26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4962
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот LaRgO » 27 апр 2018 00:07

miro_rz написа:Да се махаш , че да не те наврЪ от там където си дошъл !

Да ти пратя ли валериан ?
Хахсхаха голям кеф. :lol: :lol: :lol:
90 мин с човек повече + съдията и накрая яко осиране.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот hydetoshi » 27 апр 2018 00:09

Ако на реванша има статистка като в днешния мач,обаче в полза на Атлетико,Арсенал няма да си тръгне с по-малко от 5-6 гола. Това ,което гледахме днес е жива трагедия.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот hydetoshi » 27 апр 2018 00:13

miro_rz написа:Облак спаси 10 от 11 , Гризман 1 от 1 . Ние .... тези преди 15 години щяха да носят топките на Хайбъри или търкат обувките на Анри , Беркамп и КО !

Тъкмо си мислех,че този мач ми напомня на 1/2 финала с Виляреал от 2006г. Но това недоразумение накрая......Не се отчайвайте! Има реванш. Там няма да има Park the bus(надявам се) и нашите,като им е по-широчко може и да направят нещо.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот hydetoshi » 27 апр 2018 00:24

miro_rz написа:В някой друг ден щяхме да бием с разлика . Туко що коментатора по бт спорт каза , че Атлетико имат само 4 допуснати гола като домакин през целият сезон !
Жалко :cry:

Време е някой да им вкара петия и шестия. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14965
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот miro_rz » 27 апр 2018 00:27

LaRgO написа:
miro_rz написа:Да се махаш , че да не те наврЪ от там където си дошъл !

Да ти пратя ли валериан ?
Хахсхаха голям кеф. :lol: :lol: :lol:
90 мин с човек повече + съдията и накрая яко осиране.

Жив и здрав , ако съм те обидъл съжалявам !
Пил и афектиран съм !
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14965
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот miro_rz » 27 апр 2018 00:30

hydetoshi написа:
miro_rz написа:В някой друг ден щяхме да бием с разлика . Туко що коментатора по бт спорт каза , че Атлетико имат само 4 допуснати гола като домакин през целият сезон !
Жалко :cry:

Време е някой да им вкара петия и шестия. :)

Футболът май ще излезе нелогична игра в турнирите , ето вчера реално Байерн вземаха мача 3/4-1 и Ние днес 3/4-0 ама найсе !
Днес толкова нерви хвърлих не помня от кога !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот hydetoshi » 27 апр 2018 00:38

miro_rz написа:
hydetoshi написа:
miro_rz написа:В някой друг ден щяхме да бием с разлика . Туко що коментатора по бт спорт каза , че Атлетико имат само 4 допуснати гола като домакин през целият сезон !
Жалко :cry:

Време е някой да им вкара петия и шестия. :)

Футболът май ще излезе нелогична игра в турнирите , ето вчера реално Байерн вземаха мача 3/4-1 и Ние днес 3/4-0 ама найсе !
Днес толкова нерви хвърлих не помня от кога !

Аз имам лекарска забрана(която не спазвам) да се натоварвам психически с мачове като днешния. Последните 15 минути ги изкарах на столче до прозореца,че не ми стигаше въздуха и щях да колабирам . Реванша как ще го издържа,не ми е ясно. Д.ба Гризмана скапан( и Мустафи,Кошчелни,Монреал-целия шпалир)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14965
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот miro_rz » 27 апр 2018 00:43

hydetoshi написа:
miro_rz написа:
hydetoshi написа:
miro_rz написа:В някой друг ден щяхме да бием с разлика . Туко що коментатора по бт спорт каза , че Атлетико имат само 4 допуснати гола като домакин през целият сезон !
Жалко :cry:

Време е някой да им вкара петия и шестия. :)

Футболът май ще излезе нелогична игра в турнирите , ето вчера реално Байерн вземаха мача 3/4-1 и Ние днес 3/4-0 ама найсе !
Днес толкова нерви хвърлих не помня от кога !

Аз имам лекарска забрана(която не спазвам) да се натоварвам психически с мачове като днешния. Последните 15 минути ги изкарах на столче до прозореца,че не ми стигаше въздуха и щях да колабирам . Реванша как ще го издържа,не ми е ясно. Д.ба Гризмана скапан( и Мустафи,Кошчелни,Монреал-целия шпалир)

Абе уж мачове са за удвоствие ама аз скоро ще сменя алкохола с валидол . Ще ме уморят тези футболисти , тениска скъсах , чаша счупих ... Сърцето мърда още !
Ще искам доживотна пенсия за инвалидност от Венгер !
Изображение

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот Alex » 27 апр 2018 01:20

Със сигурност има разочарование, но за първи от много време насам този отбор игра като онзи отпреди 15 години!

И не е вярно ,че тогава не пропускаха и не правиха грешки... Червения картон на Леман - абсолютно ненужен, Анри с два пропуска сам срещу вратаря при 1-0.

Арсенал смаза Атлетико (както и Челси миналата година за ФА Къп). Този Атлетико игра 2 финала в ШЛ и в единия бе по-добрият отбор на терена срещу Реал... Те и сега са пред Реал в класирането... Тоя мач спокойно можеше да е полуфинал в ШЛ и Арсенал показаха, че са много по-стойностния отбор срещу един от грандовете в Европа... Най-важното Арсенал доказаха, че мястото им е там наравно с отбори като Атлетико, че дори и превъзхождащи ги. (Рома нямат никакъв шанс срещу, който и да е от отборите от тая вечер)

Не забравяйте ,че този Арсенал е 60 млн на плюс от трансфери, докато Ман ютд беше толкова пъти на ръба да отпадне от ЛЕ срещу смешни отбори и с 200 похарчени милиона... Към тази селекция ще се добави и Обамеянг от следващия сезон (не забравяйте и момчетата от младежкия на Англия, деот станаха световни шампиони)... Да на отбора му трябва вратар като Де хеа/Облак!!! Както и един много класен централен защитник, може и един центраелн халф за титуляр, а Уилшър да остане резерва. И всъщност му трябваше и Венгер, който беше уволнен безумно... Моуриньо като играеше за 6-то място и обявяваше, че излиза за загуби в шампионата да не би да го уволниха, просто му дадоха още 100млн.

И пак да кажа... за първи път от много време това беше Арсенал на Венгер... пасове, фантазия, бековете в атака, стабилни централни халфове, нападатели, които не губят топката срещу трима защитника... и да ужасен късмет с гола... 3 рикошета подред... но венгер винаги е казвал, че мрази да губи... е не загуби... Жалко ,че не запази чиста мрежа, да не говорим ,че и едно 2-0 / 3-0 отиваше на мача... но време е да ги смачкаме и в Мадрид и толкова... а те ще имат и липси след картоните от тая вечер... COYG!!!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14965
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 26.04.2018 1/2 финал ЛЕ Арсенал- Атлетико Мадрид

Мнениеот miro_rz » 27 апр 2018 02:00

Alex написа:Със сигурност има разочарование, но за първи от много време насам този отбор игра като онзи отпреди 15 години!

И не е вярно ,че тогава не пропускаха и не правиха грешки... Червения картон на Леман - абсолютно ненужен, Анри с два пропуска сам срещу вратаря при 1-0.

Арсенал смаза Атлетико (както и Челси миналата година за ФА Къп). Този Атлетико игра 2 финала в ШЛ и в единия бе по-добрият отбор на терена срещу Реал... Те и сега са пред Реал в класирането... Тоя мач спокойно можеше да е полуфинал в ШЛ и Арсенал показаха, че са много по-стойностния отбор срещу един от грандовете в Европа... Най-важното Арсенал доказаха, че мястото им е там наравно с отбори като Атлетико, че дори и превъзхождащи ги. (Рома нямат никакъв шанс срещу, който и да е от отборите от тая вечер)

Не забравяйте ,че този Арсенал е 60 млн на плюс от трансфери, докато Ман ютд беше толкова пъти на ръба да отпадне от ЛЕ срещу смешни отбори и с 200 похарчени милиона... Към тази селекция ще се добави и Обамеянг от следващия сезон (не забравяйте и момчетата от младежкия на Англия, деот станаха световни шампиони)... Да на отбора му трябва вратар като Де хеа/Облак!!! Както и един много класен централен защитник, може и един центраелн халф за титуляр, а Уилшър да остане резерва. И всъщност му трябваше и Венгер, който беше уволнен безумно... Моуриньо като играеше за 6-то място и обявяваше, че излиза за загуби в шампионата да не би да го уволниха, просто му дадоха още 100млн.

И пак да кажа... за първи път от много време това беше Арсенал на Венгер... пасове, фантазия, бековете в атака, стабилни централни халфове, нападатели, които не губят топката срещу трима защитника... и да ужасен късмет с гола... 3 рикошета подред... но венгер винаги е казвал, че мрази да губи... е не загуби... Жалко ,че не запази чиста мрежа, да не говорим ,че и едно 2-0 / 3-0 отиваше на мача... но време е да ги смачкаме и в Мадрид и толкова... а те ще имат и липси след картоните от тая вечер... COYG!!!

Хубаво си го написал , смислено и вярно !
Арсенал е жив !!
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта