Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 фев 2019 12:10

miro_rz написа:
TheNameOfTheGame написа:
miro_rz написа:На мен ми е през оная работа кой ще става шампион щом не сме ние . За мен е важно да излизаме и оставяме всичко на терена . За жалост такива моменти са епизодични и ще се спомнаме за времената когато си мокреха тениските преди мачовете с голяма носталгия . Тогава всички бяха Ас-ве , кой говореше тогава за заплати , скъпи коли и дрехи !
Искам да видя искрата , която ме запали но не мога . На кого му пукаше от загубата щом сме играли на 100% и късмета не ни е покрил или сме били малко по слабите . Сега просто излизаш на Олд Трафорд и ти слагат 8 , отиваш на Анфилд и ти пишат 5 . Да не говорим колко сме обречени срещу Сити !

Миро, дори и да искам, не знам дали бих могъл да напиша по-точен коментар. Абсолютно изцяло се присъединявам към думите ти :!:

Утре едно валидолче под езика ще сложа , че с мача с Пуул хвърчаха чаши !

Живи и здрави , може и да надживеем тези 29 години на Ливърпул без трофея .... те колко станаха 15 вече ! :shock:

Да, тази година стават 15 години от The Invincibles и последната титла в пъвенството. Ама като гледам как се управлява клуба...май ни чакат още 2х15 години суша. :( :x
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 13:06

Най-лесното нещо е да се каже ,че ще загубим. В Бет-а са дали коефициент за победа на Сити 1.28 ,за равен 6.50,а за Арсенал 11.00. Това е към 13:00 часа. Не знам толкова ли ни подценяват всички или какво? Ама нищо. Нека ни подценяват. Така шанса ни е по-голям да ги изненадаме. Както винаги мисля,че ще измъкнем нещо (защо не всичко),но да видим.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 13:14

Ако ги бием ще чакаме шоколадови бонбони и шампанско от Ливърпул ! :lol:
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 13:36

miro_rz написа:Ако ги бием ще чакаме шоколадови бонбони и шампанско от Ливърпул ! :lol:

Или поне да ударят едно рамо в борбата за топ 4
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 фев 2019 16:49

hydetoshi написа:Най-лесното нещо е да се каже ,че ще загубим. В Бет-а са дали коефициент за победа на Сити 1.28 ,за равен 6.50,а за Арсенал 11.00. Това е към 13:00 часа. Не знам толкова ли ни подценяват всички или какво? Ама нищо. Нека ни подценяват. Така шанса ни е по-голям да ги изненадаме. Както винаги мисля,че ще измъкнем нещо (защо не всичко),но да видим.

Само като видиш полупрофесионалната ни защита и прибавиш към нея Джака и Иуоби мисля, че става ясно защо коефициентите са такива.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2019 17:10

TheNameOfTheGame написа:
hydetoshi написа:Най-лесното нещо е да се каже ,че ще загубим. В Бет-а са дали коефициент за победа на Сити 1.28 ,за равен 6.50,а за Арсенал 11.00. Това е към 13:00 часа. Не знам толкова ли ни подценяват всички или какво? Ама нищо. Нека ни подценяват. Така шанса ни е по-голям да ги изненадаме. Както винаги мисля,че ще измъкнем нещо (защо не всичко),но да видим.

Само като видиш полупрофесионалната ни защита и прибавиш към нея Джака и Иуоби мисля, че става ясно защо коефициентите са такива.

На въпроса,защо не се взимат нови защитници в Арсенал,Арсен Венгер в едно интервю каза,че не може да намери толкова добри,колкото са нашите. :lol: Може би Емери също мисли така.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 фев 2019 18:07

Аз лично не виждам на какво можем да се надяваме с този състав...Мисля, че ще се получи резултат, подобен на гостуването ни на "Анфийлд".
Офтопик:
Изображение
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 18:34

Що не си стиснат ръцете мача да свърши в 5та минута . И двата отбора ще бъдат доволни !
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Red_Neck » 03 фев 2019 18:52

Айде, клетници, .... 2 чифта палци стискам :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 фев 2019 19:21

Как е възможно да дошуснеш гол в 1та минута и след това минута-две преди края на ПП ! :o

Поне съм се подготвил психически и чак толкова нерви не хвърлям . Хубаво е вкараш гол и да си помислиш , че можеш да измъкнеш нещо ! ;)
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта