УБА - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 17 мар 2017 07:11

Предполагам,че Арсенал ще спечели. Отборът винаги прави силен финал на първенството. Така че е време за редовния финален щурм. Освен това не забравяйте,че Арсенал е с 2 мача по-малко от Ливърпул и с по един от другите конкуренти и класирането малко е изкривено. Мисля,че Челси понамалиха темпото(измориха ли се или се успокоиха,кой знае) и всички отбори от челото трябва да не се отказват и да им дадат последен отпор.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот yasen » 17 мар 2017 12:04

наглед трудно гостуване, но Арсенал умеят да печелят такива мачове
Нали никой не се съмнява, на коя място ще завърши Арсенал в края на сезона? :lol:

това не трябва да го приемате като гавра, даже според мен ще си е голям успех Арсенал да се добере в топ 4.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот Alex » 17 мар 2017 12:12

yasen написа:наглед трудно гостуване, но Арсенал умеят да печелят такива мачове
Нали никой не се съмнява, на коя място ще завърши Арсенал в края на сезона? :lol:

това не трябва да го приемате като гавра, даже според мен ще си е голям успех Арсенал да се добере в топ 4.

Ама 4-то място + ФА Къп е нормално... 2-ро + купата даже перфектно... Разочарованието ще е ако останем без трофей... А отборите с "по-добри" мениджъри като ютд още колко време мислите, че ще имат спонсори и ще могат да правят топ трансфери (това лято вече ще почнат да срещат трудности, ако и догодина не спечелят място в ШЛ, ще стане нъвъзможно да са първи избор за играчите и другите отбори от ВЛ ще им купуват най-силните футболисти)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот dreben23 » 17 мар 2017 12:43

Иска ми се да има някакви ротации в отбора, за да се види аджеба всички ли ще се излагат или нема. УБА би трябвало да ги победим, но сигурно пак зорлем работа ще е. Май дойде време да си пускаме отново Пер Мертезакер, всички го плюехте ама видяхте пък без него какво ще е -ад, хел. :lol: Време е отново да заложим на Пер ако ще гоним класиране в ШЛ и за догодина. Не ми се вярва тази криза да продължи цял сезон, Венгер няма да го позволи. После при някой друг и без това ще навлезем в незапомнена криза, но докато си е бате Венго съм спокоен. Прогноза все пак 1:2. Щом не можиха Палас да бият, нема да загубим и ние. Знам ли. Ако решат да продължават с бойкотите, лошо. Но за да тръгне отново отбора и феновете трябва да спрат да се занимават с глупости. Те и без това не го усещат футболчето изобщо. :mrgreen: Усятат го само когато всичко е цветенца и рози, иначе не - замъглена преценката маличко, защото съдят все за футбола по черното тото дето се разиграва. Болезни резултати имаше за история, но не може Арсенал трябва да се справи, да се вдигне и да побеждава лошите. Оптимист съм нали. :)

Не мойте будаля нема кой да ни мръдне от четворката, по-силнички сме от другите, макар да не си личи много. Ще започне. ;)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 18 мар 2017 15:24

С оглед създадените положения според мен трябва да сме доволни от резултата дотук. И още нещо - всеки корнер за домакините е потенциален гол, а сега с Оспина на вратата...не ми се мисли. Дано второто полувреме да влезе Жиру вместо Уелбек/Уолкът, че иначе не виждам как ще спечелим този мач.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 18 мар 2017 16:29

Пасове, пасове, пасове...и пак пасове. :shock: Абсолютна безидейност и напълно заслужена загуба. Според мен единственият начин тази агония да спре е "Емирейтс" да остане празен до края на сезона и собствениците (ако изобщо има такива) да разберат, че така повече не може :!:
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
peterkk
Мнения: 58
Регистриран на: 26 юли 2011 10:48
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот peterkk » 18 мар 2017 19:45

dreben23 написа:
Не мойте будаля нема кой да ни мръдне от четворката, по-силнички сме от другите, макар да не си личи много. Ще започне. ;)



Преди точно 3 месеца смело и "умно" прогнозираше, че Челси всеки момент ще рухнат и до края на януари ще са извън четворката. Сега е лесно да се каже, че Арсенал трудно ще бъдат по ниско от 6-то място. Както и по-високо!
Моята прогноза оттогава, че фактически всичко ще е ясно след Челси -Манчестър Сити е още актуална.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот Alex » 18 мар 2017 20:52

Като слушах прес-конференцията след мача, явно Венгер вече е решил какво ще се случва с отбора оттук натакът и това няма да включва самия него...

Така че се наслаждавайте на последните 13 мача, защото без значение дали човек го харесва или не, това ще е краят на една епоха.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот Alex » 19 мар 2017 18:05

... макар че според таблоидите в Англия Венгер и ръководството са се разбрали за 1-годишен договор (което според мен е най-лошият вариант... трябва или да се прекрати тоя фарс, или да остане за 3 години... всичко друго е продължаване на абсурдността).
[center]Изображение[/center]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: УБА - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 19 мар 2017 21:49

Какъвто и да е нов договор за Венгер (1-, 2-, 3- или 10-годишен) означава продължаване на този фарс. Не мога да си обясня как все още има фенове, които издигат плакати "In Arsene we trust" и такива подобни. Явно или са мазохисти или подкрепят Арсенал от съвсем скоро. Просто е време това да спре, французинът да бъде изпратен с почести и благодарности за това, което е направил и дал на клуба и да бъде назначен нов (надявам се подходящ) мениджър, който да получи пълна свобода (изходящи и входящи трансфери + необходимите финансови средства) да моделира отбора според своите виждания.
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта