Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот miro_rz » 29 сеп 2018 23:34

Sisi 1914 написа:Миро бавно, но славно ме настига, което не ми харесва! :oops:

През сезон 2016/2017 съм шампион на прогнозите във ВШ ( за първи и последен път давах прогнози в този сезон ) . Тази игра ми е втората в този форум !
Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот dreben23 » 30 сеп 2018 01:53

Карабах е малко сериозен отбор, ще помисля. Станаха ни и много победите, а това вече е шампионска форма. Помоему имат отстъпление от предишни сезони, но ще помисля. При Унай не нанизваме много голове, по-скоро сме станали практичен отбор. Контузията на Чех не би трябвало да е проблем в този мач, щото едва ли и той щеше да пази. От това, което видях и предположих, че може да се случи, кариерата на чеха приключи ми се струва, подозирам, че Лено сега ще се наложи, но може и да е планирано да е така. Ако е разтежение просто има шанс да запази формата и пак да го пребори, но ако е скъсал мускул отиде на кино.

И друго, ако бием колегата шампион на ВЛ това ще си е добро постижение и все едно сме били и другите участници там. Но феновете на Арсенал сме добри на футболните прогнози. Ще бъде трудно, на Арсенал мачовете най-трудно се хващат. Те са на късметче, но вече спокойно може да се каже, че имаме футболен почерк. [offtopic]Дори ми хрумна една прогноза днеска - ако не успеем да станем шампиони тая година поне да си сменим местата с Манчестър Юн. Ние втори, те шести. И уволнение на Моу кат Венго лятото. Отдавна чакам да бъдат поне квит двамата. Въпрос на време е, ама дадох и още една прогноза - да уволнят Лео Жардим монегаските ми и да отиде тренер на дяволите пак португалец менте. Вярно е, че съм го хвалил и ми е сред любимците, но реално в дългосрочен план успехи няма особени, освен една титла и си е в графата "португалски ментета". Ако му е агента и Жорже Мендеш, третото пък португалско менте, нищо чудно да съм близо до истината. За момента не съм чул да се говори за уволнение на Жардим, но на мен такива прогнози ми харесват да си опитвам, по-забавни са.[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот dreben23 » 30 сеп 2018 02:41

Карабах-Арсенал 0:1
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот Sisi 1914 » 30 сеп 2018 10:42

miro_rz написа:
Sisi 1914 написа:Миро бавно, но славно ме настига, което не ми харесва! :oops:

През сезон 2016/2017 съм шампион на прогнозите във ВШ ( за първи и последен път давах прогнози в този сезон ) . Тази игра ми е втората в този форум !


Аз лесно няма да се дам!
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот Sisi 1914 » 30 сеп 2018 18:11

1-3
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот TheNameOfTheGame » 01 окт 2018 11:12

hydetoshi написа:Струва ми се ,че Hurbata и BlueNugakrem нямат интерес към играта. Изваждам ги от класирането. Ако все пак искат да се включат на по-късен етап,няма проблем да ги включим отново.


Относно това предлагам като организатор на играта да им изпратиш по едно лично съобщение с линк към темата, тъй като е възможно да са забравили за играта. Също така предлагам 2 нововъведения:
1) участник, който не е прогнозирал 5 поредни срещи да отпада автоматично от играта до края на сезона;
2) да има възможност за прогнозиране на един мач напред. Пример: освен мача с Карабах и този с Фулъм. Или другата опция е да може да се прогнозират и двата мача (ако има естествено) през седмицата преди началото на първия, но без опция за промяна на прогнозата за втория. Примерно в сряда/четвъртък за КЛ/ЛЕ и в събота/неделя за първенство.

Малко сложно стана второто ми предложение, не знам дали изобщо успях да го обясня. :lol:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 01 окт 2018 11:52

TheNameOfTheGame написа:
hydetoshi написа:Струва ми се ,че Hurbata и BlueNugakrem нямат интерес към играта. Изваждам ги от класирането. Ако все пак искат да се включат на по-късен етап,няма проблем да ги включим отново.


Относно това предлагам като организатор на играта да им изпратиш по едно лично съобщение с линк към темата, тъй като е възможно да са забравили за играта. Също така предлагам 2 нововъведения:
1) участник, който не е прогнозирал 5 поредни срещи да отпада автоматично от играта до края на сезона;
2) да има възможност за прогнозиране на един мач напред. Пример: освен мача с Карабах и този с Фулъм. Или другата опция е да може да се прогнозират и двата мача (ако има естествено) през седмицата преди началото на първия, но без опция за промяна на прогнозата за втория. Примерно в сряда/четвъртък за КЛ/ЛЕ и в събота/неделя за първенство.

Малко сложно стана второто ми предложение, не знам дали изобщо успях да го обясня. :lol:

Първото го направих,но без ефект. Второто съм си го мислил. Дори може да се прогнозират и до 3-4 мача напред,като защита срещу бан,че такъв идиот ,като мен например като се разпали ,особено покрай тъпите български мачове и горя от време на време.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 01 окт 2018 12:10

Втората идея (за даване на мачове занапред) аз лично си мислех, че си е в сила и сега. :) Примерно наложи ми се някъде да пътувам и знам, че няма да влизам много (или изобщо). Щях да си напиша прогнозите за 2-3 мача напред и предполагам, че никой нямаше да възрази. При всички положения викам да си го има като опция.
И като сме тръгнали да обсъждаме правилата, аз да ви питам нещо и двамата, понеже вие колективно ги оформихте въпросните правила. А именно, трябва ли задължително прогнозата на участник за мач от даден турнир да бъде такава, че да не противоречи на прогнозата му за класирането на отбора в същия турнир, която всеки е дал още в началото?
Примерно аз съм прогнозирал, че за Купата на Лигата ще отпаднем в 4-ти кръг (1/8-финал). Сега ние във въпросния кръг се паднахме с Блекпул. Трябва ли за мача с тях задължително да дам прогноза, която да отговаря на отпадане (демек загуба или поне Х в редовното време), или може да "хитрувам" и да прогнозирам победа (въпреки че съм казал по-рано, че сме до този кръг)? :P Този същият казус важи и за другите 2 турнира с елиминации - ЛЕ и FA Cup. (За първенството вече е по-трудно да се следи строго този аспект.) Може би е добре сега да го уточним и всички да го спазват.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот boabbb » 01 окт 2018 12:55

0-3 с Карабах
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози Арсенал сезон 2018/2019

Мнениеот hydetoshi » 01 окт 2018 13:53

Udoji90 написа:Втората идея (за даване на мачове занапред) аз лично си мислех, че си е в сила и сега. :) Примерно наложи ми се някъде да пътувам и знам, че няма да влизам много (или изобщо). Щях да си напиша прогнозите за 2-3 мача напред и предполагам, че никой нямаше да възрази. При всички положения викам да си го има като опция.
И като сме тръгнали да обсъждаме правилата, аз да ви питам нещо и двамата, понеже вие колективно ги оформихте въпросните правила. А именно, трябва ли задължително прогнозата на участник за мач от даден турнир да бъде такава, че да не противоречи на прогнозата му за класирането на отбора в същия турнир, която всеки е дал още в началото?
Примерно аз съм прогнозирал, че за Купата на Лигата ще отпаднем в 4-ти кръг (1/8-финал). Сега ние във въпросния кръг се паднахме с Блекпул. Трябва ли за мача с тях задължително да дам прогноза, която да отговаря на отпадане (демек загуба или поне Х в редовното време), или може да "хитрувам" и да прогнозирам победа (въпреки че съм казал по-рано, че сме до този кръг)? :P Този същият казус важи и за другите 2 турнира с елиминации - ЛЕ и FA Cup. (За първенството вече е по-трудно да се следи строго този аспект.) Може би е добре сега да го уточним и всички да го спазват.

Давай каквато прогноза смяташ ,че е правилна. Това ,че си смятал преди 2 месеца ,че нещо ще се случи по някакъв начин, не ти пречи към днешна дата да размислиш и да прогнозираш нещо друго. Пък другата ти прогноза просто няма да се сбъдне (евентуално). Но да ти кажа,честно ако има някаква директива за Купата на Лигата,може и да излезеш прав ,че тук може и да отпаднем.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта