Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал 1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 04 май 2018 10:53

[offtopic]Аз пак да си кажа, че за мен всъщност не трябва да има твърде много разкарани играчи. Първо да се види дали наличните при новия треньор не биха се справили по-добре (в което аз съм убеден), а чак тогава да бъдат пращани под наем/продавани. За нови попълнения е ясно, че са нужни, дори да не продадем никого. Тея 50 млн. паунда звучат комично и се съмнявам да има истина в тези спекулации. Но пък и аз очаквам, че новият треньор ще е такъв, който да прави относително малки разходи, а да носи големи приходи, тоест с малко средства да постига добри резултати и класирания (разбирайте топ 4 в първенството и впоследствие преодоляване на групите в ШЛ). На първо впечатление въз основа на последните сезони ми се струва, че на това описание отговаря най-вече Леонардо Жардим, но той си има отбор и не се знае дали би искал да го смени.[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот KOPScousers » 04 май 2018 10:57

Лошото при Арсенал е, че към момента няма и толкова големи треньори на пазара, които да дойдат и моментално да променят ситуацията в отбора. Положението в отбора наистина не е розово, трябва му спешно човек като Симеоне, който да се захване сериозно с отбора и да го преобрази тотално. Да не стане само да вземат някой като тоя Монтела, че него два пъти го изритаха вече този сезон и такива като него по-добре да прекратяват от рано. :lol: В крайна сметка очакван резултат, но е жалко. Като фен на английския футбол искрено се надявах на нов шанс за 5 отбора в ШЛ догодина, но явно доминацията на град Мадрид в ЕКТ продължава с пълна сила... :|
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа 1/2 финал реванш :: Атлетико Мадрид - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 04 май 2018 20:05

Играхме така все едно се мразим , едни изсипани топки , едни центрирания !
Че класа нямаме е ясно , но поне от характер да бяхме го издокарали !
Само Арсенал , идват хубави времена !
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта