Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал 1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 12 яну 2019 16:25

Господи,колко мъка има на този свят! Господи!
Много сме далече от истината! :x
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 12 яну 2019 16:28

С половин око гледах мача общо взето. Преди почивката имахме своите силни периоди, но след гола сякаш така и не успяхме да направим нищо смислено до ркая на срещата. Може и да греша де, защото точно след почивката не следих особено внимателно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 12 яну 2019 16:35

Очевидно Йозил трябва да вземе наградата за най-скъп неиграещ футболист в света.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 яну 2019 16:48

Безобразно слаба работа :!: Ще си спестя по-нататъчния коментар, тъй като обещах да съм по-позитивен към отбора през тази година.
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот Sisi 1914 » 12 яну 2019 16:52

Неочаквана загуба! :shock: :cry:
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 12 яну 2019 17:17

TheNameOfTheGame написа:Безобразно слаба работа :!: Ще си спестя по-нататъчния коментар, тъй като обещах да съм по-позитивен към отбора през тази година.

С позитивното отношение,голямо мълчание те очаква в близко време. ;) Да се надяваме ,че ще имаш материял ивъзможност да излееш позитивните си мисли по някое време.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 12 яну 2019 17:51

Поредния малоумен гол в нашата врата. Това на практика си беше автогол. Вече спрях да броя ,колко такива гола ни вкараха от началото на сезона. Само в последния месец мога да се сетя за 5 ( Ман Юнайтед,Саутхямптън,Брайтън,първия на Ливърпул и днешния). Ми това са сигурни 6 точки,а срещу Ливърпул имахме нужда да задържим резултата ,за да се поокопитим,а именно в този момент просто рухнахме. Кога ще спре този кошмар със защитата? Някой работи ли по този въпрос? И пак питам - защитата на Брайтън по-добра от нашата ли е,че Ливърпул не знаят,как да я преодолеят , а нас ни правеха разногледи?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 12 яну 2019 22:10

Щастлив съм , че бях на работа и не съм го гледал .
Ще ги гледам вече единствено на финал ако се класират естествено . Най сме силни в това да вземаме големи заплати и снимаме със скъпи коли !
Щом в дербитата на Лондон сме мишоци и в мачовете с големите ... Еми там ни е мястото 5/6 място . Със здраве и май ще си продам билета за мача с Палас ! :|
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг ::Уест Хем - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 яну 2019 22:42

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Безобразно слаба работа :!: Ще си спестя по-нататъчния коментар, тъй като обещах да съм по-позитивен към отбора през тази година.

С позитивното отношение,голямо мълчание те очаква в близко време. ;) Да се надяваме ,че ще имаш материял ивъзможност да излееш позитивните си мисли по някое време.

Е, да се надяваме, че в най-близко бъдеще нашите ще ми дават единствено поводи да ги хваля. 8-) Предстоят 2 мача, които може да преобърнат сезона ни, да се надяваме в положителна насока.

Иначе съм абсолютно съгласен с теб, че гола в нашата врата беше много нелеп. В смисъл самия удар си беше хубав, но просто начина, по който падна...нямам думи. И друг път съм казвал, че ако ни вкарат гол след някаква хубава атака, един вид да ни скрият топката, ок, съперника ни е наиграл защитата и е отбелязал. Обаче когато при и без друго супер неориентираната ни игра защита се допускат нелепи грешки, от които падат леки голове и губим мачове...е това идва малко в повече.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта