Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 фев 2018 16:27

Ударът на Кейн беше труден за спасяване,но защо Косчелни не скочи за топка летяща към него на 5 метра от вратата? :?:
Това се случва доста често и с него и другите от защитата. А идеята Айоби да влезе да обръща мача беше доста интересна...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 10 фев 2018 16:28

Сиси, май не прочете внимателно коментара, който цитираш. Човекът каза, че вратарят, който може да извади този удар, НЕ е Оспина. ;) И не знам за какво може да се обвинява Чех. Ударът беше точно до гредата. Вината е на играчите, които не блокираха центрирането, и на онези, които не скочиха, а оставиха Кейн сам във въздуха. Реално ако не беше Чех, резултатът можеше да е много по-лош. Да, пак щеше да им подари гол, но в крайна сметка не се случи.
Иначе първото полувреме хич не беше лошо. Бранихме се добре, контраатакувахме опасно и само лошата концентрация при завършващия пас ни попречи. След почивката обаче бяхме просто катастрофални. Кейн няколко пъти беше оставен асболютно сам, а в един период всяка атака за домакините беше чисто положение. Накрая направихме някакъв натиск и Лаказет пропиля 2 ситуации, но реално 1-0 беше минимумът, с който се отървахме.
Доста хора се настроиха много оптимистично след купуването на Обаменяг и разгрома срещу Евертън, но им е време да се върнат в реалността. Казах много пъти и още го твърдя, че каквито и нападатели да вземем, не се ли подсилим в отбрана, ще бъдем посредствени.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 10 фев 2018 16:31

Не можем да отречем, че Тотнъм заслужено спечели и ние на моменти играхме адски предпазливо.
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 10 фев 2018 16:40

Udoji90 написа:Сиси, май не прочете внимателно коментара, който цитираш. Човекът каза, че вратарят, който може да извади този удар, НЕ е Оспина. ;) И не знам за какво може да се обвинява Чех. Ударът беше точно до гредата. Вината е на играчите, които не блокираха центрирането, и на онези, които не скочиха, а оставиха Кейн сам във въздуха. Реално ако не беше Чех, резултатът можеше да е много по-лош. Да, пак щеше да им подари гол, но в крайна сметка не се случи.
Иначе първото полувреме хич не беше лошо. Бранихме се добре, контраатакувахме опасно и само лошата концентрация при завършващия пас ни попречи. След почивката обаче бяхме просто катастрофални. Кейн няколко пъти беше оставен асболютно сам, а в един период всяка атака за домакините беше чисто положение. Накрая направихме някакъв натиск и Лаказет пропиля 2 ситуации, но реално 1-0 беше минимумът, с който се отървахме.
Доста хора се настроиха много оптимистично след купуването на Обаменяг и разгрома срещу Евертън, но им е време да се върнат в реалността. Казах много пъти и още го твърдя, че каквито и нападатели да вземем, не се ли подсилим в отбрана, ще бъдем посредствени.

Така е Чех направи няколко грешки, но небяха фатални. Извади доста полжения момчето и запази резултата 1 на 0. Все пак заслужена победа с оклед силни мачове срещу ман ю и ливер остана само 1
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 фев 2018 17:26

Тотнъм тотално надиграха Арсенал . Много слаба игра от Арсенал скъсаха се от грешни пасове,удари .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот miro_rz » 10 фев 2018 22:47

Заслужено не взехме нищо днес !!! :x
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 11 фев 2018 19:21

Явно бях прекалено голям оптимист (както и не малка част от другите артилеристи тук) преди мача, но всичко завърши според очакванията. Първото полувреме беше като цяло прилично за нас. Нямахме никакви ситуации, владеехме по-малко топката, но пък и Тотнъм не създадоха опасни положения (с изключение на удара на Кейн с глава над гредата). Не знам какво е говорил изкуфелият френски п******т на почивката, но второто полувреме излязохме, надупихме се и резултата не закъсня. Смазаха ни от бой, като това 1:0 беше най-малкото, с което се отървахме. Също така не виждам какви претенции можем да имаме към Чех, който извади поне 3 чисти гола и не носи абсолютно никаква вина за гола (за мен няма вратар, който да извади това положение). Ние за цял мач освен удара на Уилшър не знам дали имахме други точни удари. И въпреки това най-парадоксалното е, че накрая можехме да спечелим незаслужена точка ако Лаказет беше вкарал. Отборът е напълно сринат и за мен има само 2-ма играчи, на които реално им пука и се раздават на максимум (Уилшър и Начо Монреал) + още 2-3, които също се мъчат, но не винаги им се получава (Мкхитарян и Мустафи). Защитата ни е слаба - Косчелни и Бейерин са супер зле този сезон; от халфовете ни единствено Уилшър играе нещо, другите са мега зле; атака е ялова, а човекът с огромната заплата, от когото трябва да дойдат опасностите, а именно Месут "Дупката" Йозил се покри в поредния изключително важен мач за отбора. Но върха на всичко е, че на пейката имаме изкуфял дъртак, който няма и капка достойнство, за да се оттегли, а приказва само врели-некипели от години насам (този път отборът, и по конкретно халфовете, отпаднали физически второто полувреме, въпреки че Тотнъм имаше мач през седмицата, а не ние :shock: ). Тази агония е крайно време да спре и Арсенал да тръгне по нов път С НОВ МЕНИДЖЪР на кормилото на отбора. До тогава смятам да се вслушам в съвета на hydetoshi и временно да спра да гледам мачовете и да си късам нервите.
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 12 фев 2018 20:10

TheNameOfTheGame написа:Явно бях прекалено голям оптимист (както и не малка част от другите артилеристи тук) преди мача, но всичко завърши според очакванията. Първото полувреме беше като цяло прилично за нас. Нямахме никакви ситуации, владеехме по-малко топката, но пък и Тотнъм не създадоха опасни положения (с изключение на удара на Кейн с глава над гредата). Не знам какво е говорил изкуфелият френски п******т на почивката, но второто полувреме излязохме, надупихме се и резултата не закъсня. Смазаха ни от бой, като това 1:0 беше най-малкото, с което се отървахме. Също така не виждам какви претенции можем да имаме към Чех, който извади поне 3 чисти гола и не носи абсолютно никаква вина за гола (за мен няма вратар, който да извади това положение). Ние за цял мач освен удара на Уилшър не знам дали имахме други точни удари. И въпреки това най-парадоксалното е, че накрая можехме да спечелим незаслужена точка ако Лаказет беше вкарал. Отборът е напълно сринат и за мен има само 2-ма играчи, на които реално им пука и се раздават на максимум (Уилшър и Начо Монреал) + още 2-3, които също се мъчат, но не винаги им се получава (Мкхитарян и Мустафи). Защитата ни е слаба - Косчелни и Бейерин са супер зле този сезон; от халфовете ни единствено Уилшър играе нещо, другите са мега зле; атака е ялова, а човекът с огромната заплата, от когото трябва да дойдат опасностите, а именно Месут "Дупката" Йозил се покри в поредния изключително важен мач за отбора. Но върха на всичко е, че на пейката имаме изкуфял дъртак, който няма и капка достойнство, за да се оттегли, а приказва само врели-некипели от години насам (този път отборът, и по конкретно халфовете, отпаднали физически второто полувреме, въпреки че Тотнъм имаше мач през седмицата, а не ние :shock: ). Тази агония е крайно време да спре и Арсенал да тръгне по нов път С НОВ МЕНИДЖЪР на кормилото на отбора. До тогава смятам да се вслушам в съвета на hydetoshi и временно да спра да гледам мачовете и да си късам нервите.

Аз само си късам нервите, но както и да вървят нещата не мога да спра да гледам мачовете(макар понякога наистина да ми се иска).
А Косчелни с тази игра през месец юни Световното ще го гледа по телевизията. Дешан трябва да е луд да го вземе, освен ако не са добри приятели с Дедо Арсен.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 12 фев 2018 20:26

А дъртака освен, че може да подаде оставка има и вариант да бъде уволнен. Така че не е само той виновен.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XXVII кръг :: Тотнъм - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 13 фев 2018 15:44

hydetoshi написа:А дъртака освен, че може да подаде оставка има и вариант да бъде уволнен. Така че не е само той виновен.

КОЙ да го уволни :?: :?: :?: Газидис ли :?: По-голям мишок от този в т. нар. "ръководство" на нашия клуб не знам дали има. Или може би Крьонке да го уволни :?: Този пък ако го питаш на кое място е отборът едва ли ще ти каже. За него е важно на края на годината балансът да е положителен, т.е. да е на печалба...спортните резултати са без значение.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта