Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот KOPScousers » 12 апр 2019 00:45

KOPScousers написа:2-0 за Арсенал!


8-) 8-) 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Sisi 1914 » 12 апр 2019 07:37

Отличен резултат и игра :P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Romanisto » 12 апр 2019 09:21

На мен този мач ми напомни на онези мачове в групите за ШЛ когато първият мач бихте пак с 2-0 а втория в Неапол паднахте със същия резултат. Така че няма да се изненадам ако в този двубой има продължения и дузпи.

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:25

Ако преди мача ми бяха предложили срещата да не се играе и Арсенал да спечели с 2:0, бих приел на драго сърце. Но след мача и с оглед показаното на терена съм доста разочарован, че не спечелихме с по-убедителен резултат. :x Да, Наполи също имаха 2-3 кристални шанса за гол и можеха да отбележат, но нашите имаха положения за поне 4-5 гола и в този ред на мисли това 2:0 е малко разочароващо. Със сигурност очаквах много повече от гостите, които преди почивката бяха неузнаваемо слаби. След нея уж играха малко по-добре, но пак Арсенал диктуваше събитията на терена. Дано пропуските, които направихме не натежат на реванша. Както Наполи изглеждаха зле през по-голямата част от мача , така и Арсенал може да се окаже в същата позиция в гостуването, тъй като е повече от ясно, че именно това ни е Ахилесова пета през сезона. При всички положения ми се струва, че за да се класираме напред в необходимо да вкараме гол в реванша. Иначе ако тръгнем да пазим резултата...може и да отпаднем.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:26

KOPScousers написа:
KOPScousers написа:2-0 за Арсенал!


8-) 8-) 8-)


Очакваме те отново за реванша с прогноза в полза на Арсенал :!: 8-)
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:29

Alex написа:Не съм сигурен ,че Емери разбира какво означаваше за Касорла и за феновете на клуба той да се завърне след контузията с мач за Арсенал, както и още много други неща, които човек няма как да осъзнае, ако не е израснал с ценностите и идеологията на клуба.

Да ти кажа честно, съмнява ме Емери да е имал право на глас относно това дали Касорла да остане в отбора. По-скоро за мен това е решение на по-висшето "ръководство", което може би се е притеснявало от факта, че след толкова много проблеми с контузиите, е напълно възможно отново да не може да играе за дълъг период от време и така само да му се плаща за нищо един вид. Иначе, разбира се че и аз, много исках да видя Санти отново в игра с екипа на Арсенал.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот Udoji90 » 12 апр 2019 12:36

[offtopic]Касорла в момента на възстановяването си беше почти на 34 г., не беше играл почти 2 г., а договорът му изтичаше. Колкото и добър играч да е, при тези обстоятелства съвсем не е неоправдано да не му бъде предложен нов договор, тъй като изобщо не се знаеше дали ще е на същото ниво. Емери току-що беше дошъл и едва ли е имал особено влияние върху това решение.
Същата работа и е с Рамзи. Думите и действията на Емери сочат, че той много разчита на уелсеца (дори с приоритет пред Йозил). В случая по-скоро между играча и ръководството е имало някакво неразбирателство, за което едва ли някога ще научим пълната истина.[/offtopic]
Последна промяна от Udoji90 на 12 апр 2019 12:57, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 апр 2019 12:45

Udoji90 написа:Касорла в момента на възстановяването си беше почти на 34 г., не беше играл почти 2 г., а договорът му изтичаше. Колкото и добър играч да е, при тези обстоятелства съвсем не е неоправдано да не му бъде предложен нов договор, тъй като изобщо не се знаеше дали ще е на същото ниво. Емери току-що беше дошъл и едва ли е имал особено влияние върху това решение.
Същата работа и е с Рамзи. Думите и действията на Емери сочат, че той много разчита на уелсеца (дори с приоритет пред Йозил). В случая по-скоро между играча и ръководството е имало някакво неразбирателство, за което едва ли някога ще научим пълната истина.

Абсолютно :!: Нямаше как да се знае на какво ниво ще е след толкова продължително отсъствие. Аз лично и за Уилшър си мислех, че е възможно вече да е преодолял сериозните проблеми с контузии, а ето че през 2/3 от този сезон е аут.
За Рамзи, въпреки силно му представяне в последно време, аз отново ще кажа, че за мен раздялата е правилна. Със сигурност обаче начина, по който тя става е неприятен и отново ще се повторя, но прави чест на уелсеца, че играе със сърце и душа за Арсенал :!:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Мнениеот hydetoshi » 12 апр 2019 19:29

Въпреки победата,аз не съм доволен. Поради някаква причина Наполи бяха много притеснени. Не помня да съм ги виждал така в някой друг мач. И въпреки това нашата игра не беше добра. Пак беше някак ръбата и на мускули. Може би половината пасове бяха неточни или спорни,което провали доста атаки. При по-концентрирани действия Наполи със сигурност отиваше на 5-6 на нула. 2:0 е доста коварен резултат,заради което ще има треперене другата седмица. Няма да открия топлата вода,като кажа,че ни трябва гол за да сме малко по-спокойни.
Предстоят ни 2 неприятни мача. Срещу Уотфорд има опасност мислите да са в Неапол и този мач буквално да го пропуснем. Ако стане така ще изостанем в борбата за топ 4 и то според мен фатално. Обратно ,ако се хвърлим да печелим,може да не останат сили за четвъртък и да си изпатим тогава. А не е малка вероятността да се случи ситуацията "от 2 стола - на земята"
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига Европа 1/4 финал :: Арсенал - Наполи 2:0

Мнениеот dreben23 » 12 апр 2019 20:53

Споко, ЛЕ я взима Арсенал. Че що да не сме играли добре? Ние като домакини сме най-добрите в света. Като гости обаче сме последни. Еми Унай е слаб тренер, пичове. Валенсия може на гостуването да ви/си хлацнем с 4-5 гола, но споко, пада формата и на Валенсия. Като отбор пада, но на Гедеш се вдига. Наполи не е лош отбор, но очаквано загуби от най-добрият домакин! Играта е толкова, колкото съперникът позволи. Арсенал ще се издъни, но в края на сезона, я го изчислих. Това не значи, че другите лоши ще бият и ше ни изместят от четворка. Не ми се вярва, гледам ниска форма започва да имат всички кандидати за водещите позиции. А на Ливърпул титлата е купена! Нямат един играч във форма и продължават да бият. Погледнете фентъзито и ше видите. :lol: :)

Тия си правят гаргара с феновете на водещи отбори, в един момент всички сме много добри, в другия не!

Арсенал ще влезе в топ 4, защото е по-силен от лошите. Но за съжаление ако така продължават гостуванията и Наполи може да обърнат и прилепите да ни очукат на Местая. Само че тяхната форма спада и артилеристите по-добри в защита и атака. И Валенсия ще я сгромиме. Няма, на годишнините не дават трофеи за ся. :lol: :lol: :|

Няма страшно баницата се разпределя. Наполи ляга щото си е в Шл, то не му трябва Ле. Проблемът е Валенсия, там ни трябва, че сме в аналогична ситуация на Арсенал. По-глупаво не успяха да го измислят! И там прилепите не изместване Севиля колко и да сме силни, форма, норма, глупости на търкалета! Ония се дънят всеки мач, накрая пак пред Валенсия. Валенсия пета vs Арсенал пето. Глупаво си ги правят тези футболчето, по китните, не е по класа, не по състав, не по треньор. По парите. Крайно безсмислена и глуповата игра, а ние феновете по света дето я гледаме все още сме едни глопчовци, как си представя някой отбор неколко сезона да няма победи като гост в първенство? Валенсия пък е с 15 Х в Испания, не пада кат домакини. :mrgreen: И само бием като домакини, това как ще го обяснявам на децата, че Арсенал няма класа ли какво? Е как да няма класа Арсенал бе, писах прогноза срещу Наполи за нас и ги правихме на нищо, нямат една ситуация за гол. :) Вторият ни полусезон е по-слабия от първия, но ще имаме и купа и топ 3. Което е необяснимо както и да анализирам, тото лото! :lol:


Ок, може да кажем, че макар и в слаба форма, Унай през втория полусезон вади тук таме резултати. Примерно Арсенал не дъни два пъти подред резултати. Ся зарад тия гостувания, зарад това, че Наполи е много класен домакин просто трябва да слагам победата с 3-0 за тях. Но то е ясно, че Арсенал е по-силен отбор! Тая година калчото не върши! Без Рома в играта толкова. :lol:

Аз като отворя играч във фентъзито на Арсенал и погледна вляво резултатите, те са буквално смехотворни. 2-0 2-0 2-0 2-0, Мустафи в момента е най-добре форма бранител и през целия сезон има само 2 сухи мрежи. Щото Арсенал е продажна тим и той! Момци, на Арсенал ми се струва, че са най-нагласени през тоя сезон мачовете. Но аз няма да сложа 1-0 за стършели, ще го сложа за нас! Нарочно ще направят така, че да сме пред шпорите и като почнем да сравняваме на Венгер и Емери работата, тя ще е свръх еднаква! Тя е свръх еднаква! И тогава продаваха и ся! Свръх, свръх всичко си е едно и също. Разликата в броя победи е само суха статистика, която няма значение. Разликата ще я направят като Унай вземе евро трофея, а Венгер не. Но не е изключено нищо да не вземем пак! Единственото дето ми прави силно впечатление е, че нямаме контузии тоя сезон толкова много и тва ше е големият минус за Унай, Венгер се издъни, щото имаше твърде много контузии. Няма, няма разница.

В момента играта на Арсенал доста добра, но разликата я правят в повечето мачове Айоби и Лаказет. Гранит Джанка прави много силен сезон, но пак няма разлика никаква, Торейра прави първи приличен сезон, но не е нищо особено като футболист. Няколко мача подред топ играча е Рамзи пък, дето отпътува за Торино. Айоби спада, Лака спада.. Но отборът пък върви точно, щото спаднаха. Доста засили отбраната след връщане на Сократис, сега на Кошчелни. Като колектив и игра играем по-хубаво от първия сезон, точно затова не мога да си обясня. А щом не мога, всичко е тото. И при Валенсия го има тоя момент.

[offtopic]Джанка ми написа клавиатурата с подсказване на думи. Ха Ха,
Джанки за ракия![/offtopic]

Аз ко съм примерно фен на Ливърпул ще ме фане срам, че бутат толкова много мърсисайдцо за тъпата титла. Във фентъзи имат двама или трима играча във форма. В крайна сметка или това подсказва, че надали ще са шампиони, или, че им купена титлата! Кво им пука, тя се брои, после ще преброим, че малко сме ги казали в седми осми кръг, че ше са шампиони? По същият начин и Арсенал е фаворитът в ЛЕ! И там купена, за да приличаме на Дяволи! Финалът ви е Арсенал-Бенфика.

После трябва да се срамувам, че Арсенал =Манчестър Юн Бенфика ага легне и тя! Кво да го празнувам тоз трофей, той е една гавра за една треньорска институция, на която нищо не дадоха, Арсен. Няма, нито за дяволи е добър такъв трофей, нито за нас, но ни будалкат, че тва ще е успех! Бе дяволи и артилеристи е голям срам, дори че участваме в ЛЕ! Такива традиции не знам си кво що, Фа къп, накрая ще ни изравнят и Фа купите и Лига Европите. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта