Висша лига 23-ти кръг :: Арсенал - Челси 2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Висша лига 23-ти кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот plmar » 19 яну 2019 21:59

Само не разбрах защо никой от вас не вярваше в една, макар и трудна, победа!
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига 23-ти кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот Udoji90 » 19 яну 2019 22:03

Ако трябва да съм честен, допреди месец може би бях сигурен, че ще спечелим. Особено като се сетя, че никак не играхме лошо на Моста, макар че загубихме тогава. Мислех си дали да не го прогнозирам 2-1, ама след някои слаби резултати напоследък и след някои неприятни новини от клуба (че няма пари за трансфери, а само за наеми, че Мислинтат се готви да напуска) очаквах настроението да е понижено, поради което поставих под съмнение успеха. Е, радвам се, че не познах. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Висша лига 23-ти кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот ImmortaL_1000 » 19 яну 2019 22:21

Бахти измъчената победа направо не мога повярва . Челси така и не са събудиха да играят :x . Квото е Арсенал са бледа сенка на едно време Арсенала.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Висша лига 23-ти кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот hydetoshi » 19 яну 2019 22:32

plmar написа:Само не разбрах защо никой от вас не вярваше в една, макар и трудна, победа!

Аз вярвам винаги в победата! Преди всеки мач,независимо,кой е противника. Понякога дори е нереално.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Висша лига 23-ти кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот TheNameOfTheGame » 19 яну 2019 23:10

Много жалко за Ектор Бейерин, силен мач за него и накрая тази нелепа контузия... :( :x След откровено посредствения минал сезон, през този определено се справяше много по-добре и подобно на Роб Холдинг точно в този момент идва това препятствие в кариерата му. Пожелавам му много кураж и скорошно и пълно възстановяване :!:

Иначе за самия мач - победихме напълно заслужено. Нямахме друга алтернатива освен трите точки, тъй като щяхме да изостанем прекалено много от 4-тото място. По всичко изглежда, че 4 отбора ще се борят за 2 места в топ 4, дано едното е за нас. Второто полувреме беше доста по-неатрактивно от първото и въпреки че гостите владееха много повече топката, като че ли не създадоха някакви реални опасности пред нашата врата. Специално искам да отлича централните ни защитници Косчелни и Сократис, които изиграха перфектен мач и не дадоха никакъв шанс на противниковите нападатели. Най-накрая дочакахме мач, в който да сме опрени до стената, но да излезем и ОТ ПЪРВАТА МИНУТА да търсим победата и да я спечелим безапелационно! Обещах да бъде по-позитивен, но има нещо, което остави безкрайно негативно впечатление у мен. За мен решението на Емери да смени Лаказет вместо Обамеянг беше повече от скандално (реакцията на публиката е красноречива). Габонецът в пореден мач с топ-отбор беше тотален фигурант, докато французинът се раздаваше напълно, надъхваше съотборниците си и се бореше за всяка топка!
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Висша лига 23-ти кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот Sisi 1914 » 20 яну 2019 06:42

Страхотна победа и ценни 3 точки! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта