Premier League XI кръг :: Арсенал - Ливърпул 1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Premier League XI кръг :: Арсенал - Ливърпул

Мнениеот miro_rz » 03 ное 2018 21:32

Със смесени чувства съм !
Страхотен Лаказет и такъв негов гол , ще го помня дълго . Отново проблеми с вратарските намесвания и с тези на централните . Йозил не трябва да бъде титуляр в дерби мачовете , отново се пазеше сам .
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XI кръг :: Арсенал - Ливърпул

Мнениеот hydetoshi » 03 ное 2018 21:44

Както казах - Ливърпул влязоха в мача с по-голямо самочувствие,което много им помогна. Можехме да спечелим ,можехме да загубим и накрая просто завършихме наравно. Ако приемем ,че Емери ще гради този отбор трябва от някъде да се започне. Първите мачове през сезона бяха точно такива,като днешния и ги загубихме. Сега влязохме в мача след серия 11-1-0,което помогна отборът да не се предаде след като изостана в резултата. Ако продължим и напред със силни мачове и серии от победи,неизменно ще дойде момента да влизаме в такива мачове с мисъл основно за победа и в крайна сметка да почнем ,и да печелим двубои срещу отборите от топ 6. Засега е добре,че продължава серията от мачове без загуба,трупането на точки и това,че не позволихме конкретно на Ливърпул да ни дръпне със 7 точки в класирането.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XI кръг :: Арсенал - Ливърпул

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 ное 2018 21:54

miro_rz написа:Със смесени чувства съм !
Страхотен Лаказет и такъв негов гол , ще го помня дълго . Отново проблеми с вратарските намесвания и с тези на централните . Йозил не трябва да бъде титуляр в дерби мачовете , отново се пазеше сам .

Споделям твоето мнение. Въпреки лекия гол, който получихме, играчите не се сринаха и активно търсеха изравняването, а накрая и победата. Ливърпул също имаха своите шансове да затворят мача при 0:1 или да оползотворят някоя контра накрая за 1:2. За мен гостите имаха повече положения за гол и тази гледна точка може би повече заслужаваха да победят. Лено допусна сериозна грешка, но от друга страна спаси няколко чисти положения, лично аз не бих го обвинил. На мен в този мач много ми хареса играта на Холдинг. Йозил отново беше дупка, имаше някои проблясъци, но отново ще кажа, че за играч с неговата заплата и претенции би трябвало да е лидерът на този отбор.

За отменения гол на Ливърпул съм на мнението на Udoji90. Да, Мане беше в активна позиция и може би тръгна към топката, но Фирмино е човекът, който я отигра, а след това ситуацията е нова, а сенегалецът не е в засада. Така че за мен голът беше редовен и гостите бяха ощетени.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XI кръг :: Арсенал - Ливърпул

Мнениеот Udoji90 » 03 ное 2018 22:07

Иначе аз пак да си кажа, че съм доволен от работата на треньора и футболистите (и днес, и през сезона). Не толкова заради самия резултат (ние и през пролетта направихме 3-3, ама играхме катастрофално), колкото заради желанието и характера. Не се виждаше особено как ще се върнем в мача, но все пак намерихме начин и до последно искахме и да победим. Но и да бяхме загубили, вероятно мнението ми нямаше да е много по-различно. (Разбира се можеше и по-зле да се развие срещата, ако бяха признали редовния гол на Мане, но тъй или иначе пак се оказахме догонващи, а не бяхме разгромени или нещо подобно.) До момента Емери с наличното постига напълно задоволителни резултати, като се има предвид, че през лятото разполагаше с доста ограничени средстава за нови попълнения. След още 1-2 трансферни прозореца може да изглеждаме и много по-добре.
Последна промяна от Udoji90 на 03 ное 2018 22:13, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Premier League XI кръг :: Арсенал - Ливърпул

Мнениеот plmar » 03 ное 2018 22:09

За отменения гол на Ливърпул съм на мнението на Udoji90. Да, Мане беше в активна позиция и може би тръгна към топката, но Фирмино е човекът, който я отигра, а след това ситуацията е нова, а сенегалецът не е в засада. Така че за мен голът беше редовен и гостите бяха ощетени.[/quote]

+1. Браво.
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Premier League XI кръг :: Арсенал - Ливърпул

Мнениеот miro_rz » 03 ное 2018 23:16

Показателно за играта и работа на треньора бяха пълните трибуни до последния съдийски сигнал . Иначе поради транспортни причини почва да се изпразва още след 85та Мин.

Само Арсенал , да му мислят конкурентите !
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта