Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал 2:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 05 дек 2018 23:34

Де Хея,който в последната година има около 6-7 спасени удара,пак ще направи най-добрия си мач срещу Арсенал. :evil:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Sisi 1914 » 05 дек 2018 23:59

Логичен резултат се получи. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 06 дек 2018 00:02

Доста битка и не много футбол. Изключително трудно ми е да преценя кой от всичките голове в тази среща беше най-идиотски. :lol: По най-кретенския начин допуснахме веднага да ни изравнят за 2-2, за което най-много трябва да ни е яд. Иначе може би Юнайтед повече време държаха инициативата, но смятам, че извън головете ние определено създадохме по-добрите ситуации и това стана изцяло при резултат 2-2. Повече ме притеснява състоянието на играчите ни, защото ми се струва, че и Рамзи бе заменен поради травма, а не по друга причина. При Холдинг се очертава да е тежка контузията. Имаме крещяща нужда от завръщане в игра на Косчиелни, Монреал и Йозил. Ако не за друго, то поне за ширина и възможност за ротации.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 06 дек 2018 00:14

С извинение към колегите от нашия форум и от този на Юнайтед ще кажа че мача беше изключително малоумен. Головете- кой от кой по смотани,безкрайно ритане и млатене.Съдията си беше взел цяла кутия бонбони,пардон-картони и черпеше наляво и надясно. Ужасно много грешки в защита и за двата отбора,които вдигаха адреналина през минута. Пак контузии. Ще видим дали са сериозни. И след всичко това сега сигурно пак няма да мога да спя цяла нощ.
Арсенал определено бяха респектирани,което доведе до цялата тази нервност. Ако бяха ,дори само една идея по-спокойни със сигурност щяха да вземат победата.
Интересно,дали Андре Маринър щеше да даде дузпа за ситуацията с Лаказет,ако топката не беше отскочила във вратата. Според мен това беше абсолютна дузпа.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 06 дек 2018 00:35

Интересни факти,които ми направиха впечатление след този мач. След 15-ти кръг мачовете с участие на Арсенал са най-резултатни - отбелязани общо 54 гола (голова разлика 34:20).Средно по 3.6 гола във всеки мач. В същото време,на този етап от сезона Манчестър Юнайтед е с кошмарната голова разлика 24:25 (-1)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 06 дек 2018 14:42

Udoji90 написа:Доста битка и не много футбол. Изключително трудно ми е да преценя кой от всичките голове в тази среща беше най-идиотски. :lol: По най-кретенския начин допуснахме веднага да ни изравнят за 2-2, за което най-много трябва да ни е яд. Иначе може би Юнайтед повече време държаха инициативата, но смятам, че извън головете ние определено създадохме по-добрите ситуации и това стана изцяло при резултат 2-2. Повече ме притеснява състоянието на играчите ни, защото ми се струва, че и Рамзи бе заменен поради травма, а не по друга причина. При Холдинг се очертава да е тежка контузията. Имаме крещяща нужда от завръщане в игра на Косчиелни, Монреал и Йозил. Ако не за друго, то поне за ширина и възможност за ротации.

Излкючително точен и безпристрастен коментар, както винаги. ;) Абсолютно на 100% се присъединявм към твоето мнение. И аз смятам, че имахме повече ситуации за гол и определено трябва да съжаляваме, че играчите не ги оползотвориха. Тази на Обамеянг особено беше повече от 100%-ва и за съжаление му се насъбраха не малко пропуски от кристални позиции в дерби мачовете (с Ман Сити на финала за КЛ, с Челси втория кръг, сега отново), докато на Мкхитарян беше много трудно за отиграване и донакъде има извинение, че не реализира. За съжаление контузията на Роб Холдинг най-вероятно е сериозна и той ще е аут до края на сезона, макар все още да няма официално потвърждение от клуба, докато тази на Рамзи е лека. Хубавото е, че Косчелни е изключително близо до завръщане, вече е изиграл 2 мача за младежите и ако не в събота с Хъдърсфийлд, то в най-вероятно другия четвъртък с Карабах ще е в групата и ще може да запише минути.

Ако бъдем реалисти, 4 точки от мачовете с Тотнъм и Ман Юнайтед са много добро постижение, при това срещите бяха в рамките на само 3 дни. Но от друга страна трябва да бъдем максималисти и определено можем да съжаляваме, че не взехме пълния комплект от точки.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XV кръг :: Манчестър Юнайтед - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 06 дек 2018 20:22

TheNameOfTheGame написа:
Ако бъдем реалисти, 4 точки от мачовете с Тотнъм и Ман Юнайтед са много добро постижение, при това срещите бяха в рамките на само 3 дни. Но от друга страна трябва да бъдем максималисти и определено можем да съжаляваме, че не взехме пълния комплект от точки.

Със съжаление ще добавя - 5 мача срещу отбори от топ6 - 5 точки. В близките сезони назад във времето може би щяхме да се преборим за 1. 13 мача поред без загуба - 9 победи 4 равни 0 загуби. И въпреки това - 5-о място в класирането. Дори да не бяхме загубили първите 2 мача от сезона нямаше да сме по-напред от трето място. Дано това не подейства демобилизиращо на момчетата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта