Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 20:21

equilibrum написа:Добре, че е Лено. А защо не пусна Йозил? А Пеп, какво чака та не пуска Сане?

Йозил сигурно пак е прекалил с играене на Fortnite и сега си е вкъщи на дивана,че пак го боли гърба. :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 03 фев 2019 20:22

С изключение на меко казано скандалните първи 10 минути, първото полувреме си го изиграхме добре. При 1-1 на почивката можеше да се надяваме да вземем нещо, но в лош момент изостанахме за втори път и Сити не повториха грешката. След почивката вече почти не ни дадоха да играем с топката и нямаше как да ги застрашим. Отделно Лено спаси доста удари. Третият гол може би наистина беше с ръка (не съм на 100% сигурен), макар че с него или без него нямахме особени шансове. Мартин Аткинсън си е доказан некадърник и е ясно, че без VAR ще е така. Доста слаб десен фланг за нас. Малшанс точно сега да сме без Ектор и Найлс накуп. Лихтщайнер си е приключил и не очаквам да остане след този сезон. В момента сякаш предпочитам дори Дженкинсън пред него. :| Иначе предполагам, че с Мустафи проблемът не е някакъв сериозен и смяната беше по-скоро превантивна. Предвид резултата и оставащите минути, за мен беше оправдана. Разликата между тях и нас в момента е голяма и загубата си беше очаквана. Сега просто не трябва да допускаме на навлезем в негативна серия.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 фев 2019 20:32

Съгласен съм, че третият гол на домакините беше нередовен отвсякъде и реши мача. Обаче нека да погледнем реално - колко положения имаха нашите за цяло второ полувреме :?: :? Аз преброих точно една огромна НУЛА. Сити от своя страна имаха поне 6-7 точни удара, които за щастие Лено спаси всичките. Иначе статистиката в края беше повече от красноречива - 13:0 положения за гол през второто полувреме. Изобщо какъв ни беше планът за игра през второто полувреме, за да измъкнем нещо от тази среща :?: Аз такъв не видях...Разликата в класите е просто огромна и се видя ясно, че нямаме какво да противопоставим. Серията от загуби срещу този съперник във всички турнири продължава и вече са 5 на брой с голова разлика 2:14.

А в лицето на Денис Суарес ми се струва, че имаме поредният халф, който да мачка топката и да подава безсмислени пасове на 5-6 метра разстояние. Дано не съм прав и в следващите мачове да е полезен за отбора, но за времето на терена днес не показа абсолютно нищо.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 20:34

3 индентични ситуации , знаете кога това щеше да се случи при Тони Адамс или Сол Кембъл !

Добри първи 45 минути , просто това е класата на отбора . В момента Сити са в слаба форма и щом ни набутаха 3 парцала това не говори добре за нас . Емери направо си продължи Венгер , нищо не надграждаме и ще се лутаме 4/6 място . 21 мача без победа над конкурентен съперник ... КО НЕ ! :shock:
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 20:39

TheNameOfTheGame написа:Съгласен съм, че третият гол на домакините беше нередовен отвсякъде и реши мача. Обаче нека да погледнем реално - колко положения имаха нашите за цяло второ полувреме :?: :? Аз преброих точно една огромна НУЛА. Сити от своя страна имаха поне 6-7 точни удара, които за щастие Лено спаси всичките. Иначе статистиката в края беше повече от красноречива - 13:0 положения за гол през второто полувреме. Изобщо какъв ни беше планът за игра през второто полувреме, за да измъкнем нещо от тази среща :?: Аз такъв не видях...Разликата в класите е просто огромна и се видя ясно, че нямаме какво да противопоставим. Серията от загуби срещу този съперник във всички турнири продължава и вече са 5 на брой с голова разлика 2:14.

А в лицето на Денис Суарес ми се струва, че имаме поредният халф, който да мачка топката и да подава безсмислени пасове на 5-6 метра разстояние. Дано не съм прав и в следващите мачове да е полезен за отбора, но за времето на терена днес не показа абсолютно нищо.

По принцип съм съгласен с написаното,обаче аз се сещам за голямо количество мачове,в които мачкаме противниците си и накрая с едно или няколко минавания на центъра ни разказват играта. Спомни си миналата година мачът на Емиратс с Юнайтед. Никой не оспорва ,че бяхме по-слаби,но това няма нищо общо с головете и точките ,които можеш да вземеш от даден мач.
На Суарез още му е рано. Изобщо не трябваше да го пускат днес.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 20:41

miro_rz написа:21 мача без победа над конкурентен съперник ... КО НЕ ! :shock:

Да ,ама само като гости. Иначе бихме и Челси, и Тотнъм. Мисля,че ще праснем и Юнайтед на Емиратс
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 20:43

hydetoshi написа:
miro_rz написа:21 мача без победа над конкурентен съперник ... КО НЕ ! :shock:

Да ,ама само като гости. Иначе бихме и Челси, и Тотнъм. Мисля,че ще праснем и Юнайтед на Емиратс


Е да това съм пропуснал да го напиша , защото сме с добър актив като домакини нали !? :mrgreen:
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 фев 2019 21:10

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Съгласен съм, че третият гол на домакините беше нередовен отвсякъде и реши мача. Обаче нека да погледнем реално - колко положения имаха нашите за цяло второ полувреме :?: :? Аз преброих точно една огромна НУЛА. Сити от своя страна имаха поне 6-7 точни удара, които за щастие Лено спаси всичките. Иначе статистиката в края беше повече от красноречива - 13:0 положения за гол през второто полувреме. Изобщо какъв ни беше планът за игра през второто полувреме, за да измъкнем нещо от тази среща :?: Аз такъв не видях...Разликата в класите е просто огромна и се видя ясно, че нямаме какво да противопоставим. Серията от загуби срещу този съперник във всички турнири продължава и вече са 5 на брой с голова разлика 2:14.

А в лицето на Денис Суарес ми се струва, че имаме поредният халф, който да мачка топката и да подава безсмислени пасове на 5-6 метра разстояние. Дано не съм прав и в следващите мачове да е полезен за отбора, но за времето на терена днес не показа абсолютно нищо.

По принцип съм съгласен с написаното,обаче аз се сещам за голямо количество мачове,в които мачкаме противниците си и накрая с едно или няколко минавания на центъра ни разказват играта. Спомни си миналата година мачът на Емиратс с Юнайтед. Никой не оспорва ,че бяхме по-слаби,но това няма нищо общо с головете и точките ,които можеш да вземеш от даден мач.
На Суарез още му е рано. Изобщо не трябваше да го пускат днес.

Добре де, аз само едно нещо се питам - защо един път като нас ни мачкат, ние не сме тези, които с 2-3 минавания на центъра да разкажем играта на съперника и да го бием :?:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 21:51

TheNameOfTheGame написа:
hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Съгласен съм, че третият гол на домакините беше нередовен отвсякъде и реши мача. Обаче нека да погледнем реално - колко положения имаха нашите за цяло второ полувреме :?: :? Аз преброих точно една огромна НУЛА. Сити от своя страна имаха поне 6-7 точни удара, които за щастие Лено спаси всичките. Иначе статистиката в края беше повече от красноречива - 13:0 положения за гол през второто полувреме. Изобщо какъв ни беше планът за игра през второто полувреме, за да измъкнем нещо от тази среща :?: Аз такъв не видях...Разликата в класите е просто огромна и се видя ясно, че нямаме какво да противопоставим. Серията от загуби срещу този съперник във всички турнири продължава и вече са 5 на брой с голова разлика 2:14.

А в лицето на Денис Суарес ми се струва, че имаме поредният халф, който да мачка топката и да подава безсмислени пасове на 5-6 метра разстояние. Дано не съм прав и в следващите мачове да е полезен за отбора, но за времето на терена днес не показа абсолютно нищо.

По принцип съм съгласен с написаното,обаче аз се сещам за голямо количество мачове,в които мачкаме противниците си и накрая с едно или няколко минавания на центъра ни разказват играта. Спомни си миналата година мачът на Емиратс с Юнайтед. Никой не оспорва ,че бяхме по-слаби,но това няма нищо общо с головете и точките ,които можеш да вземеш от даден мач.
На Суарез още му е рано. Изобщо не трябваше да го пускат днес.

Добре де, аз само едно нещо се питам - защо един път като нас ни мачкат, ние не сме тези, които с 2-3 минавания на центъра да разкажем играта на съперника и да го бием :?:

И аз се питам,и нямам спомен някога да се е случвало. :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Sisi 1914 » 04 фев 2019 06:54

Очаквана загуба! :cry:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта