Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал 3:1

Мнениеот TheNameOfTheGame » 01 фев 2019 22:27

[center]Изображение[/center]

[center]Предишни мачове[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Статистика[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Мениджъри[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Класиране[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Etihad Stadium (Капацитет 55 097)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Неделя, 03.02.2019 г. от 18:30 ч.[/center]

За Арсенал мача със сигурност пропускат контузените Уелбек, Холдинг, Бейерин, Сократис и Мейтланд-Найлс, а под въпрос е Мхитарян. Готов за игра е капитанът Косчелни.
Последна промяна от TheNameOfTheGame на 05 фев 2019 16:03, променено общо 1 път.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 01 фев 2019 23:27

Най-вероятно ще загубим. Ако вземем нещо, ще е бонус.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Alex » 01 фев 2019 23:39

Толкова не искам Ливърпул да станат шампиони, че хем искам арсенла да бият, хем да паднат :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 02 фев 2019 10:11

На мен ми е през оная работа кой ще става шампион щом не сме ние . За мен е важно да излизаме и оставяме всичко на терена . За жалост такива моменти са епизодични и ще се спомнаме за времената когато си мокреха тениските преди мачовете с голяма носталгия . Тогава всички бяха Ас-ве , кой говореше тогава за заплати , скъпи коли и дрехи !
Искам да видя искрата , която ме запали но не мога . На кого му пукаше от загубата щом сме играли на 100% и късмета не ни е покрил или сме били малко по слабите . Сега просто излизаш на Олд Трафорд и ти слагат 8 , отиваш на Анфилд и ти пишат 5 . Да не говорим колко сме обречени срещу Сити !
Оптимизъм няма и отиваме на разлика в този мач 3/4:1 , всичко друго ще е плод на изненада !
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 фев 2019 18:23

miro_rz написа:На мен ми е през оная работа кой ще става шампион щом не сме ние . За мен е важно да излизаме и оставяме всичко на терена . За жалост такива моменти са епизодични и ще се спомнаме за времената когато си мокреха тениските преди мачовете с голяма носталгия . Тогава всички бяха Ас-ве , кой говореше тогава за заплати , скъпи коли и дрехи !
Искам да видя искрата , която ме запали но не мога . На кого му пукаше от загубата щом сме играли на 100% и късмета не ни е покрил или сме били малко по слабите . Сега просто излизаш на Олд Трафорд и ти слагат 8 , отиваш на Анфилд и ти пишат 5 . Да не говорим колко сме обречени срещу Сити !

Миро, дори и да искам, не знам дали бих могъл да напиша по-точен коментар. Абсолютно изцяло се присъединявам към думите ти :!:
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 фев 2019 18:31

Иначе за самия мач - според мен единствената въпросителна е дали ще отбележим гол. Не мисля, че имаме реални аргументи да се противопоставим на Сити. Защитата ни е повече от слаба, но въпреки това вземаме офанзивни халфове...Отсъстват, по мое мнение, двамата ни най-добри защитници през сезона - Сократис и Бейерин. Мустафи е бая зле тоя сезон, а Косчелни не е сигурно в какво състояние ще е. Дясната част на защитата ни няма смисъл да я коментирам - който и да е там, Сане ще го разминава като пътен знак. Да не забравяме и че Сити допуснаха малко очаквана загуба през седмицата и със сигурност ще искат да се реабилитират пред феновете си и да съкратят поне временно дистанцията до Ливърпул. Така че предпоставки да бъдем разгромени има бол. :( Така, че аз си мисля, че резултатът ще е нещо от сорта на 4:0/1.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
equilibrum
Мнения: 121
Регистриран на: 21 окт 2017 19:46
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот equilibrum » 02 фев 2019 19:02

Дано Пеп да ги е скастрил, и този път вече да тръгнат нагоре, защото идват тежки мачове с Арсенал, Евертън, Челси, Шалке... Не искам да давам прогнози, защото досега нито веднъж не съм познал... Искам победа, другото ще е лошо!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Sisi 1914 » 02 фев 2019 19:32

2-0
Дано да греша!
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот ImmortaL_1000 » 02 фев 2019 21:39

Арсенал ще си похапнат от дървенцето. След мача ще я яко рант.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига 25-ти кръг :: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 02 фев 2019 21:47

TheNameOfTheGame написа:
miro_rz написа:На мен ми е през оная работа кой ще става шампион щом не сме ние . За мен е важно да излизаме и оставяме всичко на терена . За жалост такива моменти са епизодични и ще се спомнаме за времената когато си мокреха тениските преди мачовете с голяма носталгия . Тогава всички бяха Ас-ве , кой говореше тогава за заплати , скъпи коли и дрехи !
Искам да видя искрата , която ме запали но не мога . На кого му пукаше от загубата щом сме играли на 100% и късмета не ни е покрил или сме били малко по слабите . Сега просто излизаш на Олд Трафорд и ти слагат 8 , отиваш на Анфилд и ти пишат 5 . Да не говорим колко сме обречени срещу Сити !

Миро, дори и да искам, не знам дали бих могъл да напиша по-точен коментар. Абсолютно изцяло се присъединявам към думите ти :!:

Утре едно валидолче под езика ще сложа , че с мача с Пуул хвърчаха чаши !

Живи и здрави , може и да надживеем тези 29 години на Ливърпул без трофея .... те колко станаха 15 вече ! :shock:
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта