ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед 1:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед 1:3

Мнениеот TheNameOfTheGame » 24 яну 2019 10:27

[center]Изображение[/center]

[center]Предишни мачове в FA Cup[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Статистика[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Мениджъри[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Emirates Stadium (Капацитет 60 432)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Петък, 25.01.2019 г. от 21:55 ч.[/center]

Четвъртият кръг от турнира за Купата на Футболната Асоциация ни предлага истинска класика или казано иначе - Арсенал срещу Манчестър Юнайтед. В петъчната вечер на "Емирейтс стейдиъм" в Лондон един срещу друг ще се изправят двата най-успешни клуба в турнира с общо 25 отличия на сметката си; 13 за Арсенал и 12 за Манчестър Юнайтед. За "артилеристите" двубоят ще пропуснат трайно контузените Ектор Бейерин, Роб Холдинг и Дани Уелбек, а под въпрос е Хенрих Мхиратян. За "червените дяволи" аут е Маруан Фелайни, а под въпрос са Люк Шоу, Маркос Рохо и Крис (Майк) Смолинг. ;)
Последна промяна от TheNameOfTheGame на 05 фев 2019 16:02, променено общо 1 път.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Udoji90 » 24 яну 2019 10:58

Въпреки че в момента този турнир се явява най-вероятно трети по важност и за двата отбора, то очаквам в случая да подходят сериозно. Все пак тази Купа доста си я тачат в Англия, срещат се двата най-успешни отбора в надпреварата, а и след няколко дни и двата има наглед леки домакинства в първенството. При това положение очаквам да излязат с възможно най-доброто. Мача в играта го прогнозирах 2-1, но със същия успех може да е 1-2. При всички положения има предпоставки за резултатен двубой. Смятам, че и двата тима най-много от всичко ще искат да НЕ се стига до преиграване.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Sisi 1914 » 24 яну 2019 18:26

0-1
Дано да не позная!
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот miro_rz » 24 яну 2019 21:11

Направим ли същата преса както бе с Челси си вземаме мача !
3-1 от мен !
Изображение

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Alex » 24 яну 2019 23:12

Най-старата купа в света, а също и тази, която по право си принаджели на Арсенал! Успех на момчетата!
[center]Изображение[/center]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот TheNameOfTheGame » 25 яну 2019 19:09

Според мен равен резултат тук и преиграване на "Олд Трафърд" е съвсем възможен изход. И за двата отбора това е най-реалният шанс за трофей през сезона и като нищо ще подходят по-предпазливо. А и чисто статистически и Арсенал, и Манчестър Юнайтед не са преигравали мач от турнира от почти 3 години насам (сезон 2015/2016 - нашите в петия кръг с Хъл Сити, а гостите в четвъртфиналната фаза с Уест Хем). Естествено при такъв изход програмата и на двата отбора ще се натовари допълнително, но пък феновете ще имат възможността за кратък период от време да се насладят 2 пъти на тази футболна класика. 8-)
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот TheNameOfTheGame » 25 яну 2019 19:12

miro_rz написа:Направим ли същата преса както бе с Челси си вземаме мача !
3-1 от мен !

[offtopic]Миро, изстуди ли вече бирата :roll: При всеки гол на нашите удряй по една чаша и от мен. 8-)[/offtopic]
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот TheNameOfTheGame » 25 яну 2019 21:01

На практика излизаме с всичко най-добро към момента. Йозил отново е резерва, като притеснителното е, че той е единственият играч на пейката с офанзивни функции...
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Ето го и съставът на гостите, за които титуляр е бивщият ни играч Алексис Санчес.
[offtopic]Изображение[/offtopic]
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Udoji90 » 25 яну 2019 22:49

Наясно съм, че както в живота, така и в спорта, няма такова нещо като справедливост, но това с контузиите просто не е честно. В миналия мач Бейерин, сега и Сократис. И това се случва сезон след сезон след сезон. В случая гъркът поне се опита да продължи и беше в състояние да излезе сам от терена. Това ми дава известна надежда, че може да не е много зле. И дано, защото в момента смятам, че е най-надеждният ни централен защитник.
Вече дори не ми пука толкова дали ще загубим срещата. Повече се ядосвам заради поредната контузия. Добре все пак, че върнахме 1 гол във важен психологически момент. Иначе срещата си беше равностойна до попадението за 0-1 и си имаме своите шансове.
Последна промяна от Udoji90 на 25 яну 2019 22:57, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: ФА Къп 4-ти кръг :: Арсенал - Манчестър Юнайтед

Мнениеот TheNameOfTheGame » 25 яну 2019 22:51

Пак добре, че се върнахме в мача, а в края на полувремето дори можехме и да изравним при малко по-добра концентрация от нашите играчи. При 0:2 не мисля, че имахме реални шансове за обрат, докато сега положението е значително по-различно. Иначе тези мачове при Венгер сме ги гледали десетки пъти. Уж играем добре, владеем положението на терена и изведнъж ни вкарват гол от нищото, после бърз втори, нашите се н*сират и започват да си я подават по ширина около наказателното поле на другия отбор до безкрай без каквато и да е идея как да преодолеят отбраната му. А противникът само това чака и ни спуква на контра...Дано второто полувреме успеем да изравним с бърз гол и кой знае...да потърсим и победата.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта