубой има продължения и дузпи.

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:25

Ако преди мача ми бяха предложили срещата да не се играе и Арсенал да спечели с 2:0, бих приел на драго сърце. Но след мача и с оглед показаното на терена съм доста разочарован, че не спечелихме с по-убедителен резултат. :x Да, Наполи също имаха 2-3 кристални шанса за гол и можеха да отбележат, но нашите имаха положения за поне 4-5 гола и в този ред на мисли това 2:0 е малко разочароващо. Със сигурност очаквах много повече от гостите, които преди почивката бяха неузнаваемо слаби. След нея уж играха малко по-добре, но пак Арсенал диктуваше събитията на терена. Дано пропуските, които направихме не натежат на реванша. Както Наполи изглеждаха зле през по-голямата част от мача , така и Арсенал може да се окаже в същата позиция в гостуването, тъй като е повече от ясно, че именно това ни е Ахилесова пета през сезона. При всички положения ми се струва, че за да се класираме напред в необходимо да вкараме гол в реванша. Иначе ако тръгнем да пазим резултата...може и да отпаднем.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:26

KOPScousers написа:
KOPScousers написа:2-0 за Арсенал!


8-) 8-) 8-)


Очакваме те отново за реванша с прогноза в полза на Арсенал :!: 8-)
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:29

Alex написа:Не съм сигурен ,че Емери разбира какво означаваше за Касорла и за феновете на клуба той да се завърне след контузията с мач за Арсенал, както и още много други неща, които човек няма как да осъзнае, ако не е израснал с ценностите и идеологията на клуба.

Да ти кажа честно, съмнява ме Емери да е имал право на глас относно това дали Касорла да остане в отбора. По-скоро за мен това е решение на по-висшето "ръководство", което може би се е притеснявало от факта, че след толкова много проблеми с контузиите, е напълно възможно отново да не може да играе за дълъг период от време и така само да му се плаща за нищо един вид. Иначе, разбира се че и аз, много исках да видя Санти отново в игра с екипа на Арсенал.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Udoji90 » 12 апр 2019 12:36

Офтопик:
Касорла в момента на възстановяването си беше почти на 34 г., не беше играл почти 2 г., а договорът му изтичаше. Колкото и добър играч да е, при тези обстоятелства съвсем не е неоправдано да не му бъде предложен нов договор, тъй като изобщо не се знаеше дали ще е на същото ниво. Емери току-що беше дошъл и едва ли е имал особено влияние върху това решение.
Същата работа и е с Рамзи. Думите и действията на Емери сочат, че той много разчита на уелсеца (дори с приоритет пред Йозил). В случая по-скоро между играча и ръководството е имало някакво неразбирателство, за което едва ли някога ще научим пълната истина.
Последна промяна от Udoji90 на 12 апр 2019 12:57, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:45

Udoji90 написа:Касорла в момента на възстановяването си беше почти на 34 г., не беше играл почти 2 г., а договорът му изтичаше. Колкото и добър играч да е, при тези обстоятелства съвсем не е неоправдано да не му бъде предложен нов договор, тъй като изобщо не се знаеше дали ще е на същото ниво. Емери току-що беше дошъл и едва ли е имал особено влияние върху това решение.
Същата работа и е с Рамзи. Думите и действията на Емери сочат, че той много разчита на уелсеца (дори с приоритет пред Йозил). В случая по-скоро между играча и ръководството е имало някакво неразбирателство, за което едва ли някога ще научим пълната истина.

Абсолютно :!: Нямаше как да се знае на какво ниво ще е след толкова продължително отсъствие. Аз лично и за Уилшър си мислех, че е възможно вече да е преодолял сериозните проблеми с контузии, а ето че през 2/3 от този сезон е аут.
За Рамзи, въпреки силно му представяне в последно време, аз отново ще кажа, че за мен раздялата е правилна. Със сигурност обаче начина, по който тя става е неприятен и отново ще се повторя, но прави чест на уелсеца, че играе със сърце и душа за Арсенал :!:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Мнениеот hydetoshi » 12 апр 2019 19:29

Въпреки победата,аз не съм доволен. Поради някаква причина Наполи бяха много притеснени. Не помня да съм ги виждал така в някой друг мач. И въпреки това нашата игра не беше добра. Пак беше някак ръбата и на мускули. Може би половината пасове бяха неточни или спорни,което провали доста атаки. При по-концентрирани действия Наполи със сигурност отиваше на 5-6 на нула. 2:0 е доста коварен резултат,заради което ще има треперене другата седмица. Няма да открия топлата вода,като кажа,че ни трябва гол за да сме малко по-спокойни.
Предстоят ни 2 неприятни мача. Срещу Уотфорд има опасност мислите да са в Неапол и този мач буквално да го пропуснем. Ако стане така ще изостанем в борбата за топ 4 и то според мен фатално. Обратно ,ако се хвърлим да печелим,може да не останат сили за четвъртък и да си изпатим тогава. А не е малка вероятността да се случи ситуацията "от 2 стола - на земята"
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Мнениеот dreben23 » 12 апр 2019 20:53

Споко, ЛЕ я взима Арсенал. Че що да не сме играли добре? Ние като домакини сме най-добрите в света. Като гости обаче сме последни. Еми Унай е слаб тренер, пичове. Валенсия може на гостуването да ви/си хлацнем с 4-5 гола, но споко, пада формата и на Валенсия. Като отбор пада, но на Гедеш се вдига. Наполи не е лош отбор, но очаквано загуби от най-добрият домакин! Играта е толкова, колкото съперникът позволи. Арсенал ще се издъни, но в края на сезона, я го изчислих. Това не значи, че другите лоши ще бият и ше ни изместят от четворка. Не ми се вярва, гледам ниска форма започва да имат всички кандидати за водещите позиции. А на Ливърпул титлата е купена! Нямат един играч във форма и продължават да бият. Погледнете фентъзито и ше видите. :lol: :)

Тия си правят гаргара с феновете на водещи отбори, в един момент всички сме много добри, в другия не!

Арсенал ще влезе в топ 4, защото е по-силен от лошите. Но за съжаление ако така продължават гостуванията и Наполи може да обърнат и прилепите да ни очукат на Местая. Само че тяхната форма спада и артилеристите по-добри в защита и атака. И Валенсия ще я сгромиме. Няма, на годишнините не дават трофеи за ся. :lol: :lol: :|

Няма страшно баницата се разпределя. Наполи ляга щото си е в Шл, то не му трябва Ле. Проблемът е Валенсия, там ни трябва, че сме в аналогична ситуация на Арсенал. По-глупаво не успяха да го измислят! И там прилепите не изместване Севиля колко и да сме силни, форма, норма, глупости на търкалета! Ония се дънят всеки мач, накрая пак пред Валенсия. Валенсия пета vs Арсенал пето. Глупаво си ги правят тези футболчето, по китните, не е по класа, не по състав, не по треньор. По парите. Крайно безсмислена и глуповата игра, а ние феновете по света дето я гледаме все още сме едни глопчовци, как си представя някой отбор неколко сезона да няма победи като гост в първенство? Валенсия пък е с 15 Х в Испания, не пада кат домакини. :mrgreen: И само бием като домакини, това как ще го обяснявам на децата, че Арсенал няма класа ли какво? Е как да няма класа Арсенал бе, писах прогноза срещу Наполи за нас и ги правихме на нищо, нямат една ситуация за гол. :) Вторият ни полусезон е по-слабия от първия, но ще имаме и купа и топ 3. Което е необяснимо както и да анализирам, тото лото! :lol:


Ок, може да кажем, че макар и в слаба форма, Унай през втория полусезон вади тук таме резултати. Примерно Арсенал не дъни два пъти подред резултати. Ся зарад тия гостувания, зарад това, че Наполи е много класен домакин просто трябва да слагам победата с 3-0 за тях. Но то е ясно, че Арсенал е по-силен отбор! Тая година калчото не върши! Без Рома в играта толкова. :lol:

Аз като отворя играч във фентъзито на Арсенал и погледна вляво резултатите, те са буквално смехотворни. 2-0 2-0 2-0 2-0, Мустафи в момента е най-добре форма бранител и през целия сезон има само 2 сухи мрежи. Щото Арсенал е продажна тим и той! Момци, на Арсенал ми се струва, че са най-нагласени през тоя сезон мачовете. Но аз няма да сложа 1-0 за стършели, ще го сложа за нас! Нарочно ще направят така, че да сме пред шпорите и като почнем да сравняваме на Венгер и Емери работата, тя ще е свръх еднаква! Тя е свръх еднаква! И тогава продаваха и ся! Свръх, свръх всичко си е едно и също. Разликата в броя победи е само суха статистика, която няма значение. Разликата ще я направят като Унай вземе евро трофея, а Венгер не. Но не е изключено нищо да не вземем пак! Единственото дето ми прави силно впечатление е, че нямаме контузии тоя сезон толкова много и тва ше е големият минус за Унай, Венгер се издъни, щото имаше твърде много контузии. Няма, няма разница.

В момента играта на Арсенал доста добра, но разликата я правят в повечето мачове Айоби и Лаказет. Гранит Джанка прави много силен сезон, но пак няма разлика никаква, Торейра прави първи приличен сезон, но не е нищо особено като футболист. Няколко мача подред топ играча е Рамзи пък, дето отпътува за Торино. Айоби спада, Лака спада.. Но отборът пък върви точно, щото спаднаха. Доста засили отбраната след връщане на Сократис, сега на Кошчелни. Като колектив и игра играем по-хубаво от първия сезон, точно затова не мога да си обясня. А щом не мога, всичко е тото. И при Валенсия го има тоя момент.

Офтопик:
Джанка ми написа клавиатурата с подсказване на думи. Ха Ха,
Джанки за ракия!


Аз ко съм примерно фен на Ливърпул ще ме фане срам, че бутат толкова много мърсисайдцо за тъпата титла. Във фентъзи имат двама или трима играча във форма. В крайна сметка или това подсказва, че надали ще са шампиони, или, че им купена титлата! Кво им пука, тя се брои, после ще преброим, че малко сме ги казали в седми осми кръг, че ше са шампиони? По същият начин и Арсенал е фаворитът в ЛЕ! И там купена, за да приличаме на Дяволи! Финалът ви е Арсенал-Бенфика.

После трябва да се срамувам, че Арсенал =Манчестър Юн Бенфика ага легне и тя! Кво да го празнувам тоз трофей, той е една гавра за една треньорска институция, на която нищо не дадоха, Арсен. Няма, нито за дяволи е добър такъв трофей, нито за нас, но ни будалкат, че тва ще е успех! Бе дяволи и артилеристи е голям срам, дори че участваме в ЛЕ! Такива традиции не знам си кво що, Фа къп, накрая ще ни изравнят и Фа купите и Лига Европите. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта