Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 19:22

Айоби ,ако решим да го подарим на някой,дали ще има желаещи?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 фев 2019 19:25

Като цяло за мен не стояхме чак толкова зле на терена, може би с изключение на първите десетина минути, когато бяхме тотално насрани. Е, на моменти имаше и сериозно опълчение от нашите, но може би това е част от плана. Жалко само, че допуснахме гол баш в края на полувремето, иначе 1:1 на почивката изглеждаше повече от добре. Най-много ме е яд за първия гол, който получихме...този Иуоби не можа ли просто да я изчисти, а тръгна да лъже баш до нашето наказателно. Иначе вторият гол на домакините си бешe много красив.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 19:28

Red_Neck написа:Айде, клетници, .... 2 чифта палци стискам :)

Не се хаби! Няма смисъл! Аз също стискам,та чак ми се схванаха пръстите. Честно ти казвам. Утре ще съм с мускулна треска. Ама момчетата толкова си могат .
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 19:29

hydetoshi написа:Айоби ,ако решим да го подарим на някой,дали ще има желаещи?


Офтопик:
Добре , че и Йозил го няма . С двама по-малко трудно се играе !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 19:30

TheNameOfTheGame написа:Като цяло за мен не стояхме чак толкова зле на терена, може би с изключение на първите десетина минути, когато бяхме тотално насрани. Е, на моменти имаше и сериозно опълчение от нашите, но може би това е част от плана. Жалко само, че допуснахме гол баш в края на полувремето, иначе 1:1 на почивката изглеждаше повече от добре. Най-много ме е яд за първия гол, който получихме...този Иуоби не можа ли просто да я изчисти, а тръгна да лъже баш до нашето наказателно. Иначе вторият гол на домакините си бешe много красив.

Аз ти казвам,че Айоби (Иуоби)трябва да го шитнем някъде. За толкова години,дори още не сме сигурни как точно му е правилно да се произнася името. :x
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 фев 2019 19:34

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Като цяло за мен не стояхме чак толкова зле на терена, може би с изключение на първите десетина минути, когато бяхме тотално насрани. Е, на моменти имаше и сериозно опълчение от нашите, но може би това е част от плана. Жалко само, че допуснахме гол баш в края на полувремето, иначе 1:1 на почивката изглеждаше повече от добре. Най-много ме е яд за първия гол, който получихме...този Иуоби не можа ли просто да я изчисти, а тръгна да лъже баш до нашето наказателно. Иначе вторият гол на домакините си бешe много красив.

Аз ти казвам,че Айоби (Иуоби)трябва да го шитнем някъде. За толкова години,дори още не сме сигурни как точно му е правилно да се произнася името. :x

Аз отдавна писах, че за мен всеки НОРМАЛЕН топ клуб би направил всичко възможно да се отърве от дървета като Иуоби (Айоби) и Джака, но ние им предлагаме дългосрочни контракти...викам направо пожизнени да им направим договорите. :x
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 19:52

Сега единствено ще очакваме Агуеро да вкара и втори гол с ръка ! :evil:
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 19:55

miro_rz написа:Сега единствено ще очакваме Агуеро да вкара и втори гол с ръка ! :evil:

Корпоративните интереси са толкова силно застъпени,че никой ка*ут никога не си признава,когато се случи нещо подобно. :evil:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 20:04

hydetoshi написа:
miro_rz написа:Сега единствено ще очакваме Агуеро да вкара и втори гол с ръка ! :evil:

Корпоративните интереси са толкова силно застъпени,че никой ка*ут никога не си признава,когато се случи нещо подобно. :evil:

Офтопик:
Нещо се случва в тази лига . Помним колко дузпи и фалове за пряк свободни се свириха за Лестър . Тази година И Ливърпул и Сити им се помага доста !
На Анфилд и двете дузпи си бяха пресилени , отделно ЧК спестен . Тук гол с ръка ..... е нас за мезе на взимат !
За това не натискат за ВАР , сакън да не им таковаме масрафите ...
Изображение

Потребителски аватар
equilibrum
Мнения: 121
Регистриран на: 21 окт 2017 19:46
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот equilibrum » 03 фев 2019 20:15

Добре, че е Лено. А защо не пусна Йозил? А Пеп, какво чака та не пуска Сане?


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта