Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот TheNameOfTheGame » 13 сеп 2017 12:50

[center]Изображение[/center]

[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

[center]Emirates Stadium (Капацитет 60 432)[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Четвъртък, 14.09.2017 г. от 22:05 ч.[/center]

[offtopic]Надявам се в този мач да играят футболисти, които получават по-малко игрови минути, а титулярите да бъдат съхранени, защото в неделя предстои много трудно гостуване на "Стамфорд Бридж". Възможно е Уилшър да запише първи минути за клуба от повече от година насам. Прогнозирам победа с един гол разлика, може би 2:1, но не е изключено мачът да завърши наравно или дори да загубим, ако подценим гостите.[/offtopic]
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот Udoji90 » 13 сеп 2017 13:19

Предполагам, че ЛЕ няма да е основен приоритет за отбора и че поне в груповата фаза ще се дава време на част от резервните играчи. При това положение и като се има предвид, че с германци играем трудно, аз няма да се учудя на равен или дори загуба.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот hydetoshi » 13 сеп 2017 14:21

Не знам защо е това подценяване на отбора на Арсенал. Журналистите дават тон с подигравателни писания и феновете са напълно убедени ,че Арсенал е отбор втора ръка. Не чух някой да коментира нещо за резултата на Ливърпул от уикенда(отбелязва се просто като загуба с голям резултат). Арсенал само 10 дни по-рано ги разнасяха като пръскачка из лозе за мача с мърсисайдци,че дори има залагания да изпаднат. Това е ужасно и на мен като фен на Арсенал ми тежи и ми е обидно. Това,че Ливърпул преди повече от 30 години са били отбора,който са били не ги прави по-големи и велики от това,което всъшност са- отбор играл в ШЛ 2 пъти през последните 6 години.
Конкретно за темата ще кажа,че Арсенал ТРЯБВА да направи това,което направи Юнайтед миналата година. Просто трябва да спечели Лига Европа. Венгер може да загърби турнира само ако е убеден,че има сили да се бори за титлата във Висшата лига. Ако пак ще е борба за 4-то място(с великия Ливърпул),тогава няма смисъл и трябва да са сериозни. Конкуренцията е слаба и ако не вземат купата ще е тъпо и жалко. Така,че от мен - сигурна победа с поне 2:0 . Може би ще имаме възможност да видим като титуляр"резервата" Жиру(дай Боже всекиму такива резерви).Нали турнира е с второстепенно значение и ще играем с резерви. ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...


angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот angelofdeath » 13 сеп 2017 19:07

Арсенал едва ли играе с титулярите. Венгер ще обиграва резервите.

NIGHT
Мнения: 32
Регистриран на: 07 фев 2009 20:10
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот NIGHT » 13 сеп 2017 22:38

Жалко за феновете на Арсенал който е едно средностатистическо английско отборче. Всеки мач съдиите им помагат но после в Европа им пълнят кошницата. Този отбор не е ставал шампион 13 години , сигурно няма и да стане скоро.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот hydetoshi » 14 сеп 2017 11:11

NIGHT написа:Жалко за феновете на Арсенал който е едно средностатистическо английско отборче. Всеки мач съдиите им помагат но после в Европа им пълнят кошницата. Този отбор не е ставал шампион 13 години , сигурно няма и да стане скоро.

Това със съдиите в кой филм го дават,че да ида и аз да го изгледам. Според разбиранията ти отбор,който не е ставал 13 години шампион е "средностатистическо отборче". Ами да попитам какъв отбор е Ливърпул без титла 27 години? Или какъв отбор е Челси,който без милярдите на Абрамович за 100 г има само 1 титла. Или какъв отбор е Ман Сити пак с някакви милярди без които не е ставал шампион повече от 40 г. Дори и Ман Юн без Сър Алекс гледат борбата за титлата по телевизията. Въобще много си заблуден,или гледаш футбол на принципа "Аз съм за който бие" .Жалко...за теб. Аз освен мачовете на Арсенал с Байерн,когато отборът просто се отказа в последните 20 минути, други ситуации със "напълнени кошници" не се сещам. Хубаво е като пишеш нещо поне да се аргументираш иначе си поредния трол.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот Udoji90 » 14 сеп 2017 11:25

[offtopic]Няма смисъл да отговаряш на първосигнални коментари - просто игнорирай. Иначе и Милан ни напълниха кошницата в Европа не много отдавна. Барса и те ни вкараха 4 в един случай. ;)[/offtopic] За този мач и аз се надявам и очаквам Жиру да играе. Един от най-недооценените ни футболисти, а в същото време ни е помагал доста пъти. Не мрънка заради мястото си на пейката, а винаги се раздава максимално. Пример за старание и коректно отношение. Надявам се и в този мач да се разпише.
Иначе макар че казах, че не изключвам негативен резултат, все пак предполагам, че двубоя ще го вземем, макар и вероятно с не много голям резултат. Като видим състава, ще ми се дооформят очакванията. Все си мисля, че Венгер няма да смени целия състав - най-много 4-5 полеви играчи + Оспина.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот hydetoshi » 14 сеп 2017 12:24

Udoji90 написа:[offtopic]Няма смисъл да отговаряш на първосигнални коментари - просто игнорирай. Иначе и Милан ни напълниха кошницата в Европа не много отдавна. Барса и те ни вкараха 4 в един случай. ;)[/offtopic] За този мач и аз се надявам и очаквам Жиру да играе. Един от най-недооценените ни футболисти, а в същото време ни е помагал доста пъти. Не мрънка заради мястото си на пейката, а винаги се раздава максимално. Пример за старание и коректно отношение. Надявам се и в този мач да се разпише.
Иначе макар че казах, че не изключвам негативен резултат, все пак предполагам, че двубоя ще го вземем, макар и вероятно с не много голям резултат. Като видим състава, ще ми се дооформят очакванията. Все си мисля, че Венгер няма да смени целия състав - най-много 4-5 полеви играчи + Оспина.

И на мен Жиру ми е любимец. Той е малко тип Бербатов- не обича да тича много,но пласирането му е феноменално- винаги на правилното място в правилния момент. Затова не мрънка.Харесва му да поиграе малко без да се уморява прекалено ;) ,да вкара някой гол и всички да са доволни. Ей,нямам търпение да почне мача,да ги зачешем Козлите.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот TheNameOfTheGame » 14 сеп 2017 15:36

Не знам как сме с контузиите, но ми се струва, че довечера Венгер би могъл да използва по-голяма част от следните играчи: Оспина, Мартинес, Дебюши, Мертезакер, Холдинг, Чеймбърс, Елнени, Уилшър, Рейн-Аделаид, Мейтланд-Найлс, Уолкът, Иуоби, Жиру, Нелсън, Акпом. И не само довечера, а и като цяло в групите на ЛЕ и за купата на Лигата ми се струва, че не трябва да се рискува с вкючването на повече от 2-ма от т. нар. титуляри в състава, за да се избегнат контузии, преумора и пр. Коклен е аут за 3 седмици, което значи че вероятно ще може да играе след паузата за националните отбори. Четох също така, че Чех, Косчелни, Лаказет, Уелбек, Йозил, Джака и Рамзи няма да са в групата, което си е добра новина отвсякъде.

И между другото като стана дума за Жиру - той е пред гол номер 100 с екипа на Арсенал (до момента има 99 в 230 мача). Да му пожелаем да го отбележи тази вечер.

Ако някой не знае - ще дават мача по БНТ 2 от 22:05 ч.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта