Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 06 авг 2018 19:05

Откриваме сезона в неделя 12.08. Арсенал - Манчестър Сити. Прогнози могат да се дават по всяко време до началото на мача.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 09 авг 2018 10:26

Така, остават 3 дни. И малко, и много време, но ме засърбяха ръцете пръв да дам своите прогнози, които едва ли ще претърпят драстични промени след последния ден от трансферния прозорец.

Прогнози за класиране на отбора в отделните турнири:
* Висша лига: 5-то място
* Лига Европа: полуфинал
* FA Cup: финал
* Carabao Cup: 1/8-финал (води се 4-ти кръг)

Прогнози за голмайстори:
* Висша лига: Обамеянг - 27 гола
* Лига Европа: Лаказает - 7 гола
* Общо за всичките 4 турнира: Обамеянг - 34 гола
(За Купите, доколкото разбрах, няма да прогнозираме отделно голмайстори. Ако това се промени, ще дам прогнози и за тях.)

Относно първия двубой за сезона, прогнозата ми е Арсенал 2-4 Ман Сити.

Това беше от мен. Сега сте вие. Ако забележите, че съм пропуснал нещо, което трябва да прогнозираме, казвайте, въпреки че се опитах да съм внимателен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот dreben23 » 09 авг 2018 12:57

Давайте програмата за първи кръг, че няма време! :lol:

Почвам да попълвам набързичко:

*Висша лига: 1-во
*Лига Европа: 1-во, ЦСКА-то с калъфката от турнира и ще трябва да се връщаме в ШЛ през първенството деа :mrgreen: :mrgreen: :)
* FA cup - отпада на четвъртфинал
* Carabao Cup: 1-во място
* В първия си сезон начело на отбора Унай Емери печели требъл! (Добавете и такава прогноза за брой трофеи бонус точки, че рядко се случва) :lol: 8-)


Прогнози за голмайстори:

*Голмайстор на първенството с 37 попадения - Алекзандър Лаказет (Арсенал)
* Лига Европа: Обамеянг 11 гола, ( Мауридес ще има 10, щот заради евтината цена)
* Общо за всичките 4 турнира: Лаказет- 56 гола за сезона 8-)

1 кръг

Арсенал-Манчестър Сити 1:0 Гол на Месут Йозил :)

[offtopic]На Крьонке не печелят отборите трофеи, но този ще навакса с тринки! :twisted: :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот dreben23 » 09 авг 2018 14:55

[offtopic]Бъдете пределно концентрирани и мотивирани в прогнозите си, този сезон няма да участвам в кой знае колко игрици, атакувал съм си сега неколко български сайта, един международен за статистика некви такива за разнообразие. :lol: Премисляйте внимателно всяка една едничка прогноза, не се вслушвайте в нечии анализи, оценки и прогнози, за да не набъбва разликата до 250 точки. Ще играете с най-добрия, всички са сад с които съм играл, но и страшно много ме уважават. Не го показват за да не се чувстват пред прателите си слаби, ама то се усеща. :lol: :lol: На дългосрочни прогнози съм газил здраво, късмет са тези неща, но мен ме спохожда пък заради класата - примери, познат Световен шампион, познат Ливърпул финалист в ШЛ още на жребия за некой от предварителните кръгове или беше съвсем в началото на турнира(който нали ми чете редовно щуравите прогнози, знае, че тях посочих за победител), познах даже кой ще е шампионът в играта на Бундеслигата за прогнози с незапомнена точкова разлика и то. :lol: За жалост имах и редица по-слабички неща, като например титла за Левски :lol: , трофей за Арсенал в последния сезон на Венгер. То имаше де, но беше Къмюнити Шийлд, ами брои се, защото други и него нямаха! :lol: При любимите отбори е значително по-трудно и има субективен фактор, ама рано или късно ще ги избумтя, не ми пречи, че са любими...Футболчето, че го газим редовно докат ми писне и не го заева накрая. Направихме визитката. Обикновено никой не ебава да ме похвали, че правя идеални футболни прогнози, хвали някой лош, лъжец и измамник, а машината не, тогава решавам и ги отказвам от футбола директно. Колеги, машината ще поиграе при вас и още една-две игрици. Другаде съм си решил да се оттегля, защото съм твърде силен на прогнози и взе да ми става малко скучно такова някво.. Влизам у некъв Лудогорски мач пиша им падате, момци, отиват и правят бум бум и по "стълбите"в Мола във Видин! И понеже феновете на Арсенал сме си всички пичове, ще си тренирам с вас с удоволствие ама без някакви огромни амбиции. Но знайте, че късметът ме покрива много пъти и ви искам мотивирани. Единственото предизвикателство, което ми остана е да се науча да познавам по два-три бум бума и на Арсенал, щото те са най-трудни от всички. За цала година имах два-три бум бума на артилеристите, което си е излагация! Класа и късмет комбинирани са нещо кофти. Ама ме следят и двете и игрите са интересни ... Фен съм на феърплея във футбола, дали ще е прогнози или в мачовете, тва ми харесва като естет. Ни ма влечат хазарти, мазарти, не, игрички ей такива готинки ме кефят и букито да му фънка, че ако ида да си пуснем фиш, може и да го омачкам и нега. Тва ми е визитката, ама не е страшно, докат не тръгне някой да ме мисли за балък, че некви номера и схеми ще ми прилага. Още сънуват кошмари лошите зарад моите бум буми. Да отидат да им лее куршум некаква знахарка за страхова невроза ако искат.

Феновете на Арсенал сме си симпатяги, пишем всичките и дълго, ще стане класна игрица! Представете си и вашите визитки, по профилите горе долу класата на "старите" артилеристи я знам. :)[/offtopic]

[offtopic]Може би ще се пусна в калчото, чемпиъншипа и тука, в другите няма да защитавам ни титли, ни нищо. Чудя се за английското дали да не го надъня и него, ама нещо там не съм сериозен почти никога и ме мислят за слаб. Обаче си спомням нещо, което забравих във визитката да спомена - два кръга поред съм им хващал всичкине 20 знака веднъж. Надали някой някога ше успее да го повтори тва нещо, а и май си бях заложил някои във фиш. То това беше отдавна, отдавна, но го имаше някъде из форумните анали и никой не обърна внимание, че едно от най-яките неща, 20 английски знака хванах. А може да си участвам в толкспорта, искам да си разбера има ли тоя долнопробен сайт 1 млн паунда награда. И другото по-уникално нещо двт се сетих е, веднъж в ЛЕ в един от сезоните имах седем поредни бум бума в предиктъра им. Беше жестоко да се види и такова нещо! :lol: :lol: :mrgreen:[/offtopic]
Последна промяна от dreben23 на 09 авг 2018 15:21, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 09 авг 2018 15:00

Дългосрочните прогнози и от мен:
Прогнози за класиране на отбора в отделните турнири:
* Висша лига: 4-то място
* Лига Европа: Спечелена
* FA Cup: 1/2 финал
* Carabao Cup: 3-ти кръг

Прогнози за голмайстори:
* Висша лига: Обамеянг - 31 гола
* Лига Европа: Обамеянг - 5 гола
* Общо за всичките 4 турнира: Обамеянг - 37 гола
Благодаря на Udoji за шаблона! :)
За първи кръг :Арсенал - Манчестър Сити 2:1
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 09 авг 2018 15:01

От името на bobkata4 : Първи кръг : Арсенал - Манчестър Сити 2:0
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот dreben23 » 09 авг 2018 15:30

[offtopic]Обата е по-слаб нападател от Лака, ама тва си е мое мнение. Миналият сезон например си спомням, че нямаше голове срещу топ отбори, но пък и беше съвсем нов и не е цъкал в някви сериозни дербита. Докато Лаказет си е за мен играч за големи двубои! Но може и да бъркам. В противоборство с Оба винаги си беше по-класен, не ми се вярва да се е променило това. Но че е ужасно бърз габонецът е сто процента така. Но за вкарване на голове Обамеянг отстъпва пред Лаказет и докато французинът си знам, че е топ играч, за Оба не съм все още на това мнение. Искам да го видя как бележи на по-силните отбори, но ако е предимно крило сигурно головете ще са при Лака повече, рискувам пък квото стане. 8-)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 09 авг 2018 16:03

Дългосрочните прогнози от bobkata4:
Прогнози за класиране на отбора в отделните турнири:
* Висша лига: 1-во място
* Лига Европа: Спечелена
* FA Cup: Спечелена
* Carabao Cup: 1/2 финал

Прогнози за голмайстори:
* Висша лига: Обамеянг - 34 гола
* Лига Европа: Обамеянг - 8 гола
* Общо за всичките 4 турнира: Обамеянг - 44 гола
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот Sisi 1914 » 09 авг 2018 19:23

И аз се включвам и успех на всички!
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот TheNameOfTheGame » 09 авг 2018 23:43

Може би не е изненада, но моите прогнози доста се доближават до тези на Udoji90. :) Колебая се за 2-3 неща, но ще гледам до събота и аз да дам предположенията си.

Препоръка към hydetoshi: според мен е добра идея да сложиш всички правила за точкуване и дългосрочни прогнози в първото мнение от темата, за да може да са на едно място и да не се налага да се търсят в темата.

[offtopic]Позволих си да напиша съобщения на boabbb, Kamisha и miro_rz, за да ги поканя да се включат в играта.[/offtopic]
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта