Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал 1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 02 мар 2019 16:23

И все пак съдията стана героя на мача! :twisted:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 02 мар 2019 16:25

Дани Роуз да тича за бонбони,че има да черпи,да го е..!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 02 мар 2019 16:27

Това само Ние го можем !
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 02 мар 2019 16:33

По принцип много рядко мърморя срещу съдиите, но най-искрено му пожелавам на страничния некадърник да му изсъхнат ръчичките. ;) Аз си залагам главата, че ако не беше свирена дузпата за Тотнъм (защото имаше засада), Арсенал щеше да спечели този мач! Колкото и да се бяхме прибрали и да играехме рисковано преди почивката, след нея стояхме много добре и домакините почти не успяваха да създадат положения. След пропуска на нашата дузпа ми е ясно, че можем да търсим вината И у себе си, но при нормално съдийство до въпросната ситуация може би изобщо нямаше да се стигне и/или нямаше да е толкова решаваща. Ама така ще е, докато се правят на интересни и не вкарат VAR и за първенството. Първи Х на Тотнъм за този сезон. В 2 мача ги подпряха срещу нас и взеха 1 точица. До края на сезона имаме сили да ги изместим.
Последна промяна от Udoji90 на 02 мар 2019 16:35, променено общо 3 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 02 мар 2019 16:34

miro_rz написа:Това само Ние го можем !

Е,за това сме уникални!
Ако бях за Тотнъм,гаранция ,че Кейн щеше да изпусне,а Оба да вкара. Винаги така става.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот Sisi 1914 » 02 мар 2019 16:34

Нямаме лидер, в който да сме сигурни, че ще реализира дузпа. :twisted:
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 02 мар 2019 16:36

Udoji90 написа:Най-искрено му пожелавам на страничния некадърник да му изсъхнат ръчичките. ;) Аз си залагам главата, че ако не беше свирена дузпата за Тотнъм (защото имаше засада), Арсенал щеше да спечели този мач! Колкото и да се бяхме прибрали и да играехме рисковано преди почивката, след нея стояхме много добре и домакините почти не успяваха да създадат положения. След пропуска на нашата дузпа ми е ясно, че можем да търсим вината И у себе си, но при нормално съдийство до въпросната ситуация може би изобщо нямаше да се стигне и/или нямаше да е толкова решаваща. Ама така ще е, докато се правят на интересни не вкарат VAR и за първенството. Първи Х на Тотнъм в първенството. В 2 мача ги подпряха срещу нас и взеха 1 точица. До края на сезона имаме сили да ги изместим.

Харесваш ми днес! :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 02 мар 2019 16:43

А не бе главният пък беше на ниво ....... свирката трябва да му бъде навряна там където слънце не огрява ! ;)
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 02 мар 2019 16:55

Много съжалявам за пропуснатата възможност. Но ,като изключим резултата,който реално е напълно приемлив,то в по-голяма степен обръщам внимание на поведението на Арсенал. Макар Тотнъм да владееха играта,възможностите им за голове не бяха много. Видяхме Арсенал,който играе с характер,без да се огъва и без да изпада в паника. Ако това нещо го развият и го показват във всеки мач нещата ще бъдат перфектни.
Все си мисля,че ако бях мениджър на Арсенал бих дал такава напечена дузпа да я бие Йозил.Човекът има олимпийско спокойствие и едва ли щеше да пропусне. Обата малко паникьорче излезе.Дадоха му я заради голмайсторското съревнование.което си е грешка.
Много слаб мач на Айоби и особено на Мустафи,който нямаше вярно отиграване. Хареса ми Сократис,който не цепеше басма на никой отзад.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига 29-ти кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 02 мар 2019 17:03

На Иуоби му бяха слаби началните минути на срещата. Постепенно се адаптира и за малко да направи 0-2 още преди почивката. После през него мина и атаката за пропуска на Лаказет през второто полувреме. Далеч не смятам, че му беше чак толкова слаб мач, но беше далеч от Мхитарян, който на другия фланг според мен беше един от най-добрите. Мустафи няма какво да го обвиняваме при положение че не игра на титулярната си позиция. Не допусна почти никакви увисвания в защита, което беше най-важното. В атака не може да очакваме да направи нещо особено. Иначе смяната на Лаказет беше глупост. Въпреки че направи 2 пропуска, си играеше добре. И най-важното е, че нямаше за какво да го пазим, щото е наказан за Рен. Можеше спокойно да довършат мача заедно с Оба и да стигнем до още някой гол, ама как да е, минало свършено... Откъм поведение, аз съм доволен също. Продължавам да твърдя, че с тази дузпа Тотнъм буквално бяха избутани до хикса, иначе по начина, по който двата тима играехма след почивката, по-вероятно беше да увеличим резултата, отколкото те да изравнят. И след това ние бяхме отборът, който повече търсеше победата. Само искам да не им пада увереността след изпуснатата победа днес, а да продължат в същия дух.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта