Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 28 сеп 2017 11:10

[center]Изображение[/center]

[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

[center]Borisov Arena (Капацитет 13 126)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Четвъртък, 28.09.2017 г. от 20:00 ч.[/center]

[offtopic]Доста от основните футболисти най-вероятно няма да играят, тъй като програмата е доста натоварена. Все пак дори и със състав, включващ доста от резервните играчи, мисля че ще вземем мача. Прогноза 0:2.[/offtopic]
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 28 сеп 2017 14:25

Задължителна рутинна победа за Арсенал. Сигурно пак ще има експерименти със състава. Дано Жиру вкара,за да си върне за неуспешния мач на Франция срещу Беларус на същия стадион. От снимката на китното стадионче се вижда ,че дори Лудогорец с милионните си инвестиции е на милиони години от отбори дори от Беларус(като инфраструктура) а за такива лунни пейзажи,като стадион Тича или този в Русе да не говорим. А България кандидатства за домакинство на мач от Европейското през 2020....С какви очи,просто не знам.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 28 сеп 2017 15:33

1-1 от мен. БАТЕ са корав отбор. Не са толкова добри сега, колкото при победата си над Байерн, само че и ние сме много по-слаб тим от баварците (особено пък от онзи им състав, който взе требъл). При положение че сигурно пак ще сме с доста резерви, съвсем логично ми изглежда да не спечелим.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 28 сеп 2017 17:05

Ей забравих! Чакаме гол номер 100 на Жиру.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 28 сеп 2017 20:14

Отиграване в стил Уилшър. Много се надявам Уилшър да си върне формата от преди контузиите и....да не се контузи отново. Засега нищо неочаквано. А до края се надявам поне на още 2 гола.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 28 сеп 2017 21:20

Гол номер 100 не трябваше да е от дузпа,но какво да се прави. Спокойно някой друг можеше да бие дузпата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 28 сеп 2017 23:54

То тая дузпа на мен ми се видя и доста пресилена, ама как да е, поздравления за Жиру. :)
Иначе явно доста ги надцених беларусите. Срещу този състав на Арсенал дори някой тим от Чемпиъншип би оказал по-сериозна съпротива за някоя от Купите. Разбира се можеше да стане грозно, ако положението при 2-4 в 70-тата минута беше влязло, но като цяло изглеждаше, че с лекота можем да отбележим във всеки момент, стига да поискаме.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 29 сеп 2017 10:24

Подкрепям Арсен Венгер и смятам, че се справя добре. Явно добре си познава състава и вчера показа, как с момчета от академията спокойно може да постигне поставените задачи. Истинските реалности ще излязат около Коледа, но с тези ротации може да запази отбора свеж и да предпази футболистите от контузии. Чакам с нетърпение Касорла. Уилшър също може да помогне много. Така че се надявам на дбри дни през този сезон. Ред е на Брайтън в неделя. Апропо, лоши новини за Агуеро и Ман Сити. Ето такива нелепи инциденти също могат да повлияят на сезона.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Europa League Matchday 2 :: БАТЕ Борисов - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 29 сеп 2017 13:02

Спечелихме без особени усилия, при това с доста по-резервен състав от мача с Кьолн. Според мен през първото полувреме домакините бяха прекалено респектирани от името "Арсенал" и затова с такава лекота отбелязахме 3 гола и пропуснахме още положения. Иначе през второто полувреме според мен БАТЕ се поокопитиха и дори можеха да направят мача непредвидим ако бяха вкарали някое от положенията около 70-75 минута. Дузпа според мен нямаше, но и като че ли положението не се видя достатъчно добре на повторението, възможно е съдията да е отсъдил правилно. Определено не ми хареса представянето на Уолкът, който въпреки 2-та гола в повечето случаи играеше прекалено индивидуално, когато имаше съотборници на много по-добра позиция.

Едно от положителните неща от началото на сезона е представянето на Уилшър, който от мач на мач се справя по-добре и дано продължи да надгражда към това, за да може да е опция и за мачовете от ВЛ.

[offtopic]Поздравления за Жиру и неговия гол номер 100 с екипа на Арсенал (макар и дошъл след доста съмнителна дузпа). Пожелавам му гол номер 200 да е на "Емирейтс" :) ;) Интересното е, че в момента имаме 2-ма активни играчи със 100 и повече гола за Арсенал. :)[/offtopic]
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта