Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен 3:0 (4:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот hydetoshi » 15 мар 2019 12:54

Вчера имаше някакви съмнения за втория и третия гол,дали не са били от засада,но според мен при гола на Мейтлънд_Найлс положението на Обамеянг можеше да бъде хванато единствено с ВАР,така че съдията не може да обвиняван(ако изобщо има за какво).При втория гол на Оба,той беше най-близо до съдията,което му дава идеална видимост.По принцип смятам ,че правилото да няма засада ,когато футболистите са на една линия е гадно. Така,както беше преди беше по-добре-защитника да е пред теб. И това правило беше измислено да обслужва нуждите на по-силните отбори,както доста други.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот TheNameOfTheGame » 15 мар 2019 19:54

hydetoshi написа:Вчера имаше някакви съмнения за втория и третия гол,дали не са били от засада,но според мен при гола на Мейтлънд_Найлс положението на Обамеянг можеше да бъде хванато единствено с ВАР,така че съдията не може да обвиняван(ако изобщо има за какво).При втория гол на Оба,той беше най-близо до съдията,което му дава идеална видимост.По принцип смятам ,че правилото да няма засада ,когато футболистите са на една линия е гадно. Така,както беше преди беше по-добре-защитника да е пред теб. И това правило беше измислено да обслужва нуждите на по-силните отбори,както доста други.

За мен при втория гол и с просто око се вижда, че има засада на Обамеянг. Вече при третия гол за мен без ВАР и графики с успоредни линии няма начин да се каже дали има засада или не. Дори и успоредните линии може би не биха помогнали, а по-скоро успоредни равнини, перпендикулярни на терена, тъй като ходилото на Обамеянг изглеждаше пред ходилото на защитника, но пък коляното на защитника може би покриваше засадата.
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот Sisi 1914 » 15 мар 2019 20:19

Добре проведен мач от нас. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта