Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот Udoji90 » 14 сеп 2017 16:06

Гледам тука една статия, под която я има групата за мача: http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... d-11167704
7-те изброени от теб играчи действително не са в нея. Ясно е, че гостуването на Челси е с много по-сериозен приоритет, ама все ми се струва някак твърде рисковано да правим толкова промени в състава. :roll:
Иначе ако говориш за вратаря Мартинес, той е в Хетафе под наем този сезон. ;) Дебюши не очаквам да го видим повече в игра за Арсенал - той май само на хартия е част от клуба. Недоумявам защо Чеймбърс този сезон изобщо не попада в групата. :roll: Аделейд, Найлс и Акпом също ги няма за тази вечер.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

NIGHT
Мнения: 32
Регистриран на: 07 фев 2009 20:10
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот NIGHT » 14 сеп 2017 16:20

hydetoshi написа:
NIGHT написа:Жалко за феновете на Арсенал който е едно средностатистическо английско отборче. Всеки мач съдиите им помагат но после в Европа им пълнят кошницата. Този отбор не е ставал шампион 13 години , сигурно няма и да стане скоро.

Това със съдиите в кой филм го дават,че да ида и аз да го изгледам. Според разбиранията ти отбор,който не е ставал 13 години шампион е "средностатистическо отборче". Ами да попитам какъв отбор е Ливърпул без титла 27 години? Или какъв отбор е Челси,който без милярдите на Абрамович за 100 г има само 1 титла. Или какъв отбор е Ман Сити пак с някакви милярди без които не е ставал шампион повече от 40 г. Дори и Ман Юн без Сър Алекс гледат борбата за титлата по телевизията. Въобще много си заблуден,или гледаш футбол на принципа "Аз съм за който бие" .Жалко...за теб. Аз освен мачовете на Арсенал с Байерн,когато отборът просто се отказа в последните 20 минути, други ситуации със "напълнени кошници" не се сещам. Хубаво е като пишеш нещо поне да се аргументираш иначе си поредния трол.


Е ти намери с какво да се занимаваш , то европейските вестници са ти го написали а и публиката на арсенал го признава че са втора ръка. А за съдиите явно трябва да си сложиш очила , но дори и със съдии не могат да додрапат до Шампионска лига. Примери Арсенал-Хъл сити 2-0 , Арсенал-Челси 2-1 за купата , двата последни мача с Лестър...просто такава ти е съдбата да се жалиш че Европа не уважава арсенал. И не ме разсмивай повече , едва ли си гледал английски футбол повече от мен. Специално някои отбори като арсенал и абърдийн съм ги гледал когато едва ли си бил роден.

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот TheNameOfTheGame » 14 сеп 2017 16:26

Udoji90 написа:Гледам тука една статия, под която я има групата за мача: http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... d-11167704
7-те изброени от теб играчи действително не са в нея. Ясно е, че гостуването на Челси е с много по-сериозен приоритет, ама все ми се струва някак твърде рисковано да правим толкова промени в състава. :roll:
Иначе ако говориш за вратаря Мартинес, той е в Хетафе под наем този сезон. ;) Дебюши не очаквам да го видим повече в игра за Арсенал - той май само на хартия е част от клуба. Недоумявам защо Чеймбърс този сезон изобщо не попада в групата. :roll: Аделейд, Найлс и Акпом също ги няма за тази вечер.


Някои от тези в групата ги чувам за първи път. :lol: На мен мисълта ми е, че като не играем в ШЛ, е по-добре напълно да се концентрираме в първенството, защото предходните сезони все играчите се преуморяват, контузват и не знам си още какво, а сега като играят по 1 мач на седмица би трябвало да са много по-свежи. Вярно, започнахме лошо сезона, но все още има твърде много мачове и можем да наваксаме.

Това за Мартинес явно съм го пропуснал и тъкмо се замислих кой ни е трети вратар, когато видях в статията, която си пуснал, че е Мейси ;) Също като теб и аз не разбирам защо Чеймбърс не получава шансове, уж беше 1 сезон под наем във ВЛ да се обиграва...Явно не е от любимците на Венгер по подобие на Кембъл, за разлика от Уолкът например. :lol: И все пак това е само предварителна група според журналистите, не се знае какво е намислил Дядото :) :P
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот Udoji90 » 14 сеп 2017 16:40

Е, то "предварителна" (provisional) според мен ще рече, че тук са 19 души и 1 ще отпадне. Едва ли има шанс в нея да се появи някой като Чеймбърс, който сега липсва. :lol:
Само МакГуейн (вероятно така се чете) не съм го чувал. Мейси и Плегесуело само като имена ги знам, ама не съм ги гледал. Уилък и Нкетиа играха в контролите преди сезона. За първия не мога да преценя дали се справи добре, вторият ми допадна доста. Нелсън от младоците може би единствен има реален шанс да влезе освен ако не поведем с доста и Венгер реши да пусне и друг от тях. Останалите са ясни.
Оспина, Елнени, Уилшър и Жиру според мен 100% ще започнат. За останалите позиции вече има различни варианти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот TheNameOfTheGame » 14 сеп 2017 17:23

Udoji90 написа:Е, то "предварителна" (provisional) според мен ще рече, че тук са 19 души и 1 ще отпадне. Едва ли има шанс в нея да се появи някой като Чеймбърс, който сега липсва. :lol:
Само МакГуейн (вероятно така се чете) не съм го чувал. Мейси и Плегесуело само като имена ги знам, ама не съм ги гледал. Уилък и Нкетиа играха в контролите преди сезона. За първия не мога да преценя дали се справи добре, вторият ми допадна доста. Нелсън от младоците може би единствен има реален шанс да влезе освен ако не поведем с доста и Венгер реши да пусне и друг от тях. Останалите са ясни.
Оспина, Елнени, Уилшър и Жиру според мен 100% ще започнат. За останалите позиции вече има различни варианти.


E, да де, знам какво е provisional, но въпросът е дали Венгер я е казал на журналистите, което малко ме съмнява. ;) В такъв случай примерно щеше да я има в профила в Туитър или на сайта, поне аз така мисля де. :) По-скоро "Мирър" са я написали на базата на това какво се вижда в тренировките или пък от някакви свои източници. Затова казах, че е възможно да има някакви изненади, но както и да е де, това не е толкова важно. Довечера ще разберем. Аз освен МакГуейн не съм чувал още Плегесуело и Нкетиа ама дано поне от единия да излезе нещо читаво. Иначе аз към сигурните започващи бих добавил Мертезакер и разбира се накъде без Тио "Вечната надежда" Уолкът :!: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот hydetoshi » 14 сеп 2017 19:37

NIGHT написа:
hydetoshi написа:
NIGHT написа:Жалко за феновете на Арсенал който е едно средностатистическо английско отборче. Всеки мач съдиите им помагат но после в Европа им пълнят кошницата. Този отбор не е ставал шампион 13 години , сигурно няма и да стане скоро.

Това със съдиите в кой филм го дават,че да ида и аз да го изгледам. Според разбиранията ти отбор,който не е ставал 13 години шампион е "средностатистическо отборче". Ами да попитам какъв отбор е Ливърпул без титла 27 години? Или какъв отбор е Челси,който без милярдите на Абрамович за 100 г има само 1 титла. Или какъв отбор е Ман Сити пак с някакви милярди без които не е ставал шампион повече от 40 г. Дори и Ман Юн без Сър Алекс гледат борбата за титлата по телевизията. Въобще много си заблуден,или гледаш футбол на принципа "Аз съм за който бие" .Жалко...за теб. Аз освен мачовете на Арсенал с Байерн,когато отборът просто се отказа в последните 20 минути, други ситуации със "напълнени кошници" не се сещам. Хубаво е като пишеш нещо поне да се аргументираш иначе си поредния трол.


Е ти намери с какво да се занимаваш , то европейските вестници са ти го написали а и публиката на арсенал го признава че са втора ръка. А за съдиите явно трябва да си сложиш очила , но дори и със съдии не могат да додрапат до Шампионска лига. Примери Арсенал-Хъл сити 2-0 , Арсенал-Челси 2-1 за купата , двата последни мача с Лестър...просто такава ти е съдбата да се жалиш че Европа не уважава арсенал. И не ме разсмивай повече , едва ли си гледал английски футбол повече от мен. Специално някои отбори като арсенал и абърдийн съм ги гледал когато едва ли си бил роден.

Аз си крия ЕГН-то като стара госпожа.За мачовете на Абърдийн съм бил роден,че даже съм ги и гледал.... Ти Арсенал ги изкара английски вариант на Лудогорец и Домусчиев. Може би нарочно подминаваш гола на Маркос Алонсо от Челси ,когато Белерин просто беше нокаутиран. Това е нелепо. Като говорим за съдийски отбори,само да кажа че примерно във финалната част на миналия сезон Реал Мадрид (конкретно Роналдо ) вкара 6-7 гола от засада(3 само срещу Байерн) и без тях сега Реал щяха да са с минус 2 купи във витрината(а може и без трите дето ги спечелиха).
Ще гледаме мача довечера и ще видим що за съдийски отбор е Арсенал.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот Udoji90 » 14 сеп 2017 21:55

Мда, тая група наистина се оказа бая предварителна. Акпом и Аделейд са на пейката, а Найлс даже е титуляр. Доста рискована вътрешна двойка халфове с Елнени и Иуоби. :roll: Начо пак централен защитник. :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот hydetoshi » 14 сеп 2017 22:16

Засега отлагат мача с 1 час. Тези феновете на Кьолн верно много страшни изглеждат. На някои места казват,че има проблеми с полицията,на други ,че гостуващите фенове са 20 хиляди и създават проблеми при влизането на стадиона. Това ми напомня на Хилсбъро от 1989. Дано всичко да е наред.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот slash1912 » 14 сеп 2017 22:33

Гледам някакви клипчета из нета-тия откачалки ще ви бутнат стадиона направо :twisted:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Europa League Matchday 1 :: Арсенал - Кьолн

Мнениеот hydetoshi » 14 сеп 2017 22:53

"Резервния" състав ми звучи много добре. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта