Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот botevplovdiveoe » 05 юни 2018 22:17

hydetoshi написа:Ами аз това го казах още в началото на миналия сезон - титлите във Висшата лига вече ще имат миризма на петродолари. Арсенал са се задоволили с една арабска авиокомпания,която не е достатъчна. Без петролно кладенче ще е трудно. Друго,което твърдя е ,че Арсенал падна жертва на конспирация през сезон 2015/2016.Това беше нашия сезон в който трябваше да станем шампиони , но "нещо стана" и Лестър ни изпревариха. Няма човек на света,който може да ме убеди в това,че тотално изпаднал отбор (Лестър) един ден се събуди и започна да мачка всичко живо наред( без Арсенал,които направиха дубъл срещу тях - 5:2 и 2:1),стана шампион и веднага след това пак за един ден отново се залепи за зоната на изпадащите. Няма такъв филм.


Сашо Диков,ти ли си ? :lol: Цялата Висша лига легнала,че да стане Лестър шампион?Сериозно ли? :lol:

Иначе желая успех на Емери,но срещу камионите с пари,които харчат Сити и Юнайтед не виждам шанс за нещо повече от топ 4 и то ако Тотнъм отхлабят,защото Ливърпул също стяга солиден отбор,а Арсенал взима Лихщайнер,който не е лош,но си е на години.
КАУЗА КОЛЕЖА!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 08 юни 2018 20:46

botevplovdiveoe написа:
hydetoshi написа:Ами аз това го казах още в началото на миналия сезон - титлите във Висшата лига вече ще имат миризма на петродолари. Арсенал са се задоволили с една арабска авиокомпания,която не е достатъчна. Без петролно кладенче ще е трудно. Друго,което твърдя е ,че Арсенал падна жертва на конспирация през сезон 2015/2016.Това беше нашия сезон в който трябваше да станем шампиони , но "нещо стана" и Лестър ни изпревариха. Няма човек на света,който може да ме убеди в това,че тотално изпаднал отбор (Лестър) един ден се събуди и започна да мачка всичко живо наред( без Арсенал,които направиха дубъл срещу тях - 5:2 и 2:1),стана шампион и веднага след това пак за един ден отново се залепи за зоната на изпадащите. Няма такъв филм.


Сашо Диков,ти ли си ? :lol: Цялата Висша лига легнала,че да стане Лестър шампион?Сериозно ли? :lol:

Иначе желая успех на Емери,но срещу камионите с пари,които харчат Сити и Юнайтед не виждам шанс за нещо повече от топ 4 и то ако Тотнъм отхлабят,защото Ливърпул също стяга солиден отбор,а Арсенал взима Лихщайнер,който не е лош,но си е на години.

Възхищавам се,че вярваш в честната игра! По принцип и на мен ми се иска да вярвам,но накъдето се завъртиш ,навсякъде букмейкъри,залози ,бизнес за милярди. Не забравяй ,че дори Фейсбук доказано те манипулира. Всичко е манипулация, освен познатото- хляб и зрелище.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот Sisi 1914 » 09 авг 2018 19:25

Успех му желая! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот miro_rz » 30 май 2019 00:56

Време ли е да дръпнем чертата за изминалият сезон ?
Освен 2/3 тактически изиграни мача в ЛЕ където ни и върза срещу Наполи и Валенсия другото е една голяма 0 . Състава също толкова слаб колкото и треньора . Малко съм афектиран , но няма кой да сме обеди , че сме един средняшки отбор !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 30 май 2019 09:48

miro_rz написа:Време ли е да дръпнем чертата за изминалият сезон ?
Освен 2/3 тактически изиграни мача в ЛЕ където ни и върза срещу Наполи и Валенсия другото е една голяма 0 . Състава също толкова слаб колкото и треньора . Малко съм афектиран , но няма кой да сме обеди , че сме един средняшки отбор !

Аз съм много афектиран. Снощи Емери провали мача. Отборът изобщо не беше готов за този мач. 17 дни почивка на футболистите добре им се беше отразила на всички.
Спомням си шествията и демонстрациите с надписите "Wenger out". Не виждам обаче да има шествия с надписи "Kronke out" . А на всички е ясно,че с този собственик ,който не дава повече от 50 млн за трансфери ( при положение,че само един добър футболист струва повече от тези пари) няма как да стане.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот insaneboy1 » 30 май 2019 09:59

Треньорът, че не е кой знае какво - не е. Но няма треньор, който да направи много с наличния състав. Почти всички играчи са средняци или не им пука, ако тоя Йозил играеше за моя отбор и го видя да се изнася така на терена (с походка на пенсионер), когато отборът губи в резултата, бих му се изплюл в лицето.

Anulo mufa

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 ное 2019 11:27

Само да ми се обади, че иска билет и някой да го закара на летището тръгвам на момента!
Моите дни на търпение свършиха към него!
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Унай Емери е новият мениджър на Арсенал

Мнениеот miro_rz » 30 ное 2019 08:38

Adios!
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта