Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал 5:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот Sisi 1914 » 29 дек 2018 23:45

Срамна загуба! :evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот Kamisha » 30 дек 2018 02:15

Eмери обърка тотално състава за пореден път. Александър Лаказет се скъса да вкарва и го държи на пейката. Матьо Гендузи е откритието на сезона - обаче и той бе оставен на скамейката, също както и Лоран Косчиелни... Дееба тоя аристократизъм. Лузърпул тотално надигра Арсенал след 15' и добре, че след 70' домакините намалиха оборотите . Майкъл Оливър какво да го коментирам тоя british homosexual... Джанлуиджи Буфон трябваше да го прати в болница миналия сезон, когато ,,закла'' Юве с/у Реал в Мадрид тоя помияр :evil: И все пак след загуба с 1-5 арбитърът е име най-малко виновен на ,,артилеритите'' :!:
Иначе най-искрено желая на Лузърпул някак си да завършат 2-ри, но без да допуснат загуба :twisted:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот KOPScousers » 30 дек 2018 05:22

Kamisha написа:Eмери обърка тотално състава за пореден път. Александър Лаказет се скъса да вкарва и го държи на пейката. Матьо Гендузи е откритието на сезона - обаче и той бе оставен на скамейката, също както и Лоран Косчиелни... Дееба тоя аристократизъм. Лузърпул тотално надигра Арсенал след 15' и добре, че след 70' домакините намалиха оборотите . Майкъл Оливър какво да го коментирам тоя british homosexual... Джанлуиджи Буфон трябваше да го прати в болница миналия сезон, когато ,,закла'' Юве с/у Реал в Мадрид тоя помияр :evil: И все пак след загуба с 1-5 арбитърът е име най-малко виновен на ,,артилеритите'' :!:
Иначе най-искрено желая на Лузърпул някак си да завършат 2-ри, но без да допуснат загуба :twisted:

Защо тази злоба? :? Просто сте по-слаби, всеки нормален фен на футбола очакваше безпроблемна победа на Ливърпул. Тези пожелания обаче са си чиста проба злоба, която лично аз не мога да си обясня. :?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 30 дек 2018 12:55

Аз пък пожелавам на Ливърпул (отбор Лузърпул няма - уважавайте съперниците, ако не искате и те да ни измислят подигравателни имена ;) ) да спечелят титлата този сезон. Единственият тим от обичайните съперници, към който имам дори известна симпатия. Сити взеха няколко титли в съвсем близкото минало и няма как да предпочета тях в случая.
Последна промяна от Udoji90 на 30 дек 2018 13:05, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот ImmortaL_1000 » 30 дек 2018 13:00

Арсенал би трябвало даиграят ама все седят да 5-6 място !!! Нямат късмет с футболисти и собственик на отбора .

returned
Мнения: 2
Регистриран на: 30 дек 2018 12:48

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот returned » 30 дек 2018 13:11

Предлагам надомна работа. Става въпрос за копиране на кодове. При първо теглене минималната сума е 150 долара след това няма ограничение. Няма и дневен лимит на кодовете, всичко зависи от времето, което отделяте. за регистрация https://egmoney.icu/6621373048906/

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 30 дек 2018 13:13

KOPScousers написа:Защо тази злоба? :? Просто сте по-слаби, всеки нормален фен на футбола очакваше безпроблемна победа на Ливърпул. Тези пожелания обаче са си чиста проба злоба, която лично аз не мога да си обясня. :?

Офтопик:
Аз ако съм честен всяка година след Арсенал стискам палци на Ливърпул в борбата за титлата. Първо,нереално е отбор като Ливърпул 30 години да не може да стане шампион. И второ в шестицата,която редовно е в челото на таблицата,кой друг да ти е симпатичен в сравнение със Сити,Юнайтед,Тотнъм и Челси. Тази година сте може би най-близо до целта,дори повече в сравнение с онова подхлъзване на Джерард. И все пак,само след 4 дни може да се опарите на Етихад,така,че още е рано за радост и големи приказки.
А в защита на Колегата ще кажа,че човек не се чувства добре,когато любимият му отбор инкасира 5 гола в мач,като снощния. И аз бях така,но лека-полека почва да ме отпуска. :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот Kamisha » 30 дек 2018 14:35

Защо тази злоба? :? Просто сте по-слаби, всеки нормален фен на футбола очакваше безпроблемна победа на Ливърпул. Тези пожелания обаче са си чиста проба злоба, която лично аз не мога да си обясня. :?
В конкретния случай цялата работа идва от това, че моят любим отбор не е Арсенал, а Ювентус :!: Та казано накратко запалянковците на Юве не понасяме мърсисайдци, заради трагедията на ,,Хейзел'', нищо че това e единственият отбор в Европа с/у който Юве има положителен баланс във финал за КЕШ/ШЛ... Udodji90, Нас иронично ни наричат Дузпентус :lol: , но аз на подобни глупости не обръщам вниманиe ;) M/у др Тотнъм доста по назад във времето не са триумфирали с титлата в Англия (от далеееееееееечната 1961-а,когато постигат дубъл :!: ), обаче не съм чул да са оревали орталъка, заради тази им над половинвековна ,,суша'' за разлика от ,,червените'' ,които от 1990г. насам може да не са ставали шампиони, но играха 3 финала в ШЛ и спечелиха по незабравим начин в Истанбул през 2005-а (признавам си, че ми стана готино когато Дудек хвана дузпата на Шевченко, който през 2003-а разплака Юве на финала в Манчестър :( ) :)
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Ponko
Мнения: 3911
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот Ponko » 30 дек 2018 15:00

Kamisha написа:Защо тази злоба? :? Просто сте по-слаби, всеки нормален фен на футбола очакваше безпроблемна победа на Ливърпул. Тези пожелания обаче са си чиста проба злоба, която лично аз не мога да си обясня. :?
В конкретния случай цялата работа идва от това, че моят любим отбор не е Арсенал, а Ювентус :!: Та казано накратко запалянковците на Юве не понасяме мърсисайдци, заради трагедията на ,,Хейзел'', нищо че това e единственият отбор в Европа с/у който Юве има положителен баланс във финал за КЕШ/ШЛ... Udodji90, Нас иронично ни наричат Дузпентус :lol: , но аз на подобни глупости не обръщам вниманиe ;) M/у др Тотнъм доста по назад във времето не са триумфирали с титлата в Англия (от далеееееееееечната 1961-а,когато постигат дубъл :!: ), обаче не съм чул да са оревали орталъка, заради тази им над половинвековна ,,суша'' за разлика от ,,червените'' ,които от 1990г. насам може да не са ставали шампиони, но играха 3 финала в ШЛ и спечелиха по незабравим начин в Истанбул през 2005-а (признавам си, че ми стана готино когато Дудек хвана дузпата на Шевченко, който през 2003-а разплака Юве на финала в Манчестър :( ) :)

Е*аси фурнаджийската лопата.... :lol: :mrgreen:

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот plmar » 30 дек 2018 15:11

[quote="Udoji90"]Аз пък пожелавам на Ливърпул (отбор Лузърпул няма - уважавайте съперниците, ако не искате и те да ни измислят подигравателни имена ;) ) да спечелят титлата този сезон.

Покрепям напълно! Нека всички "кръсници" прочетът какво пише на десния ръкав на играчите във ВЛ, ако не могат да си го преведат да накарат някой, е така за адет.
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта