Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен 3:0 (4:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен 3:0 (4:3 agg)

Мнениеот TheNameOfTheGame » 13 мар 2019 16:36

[center]Изображение[/center]

[center]Новини около отборите[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Отсъстващи играчи[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Вероятни състави[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Предишни мачове[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Emirates Stadium (Капацитет 60 432)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Четвъртък, 14.03.2019 г. от 22:00 ч.[/center]
Последна промяна от TheNameOfTheGame на 30 май 2019 10:39, променено общо 2 пъти.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот hydetoshi » 13 мар 2019 20:49

Мачкаме 6:0! :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот dreben23 » 14 мар 2019 02:16

Аз ще сложа 0-1 за Рен. :cry: :) Без Сократис сме аут. И отборът не ни е във форма и с други по-слаби от Рен се затруднихме у дома. И тея четири отбора дето ги прекараха в Шл от английското ме навежда на мисълта, че и двата пък в ЛЕ, могат да ядат дървото. Челси е трагичен гост, а Арсенал е слаба форма. Динамо К и Рен начи са напреш. Юнайтед като бие у Европа не дават на Арсенал да бие. Аз си се страхувах от този Рен от начало, те викат ама то е супер лесен отбор. :lol:

Има обаче някаква нотка на подобрение на форма на играчи, но предпочитам да се доверя на първоначалното ми виждане за мача, а то си бе 0-1 за Рен. Някои други прогнози обаче мога да променя. Ще видим утре га се наспим. :lol:

Офтопик:
Поне няма да давам голмайстор за играта на фенклуба и ако го фана само аз ще стане зрелищно спечелване на игровия месец. Аз и без това им водя с два три бум бума предполагам. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот action66 » 14 мар 2019 11:01

Нека Рен остане достоен и успешен,последен представител на световния шампион в европейските футболни турнири.Нека има и малко артисти.Арсенал са скучен отбор,който дори не е представител на английския футбол.Някакъв интернационален отбор от Лондон.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот Udoji90 » 14 мар 2019 11:28

Смятам, че ще го спечелим този мач, но не съм сигурен, че ще успеем да го сторим с достатъчен резултат. Ако стане, ОК. Ако не, натискаме за първенството и така.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот TheNameOfTheGame » 14 мар 2019 11:40

Udoji90 написа:Смятам, че ще го спечелим този мач, но не съм сигурен, че ще успеем да го сторим с достатъчен резултат. Ако стане, ОК. Ако не, натискаме за първенството и така.

С две думи, каквото и да стане тази вечер - Продължаваме напред :!: :)
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот Romanisto » 14 мар 2019 13:42

Смятам че подценявате любимият си Арсенал. Явно част от вас са забравили победата над Манчестер Юнайтед. Победа, която е голям стимул за голям обрат в ЛЕ. Арсенал ще спука от бой Рен. Във Франция паднаха, защото останаха с човек по малко иначе и там щяха да ги бият.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот baltimore » 14 мар 2019 14:10

Офтопик:
Видях, че в "Новини около отборите" има доста подробна информация за контузени и наказани играчи. Ще ми кажете ли сайт в който се следят тези ценни за мен данни?

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот JohnnieWalker » 14 мар 2019 15:31

4:0 ! Нямам обяснение защо Арсенал е толкова подценяван. Като погледнете играчите, с който разполага отбора, резултатите са въобще не са лоши !

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/8 финал реванш :: Арсенал - Рен

Мнениеот hydetoshi » 14 мар 2019 16:36

action66 написа:Нека Рен остане достоен и успешен,последен представител на световния шампион в европейските футболни турнири.Нека има и малко артисти.Арсенал са скучен отбор,който дори не е представител на английския футбол.Някакъв интернационален отбор от Лондон.

Надявам се ,че си написал това на майтап. За неутралния зрител няма нищо по-интересно от това да гледа мач на Арсенал. Само погледни всички видове статистики и ще разбереш за какво говоря. Освен това е толкова интернационален,колкото интернационален е всеки друг отбор от топ 6 в Англия. В момента има контузени играчи ,като Холдинг и Уелбек,които са "представителната извадка" на Англия в този отбор. Айоби е любимец на всички мениджъри и несменяем титуляр. Той играе за Нигерия,но само по документи,иначе си е момче - англичанче.А на резервната скамейка има представители от младежкия отбор,които се включват ,когато се налага- Мейтланд-Найлс,Нкетиа, Уилок,така че...
Съгласен съм само с това,че има вероятност Арсенал да гризне дървото по направление на "международното положение". Чернодрешкото довечера ще го наблюдаваме под лупа,понеже се притеснявам,че манафите от УЕФА може да са взели мерки да "осигурят" поне един представител на световните шампиони на 1/4 финалите в ЕКТ. Пък и шест отбора от Англия от 16 възможни? Просто не знам,как ще го преглътнат. Надявам се момчетата да играят така,че да не дадат шанс това да се случи.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта