Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот hydetoshi » 04 яну 2018 13:54

jembajemba написа:
hydetoshi написа:Поредния вълнуващ двубой с участие на Арсенал. И знаете ли какво? Не ми пука за титлата във Висшата лига. Да си се борят онези малоумници дето вместо мозък имат сметачни машини в главите си. Аз и без титли мога да живея. Но без такива вълнуващи и страстни мачове- не. И все пак няма да е лошо да бъдат взети някакви мерки по отношение на Чеймбърс и Холдинг....


Арсене ти ли си? :roll:

На Арсен брат му! ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот Готвача » 04 яну 2018 18:53

Просто като страничен наблюдател и само фен на футбола без предпочитания за един от двата отбора ,ще кажа че играта ми достави удоволствие.След като Арсенал изравниха,просто не исках Челси да изравнят,за да е удоволствието пълно/макар че в последната минута с шанса на Мората и удара в гредата щеше да стане направо трилър!/.Това е един от мачовете на сезона според мен.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот Sisi 1914 » 04 яну 2018 19:13

Добър мач се получи и този път Арсенал имаше късмет с изравнителният гол, в края на продълженията!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 яну 2018 20:25

hydetoshi написа:Поредния вълнуващ двубой с участие на Арсенал. И знаете ли какво? Не ми пука за титлата във Висшата лига. Да си се борят онези малоумници дето вместо мозък имат сметачни машини в главите си. Аз и без титли мога да живея. Но без такива вълнуващи и страстни мачове- не. И все пак няма да е лошо да бъдат взети някакви мерки по отношение на Чеймбърс и Холдинг....


Уважавам мнението ти, но в крайна сметка целта на всеки един футболен, а и спортен отбор (или поне на т.нар. грандове) не е ли да печели мачовете си, а с това да печели и титли и купи :?: Нима ако Арсенал нямаше 13 титли на Англия и още толкова купи можеше да се нарече гранд :?: Поне за мен, за да бъде един клуб гранд освен фенската маса, неразделна част е и богатата история, сиреч успехите.

Иначе ако говорим за сметачни машини Венгер и "борда на директорите" на клуба са номер едно най-малкото в Англия. В Арсенал единственото важно е на края на годината да има печалба. За мен има предостатъчно средства да бъде изграден конкурентно способен отбор, но както неведнъж съм писал, явно, че това не е приоритет на "ръководството".
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 яну 2018 21:01

За мен този мач можеше да бъде спечелен ако на скамейката имахме мениджър, който знае какво прави и взема адекватни решения. Йозил (чийто най-голям критик в подфорума съм аз) за мен изигра първото полувреме на много добро ниво. Но тъй като имаше проблеми с контузия очевидно не беше в кондиция през второто полувреме и на практика бяхме с човек по-малко. Но вместо веднага след като поведохме Венгер да го смени примерно с Коклен, Йозил играе цял мач. :shock: Очевидно беше, че издишаме в центъра на терена, но изобщо не бяха взети мерки. Можеше и по-рано да смени Лаказет с Уелбек/Уолкът и да разчитаме на тяхната бързина, но това при положение, че веднага след гола беше подсилен центъра на терена. Не виждам какви претенции можем да имаме към съдията, тъй като дузпата си беше 100%-това.

[offtopic]Ще стигна още по-далеч като кажа, че можехме да спечелим и мача с Ливърпул, в който бяхме категорично смазани от бой ако при 3:2 отново бяха взети същите мерки.[/offtopic]
Без битка няма победа!

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот Вълчан » 04 яну 2018 21:30

Кога наи накрая Арсенал ще направи хубава и чиста победа срещу някои лидер....

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот hydetoshi » 05 яну 2018 10:40

TheNameOfTheGame написа:
hydetoshi написа:Поредния вълнуващ двубой с участие на Арсенал. И знаете ли какво? Не ми пука за титлата във Висшата лига. Да си се борят онези малоумници дето вместо мозък имат сметачни машини в главите си. Аз и без титли мога да живея. Но без такива вълнуващи и страстни мачове- не. И все пак няма да е лошо да бъдат взети някакви мерки по отношение на Чеймбърс и Холдинг....


Уважавам мнението ти, но в крайна сметка целта на всеки един футболен, а и спортен отбор (или поне на т.нар. грандове) не е ли да печели мачовете си, а с това да печели и титли и купи :?: Нима ако Арсенал нямаше 13 титли на Англия и още толкова купи можеше да се нарече гранд :?: Поне за мен, за да бъде един клуб гранд освен фенската маса, неразделна част е и богатата история, сиреч успехите.

Иначе ако говорим за сметачни машини Венгер и "борда на директорите" на клуба са номер едно най-малкото в Англия. В Арсенал единственото важно е на края на годината да има печалба. За мен има предостатъчно средства да бъде изграден конкурентно способен отбор, но както неведнъж съм писал, явно, че това не е приоритет на "ръководството".

Просто окончателно осъзнах,че титлите във Висшата лига (и във Франция) вече ще миришат на петродолари. Сметачните машини в Арсенал стигат само за подържане на ниво,което не е достатъчно. Дори Моуриньо и Юнайтед изглеждат смешни пред тази финансова лудост. За Клоп и Ливърпул какво да кажем? При тези обстоятелства неоспоримия факт, че Арсенал прави най атрактивните и вълнуващи двубои засега мен ме удовлетворява,макар това да се дължи и на полупрофесионалната ни защита. Все пак футбола е преди всичко за публиката. Ерата Венгер свършва ,но проблема не е във Венгер. По-важно е ръководството да промени политиката,а не толкова кой е мениджър. Без петродолари ще е трудно, да не кажа невъзможно.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот miro_rz » 06 яну 2018 23:59

Вълчан написа:Кога наи накрая Арсенал ще направи хубава и чиста победа срещу някои лидер....

Ударихме Тотнъм с 2-0 и предния сезон Челси с 3-0 . :mrgreen: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот sslevski » 08 яну 2018 08:37

Няма ли мач преди това за купата? Не избързвате ли малко?
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League XXII кръг :: Арсенал - Челси

Мнениеот Udoji90 » 08 яну 2018 08:45

Що да сме избързали? Тази тема е за мача за първенството, който беше на 03.01. и вече мина. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта