Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал 5:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 29 дек 2018 20:33

Мисля , че е време да дадем прогнози за другия кръг ! :mrgreen:
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 дек 2018 20:38

TheNameOfTheGame написа:Мисля, че коментарът е просто излишен. Ако поискат, Ливърпул могат да ни вкарат и още поне 4 гола, дано второто полувреме са по-аристократични. Нашите са тотална пародия във всички линии.

Днес ти си сложил черните очила. Всъщност сме зле основно в защита,както винаги,но това е напълно достатъчно.
Честно да си призная. Предпочитам да хвърлим всички сили в ЛЕ,тъй като печеленето на тази купа ни дава същото,както и влизането в топ 4. Ако ще и десети да завършим във ВЛ,но да се работи и да се знае,че този проблем в защита е решен. Иначе напред ,колкото и голове да вкарваме ,проблемите в защита обезмислят всичко.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 дек 2018 20:57

Аз пак да напомня,че заради подлогата Оливър ,Англия нямаше съдия на Световното първенство.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот j0rka7aa » 29 дек 2018 20:59

Разликата в класите е очевидна и ясна на всички, неадекватността на защитата също, ама такива палячовски дузпи да свири тоя си е направо престъпно, особено тази на Колашинац. Иначе нищо неочаквано не се случва, нормално е да бъде загубен този мач.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 дек 2018 21:30

Можем да кажем много неща за този мач - слаба защита,слаба психика,очевидно ниско самочувствие и резултата е налице.
И въпреки това,като приемем,че първия гол беше реално автогол,а двете дузпи бяха смехотворни, резултата не трябваше да е чак толкова изразителен. Със сигурност губехме мача при всякакви обстоятелства,но пируетите на М.Оливър ми дойдоха в повече.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 29 дек 2018 21:31

Само 2 думи от мен - АБСОЛЮТЕН ПРОВАЛ :!:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 дек 2018 21:37

TheNameOfTheGame написа:Само 2 думи от мен - АБСОЛЮТЕН ПРОВАЛ :!:

Е при 5:1 ,к'во да кажеш? :lol: Ама поне уцели точния.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 29 дек 2018 21:52

hydetoshi написа:
TheNameOfTheGame написа:Мисля, че коментарът е просто излишен. Ако поискат, Ливърпул могат да ни вкарат и още поне 4 гола, дано второто полувреме са по-аристократични. Нашите са тотална пародия във всички линии.

Днес ти си сложил черните очила. Всъщност сме зле основно в защита,както винаги,но това е напълно достатъчно.
Честно да си призная. Предпочитам да хвърлим всички сили в ЛЕ,тъй като печеленето на тази купа ни дава същото,както и влизането в топ 4. Ако ще и десети да завършим във ВЛ,но да се работи и да се знае,че този проблем в защита е решен. Иначе напред ,колкото и голове да вкарваме ,проблемите в защита обезмислят всичко.

Не виждам какви очила съм сложил :?: Защитата беше зле, при това много зле, но и другите линии не й отстъпваха. Къде бяха халфовете ни :?: Като кажа нещо негативно за Джака всички ми скачате ама в днешния мач се видя, че просто е слаб играч и особено ако е поставен под преса е пълна нула. Докато спре топката, докато се обърне, докато измисли какво да я прави и те са му я взели. Торейра с фрапантна грешка в ключов момент, а за Аарън "Вечната Контузия" Рамзи има ли смисъл изобщо да правя коментар...изгледа мача от първия ред дето се вика. А скапаното ръководство за втора поредна година прави грешката да оставя играчи с изтичащ договор, които се очаква да играят на максимум и да водят отбора напред...е, как да стане :?: Обамеянг къде беше и той :?: В пореден мач с топ-отбор е абсолютно бездушен и не му се чува името. Не станаха ли прекалено много тези мачове - финала за Купата на лигата, гостуването на Челси, гостуването на Юнайтед - и в трите мача фрапантни пропуски и мега слаба игра. Да, на по-малките отбори вкарва, голмайстор е на ВЛ, но защо Лаказет е пренебрегван в мачовете с големите отбори, когато е повече от очевидно, че именно французинът е по-подходящият избор :!:

Иначе при нас винаги оправданията са на първо място. Това е още от времето на Венгер. Имаме много контузени или наказани играчи, съдията ни ощети, теренът беше хлъзгав и какво ли още не...Да, съгласен съм, че днес може би втората дузпа беше малко пресилена, но не знам какви други претенции можем да имаме. Дали ще е Майк Дийн, дали ще е Майкъл Оливър или някой друг ние все имаме оправдания, но реалността е, че трябва да потърсим причината в клуба си, а не в други фактори. А истината за мен е, че още преди няколко години американските скъперници и френския ***** трябваше да инвестират солидна сума пари за играчи, когато пазарът все още не беше надут, а клуба ни имаше необходимите средства. Със сегашната ни политика и състоянието на пазара нашият отбор е обречен да тъне в посредственост и да разчитаме на такива като Лихщайнер, Гендузи и Иуоби да печелим важни титли и трофеи...

Офтопик:
Извинявам се ако съм засегнал някого с мнението си, но твърде много станаха униженията, които като фенове преживяхме през годините.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 дек 2018 22:28

Като заговори за ръководството.... Сега дават мача Милан - СПАЛ,а Газидис се пени на трибуните и се мъчи с росонерите (или май росонерите се мъчат с него :lol: )
Всички сме наясно,че отборът ни не е готов. Надявам се Емери също да е наясно и лека полека да се наместят нещата. След 2 дни отваря трансферния прозорец. Вече се говори за привличане на Банега,което не съм сигурен ,че е точно това,което ни трябва,но да видим. Очаква ни интересен месец. Важното е да сме оптимисти,нали?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XX кръг :: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 29 дек 2018 23:21

Не съм гледал мача, даже и по Livescore не го следих. Чак след края му погледнах резултата. Ами, за мен загубата е очаквана, макар да не съм очаквал толкова голям резултат. 3-1 (толкова бе прогнозата ми) и 5-1 обаче са си все 0 точки и 3 за съперника, та няма съществена разлика. Даже при този резултат е по-вероятно да се вземат някакви по-сериозни мерки по отношение на селекцията. От мен толкова. Подкрепяме отбора, чакаме следващия мач и се надяваме на нови попълнения. Точка.
П.П. А на Ливърпул пожелавам да бият и на "Етихад" или поне Х и да спечелят титлата този сезон. Крайно време им е.
Последна промяна от Udoji90 на 30 дек 2018 01:23, променено общо 3 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта