Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал 1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15010
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 03 май 2018 22:59

Този дрисльо ли намери да ни вкара да ева !
Ще видим имаме ли топки или сме само на заплата !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 май 2018 23:00

sirius123 написа:Отдавна се питам , десния бек , как е попаднал в Арсенал. 8-)

Само той ли? Аз ако съм след подобна игра на всички ще им прекратя договорите. Безумци! Защитниците винаги стоят от грешната страна. Атлетико просто се разхождат.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Harbinger
Мнения: 842
Регистриран на: 26 май 2014 01:19
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот Harbinger » 03 май 2018 23:01

Как може да оставите тоя неуравновесен дървеняк да ви вкара гол. Отдавна трябваше да сте прикрепили някой към него, да го вбеси и да му изкара набързо картоните на тоз темерут.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 май 2018 23:02

miro_rz написа:Този дрисльо ли намери да ни вкара да ева !
Ще видим имаме ли топки или сме само на заплата !

Аз съм спокоен. Дал си 2:2! :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 май 2018 23:29

Уилшър спря да играе. Веднага трябва да бъде сменен.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 03 май 2018 23:59

Не знам за вас, но мен отдавна не ме е било толкова срам. Всички бяха пълни безумци. Нищо няма да загуби отбора, ако заедно с Венгер бъдат изритани всички шибани примадони. Страхливци!!!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот boabbb » 04 май 2018 00:17

Потресаващо ... Колегите даже са познали резултата от воле, аз също бях сигурен, че падаме 1:0 :lol: Венгер закъсня със заминаването и нанесе много големи вреди на отбора, нещо което сам не трябваше да позволява :!: Новият треньор има да прави сериозна чистка, защото днеска ... То е по-лесно да се каже кои може да останат - Мустафата, Чех, другия млад вратар, Чембърс, Колашинац, Холдинг, Джака, турчина, Михтарян, Уелбек, Лаказет, Обамеянг и ... тия са :| Чех и Мертезакер за пенсия, Косчелни, Начо, Рамзи, Уилшър, Елнени и прочее баберици са за навънка и така. Ако има оферта по-висока от 20 лв. за Белерин - да заминава и той :mrgreen: Време е новия треньор да разкара хората, които не стават за Арсенал, а те не са малко. Пресен пример е Уолкът - може да е национал, ама и в Евертън го няма никакъв, ние го чакаме да гониме големи цели с него :shock:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 04 май 2018 07:37

Очакван развой - този път даже не успяха да ме ядосат. Доиграваме сезона и чакаме с нетърпение да научим кой е следващият треньор. Който и да е, хич не му завиждам, защото ще му се наложи да се справи с пораженията, които настоящият нанесе върху отбора.
Жалко за Косчиелни - май за доста време изгоря. :| Но тъй или иначе и при него възрастта напредна и става все по-податлив на контузии, така че може би и без това щеше да му се разчита все по-рядко. Сега поне има шанс да купим нов(и) на поста му през лятото. Неприятното е, че може би ще пропусне СП.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 май 2018 10:38

Най-логичното нещо се случи и така като гледам няма изненадани от отпадането. Имахме някои ситуации, които можехме да отиграем по-добре, но като цяло освен удара на Джака около 60-тата минута, който Облак извади в корнер, аз не сещам за друг точен. С един точен удар трудно можем да постигнем добър резултат, Атлетико в първия мач с 10 човека имаха 3-4...За играта ни във фаза защита коментарът е просто излишен - на моменти беше достойна за рубриката "Най-смешните видео клипове на планетата".

За Венгер каквото и да се каже ще е малко...Абсолютно се присъединявам към мнението на boabbb и смятам, че отдавна трябваше да се разкара / да бъде разкаран. Наистина вредите, които нанесе, едва ли биха могли да бъдат поправени в най-близко бъдеще. И най-парадоксалното е, че ако от "ръководството" не му бяха подшушнали да се измита, съм 99,9% сигурен, че щеше да остане и през следващия сезон, а Арсенал да гони високи цели (по думи на Газидис)...Новият треньор/мениджър трябва да получи абсолютно пълна свобода (и много повече от 50-те милиона за селекция, които се тиражират) да изрита всички дупки и мишоци и да привлече играчи, които да отговарят на неговата концепция за играта. Но познавайки методите на работа в този клуб, най-вероятно на поста ще бъде сложен някой "послушко", който да не харчи много и така ще гледаме отново "старата песен на нов глас".

И още нещо във връзка с треньорския пост, което може би остана малко на заден план. При вземането на такова решение (за смяна на мениджъра) всеки голям клуб (какъвто претендира да е Арсенал) трябва да има предварителна договорка с този, който ще застане начело на отбора от новия сезон и това да бъде съобщено заедно с новината за промяната. Сега при тези обстоятелства шанса да бъде избран неподходящ мениджър са доста големи, но това си е вина само и единствено на "ръководството" на клуба.

За Косчелни наистина много жалко. Коментаторите казаха, че проблема бил в коляното, на мен ми се стори, че е ахилесът, но което и от двете да е календарната година за него на практика приключи, а оттам и шансовете му да играе на СП, което най-вероятно щеше да му е последното.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 май 2018 10:48

hydetoshi написа:Дано Йозил си е "изпил хапчетата" днес. :)

Ами не, за пореден път не ги беше изпил, той май редовно ги забравя. :x Още зимата, когато се разбра, че е преподписал, написах че за мен това е колосална грешка на ръководството. Тука ме убеждавахте как бил лоялен към клуба, останал в тежък момент и не знам още какво, докато аз ви казах, че просто няма други толкова луди, които да му предложат такава колосална сума. Играч със заплата 2-3-4 пъти по-голяма от на останалите в отбора и като цяло един от най-скъпоплатените в света, би трябвало да е звездата на отбора, ЛИДЕРЪТ на отбора, да повежда другите в трудни моменти и най-важното - да прави разликата. Да измисли някакъв гениален пас при тази сгъстена защита, да направи пробив и перфектно центриране, да спечели фаул на удобна позиция за удар...Е, снощи ясно се видя, че Месут "Дупката" Йозил е просто един заплатаджия, който няма АБСОЛЮТНО НИКАКВИ лидерски качества :!:
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта