Манчестър Сити - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот boabbb » 17 дек 2016 11:45

Liquidator написа:
dreben23 написа:Всяка година е футболът е един и същ навсякъде и вие пак не можете да го научите, деца мили.

Ми един и същи е бе, баце Таско, а ти продължаваш да слагаш Арсенал шампион :lol: Айде стига :) Прогнозите ти са както на теб ти се искат да станат, Арсенал е шампион всяка година, кога ще излезе :)
2015 Челси пак сдаваше багажа по това време според твоите виждания, пък 38 кръга все на върха, римембър!
Антонио Конте дори няма скамейка за тази схема, а е на 10 поредни и ще вземе титлата в първия си сезон, кен ю билийв ит? Хи'з гона уин ъз дъ лийг, уот ъ мен!


Ти също бързаш, ми се струва ... :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4429
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Liquidator » 17 дек 2016 12:48

Преувеличих малко, не сме толкова силни още, но съм уверен :)
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Santiago Munezz » 17 дек 2016 17:11

Alex написа:
E_pluribus_unum написа:Въпреки огромните проблеми на Сити,прогнозирам 1Х.То ние всички сме много зле,само Арсенал са добре,за това са на 6 точки от 1-вото място,а след този кръг ще сте на 8 или 9т..След нова година на 12-15точки.Един въпрос-ти наистина ли вярваш в това,което пишеш?Честно?

Мойто момче, въпросъте ти вярваш ли ги тия неща, дето си ги изписал - какви 15 точки, какви 5 лева?!?! От петте отбора в челото Челси е най-нестабилният. Тая безумна схема 3-4-3 колко още ще издържи?!?!? Като получите няколко контузии или като Сити картони какво се случва?!?! Много скоро ще си проличи, че това Ви е максимумът и нямате футболни аргументи за нищо смислено... Мисля, че Сити Арсенал са на едно ниво (може би 1% предимство давам на Арсенал заради по-дългата скамейка и по-обиграният състав), Ливърпул не мога да разбера дали да по-силни или по-слаби от двата отбора. Пък Вие си се борете с Тотнъм за 4-тото място.

Тежка борба се очертава ,нещо като между теб и дребен23 за за лаик номер 1! :roll:
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот язе » 18 дек 2016 01:04

Изглежда, че шантавия ни минал сезон е поразмътил нечии мозъци, относно реалностите в Премиършип... 8-) Други пък писатели фантасти, дори поставят Арсенал пред Сити. :lol:
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Thsmith » 18 дек 2016 05:47

Не е невъзможно да се вземе мача. Плешивия е по смотан и от Венгер. Дано само онзи австралопитек Габриел не се изяви прекалено. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот E_pluribus_unum » 18 дек 2016 18:02

Alex написа:
E_pluribus_unum написа:
Alex написа:
E_pluribus_unum написа:Въпреки огромните проблеми на Сити,прогнозирам 1Х.То ние всички сме много зле,само Арсенал са добре,за това са на 6 точки от 1-вото място,а след този кръг ще сте на 8 или 9т..След нова година на 12-15точки.Един въпрос-ти наистина ли вярваш в това,което пишеш?Честно?

Мойто момче, въпросъте ти вярваш ли ги тия неща, дето си ги изписал - какви 15 точки, какви 5 лева?!?! От петте отбора в челото Челси е най-нестабилният. Тая безумна схема 3-4-3 колко още ще издържи?!?!? Като получите няколко контузии или като Сити картони какво се случва?!?! Много скоро ще си проличи, че това Ви е максимумът и нямате футболни аргументи за нищо смислено... Мисля, че Сити Арсенал са на едно ниво (може би 1% предимство давам на Арсенал заради по-дългата скамейка и по-обиграният състав), Ливърпул не мога да разбера дали да по-силни или по-слаби от двата отбора. Пък Вие си се борете с Тотнъм за 4-тото място.

Откъде знаеш дали съм момче,чак пък твоето?Не се ядосвай!Вашите футболни аргументи,дълга резервна скамейка и схемата Ви я гледаме много,много отдавна!За твое съжаление това не Ви стига.От колко години не сте печелили П.Л.?
Разбира се,че схемата е безумна и това прави отбора специален!Не е задължително отбора да играе в тази схема до края и според мен ще се променя с течение на времето.Задачата на Конте този сезон беше да стабилизира отбора и го направи.Не само това,но и Ви показва как се става шампион,дори и да изстиска максимума от футболистите!И да,вярвам си!Много по реално е Челси да стане шампион,отколкото Вие да триумфирате с титлата в следващите 3 години!
Това е мое мнение и не е нужно да трошиш нерви,то няма да се промени.Все пак форумът е за това,всеки да си изрази мнението(било то и грешно).

Не се ядосвам, немоето немомче :) Просто това е моето мнение. За едно си прав - за Конте и максимумът, наистина ми надмина очакванията и извади от тоя отбор възможно най-много, просто не става само с късмет, обрати и т.н... сезонът ще е дълъг, всеки отбор има по една серия от по 7-8 мача с по-лесни съперници и един труден между тях и това дава фалшиво усещане, че е набрал скорост. Още доста вода ще изтече преди да се очертае явен фаворит за титлата.
12 години и половина.

Да оставим"помпането на мускули"настрана за момент.Измина почти половината сезон.Много,много искам Челси да спечели П.Л..Сигурен съм,че и ти също искаш Арсенал да го спечели,това можем да кажем и за другите фенове на отбори в П.Л..Истината в момента е,че Челси има преднина от 9т.пред най близкия си опонент и аз силно се надявам,тази преднина да не бъде стопена,НО всички отбори в топ 4 в момента имат шансове да я спечелят.Наистина има още много мачове до края и е много рано да се прибързва.Мисля,че топ 6 който е в момента ще остане без промени,като имена,но ще има промяна в подреждането.Нашите футболисти натрупаха самочувствие в/у и без това шампионският манталитет.Това е фактор и предпоставка,но не е гаранция,трябват ни още доста победи(естествено,ще ги спечелим :))!За това,Английската висша лига е най доброто,трудно,интригуващо и непредсказуемо първенство в света и всички фенове и зрители го знаят!Понякога хейтвам,друг път се оставям на емоциите и правя глупости,но обичам футбола и всички вие също!В този форум споделяме,радваме се,реве ни се,обиждаме се,конфронтираме се,харесваме се,мразим се и т.н. в името на футбола.Това е той футбола СТРАСТ!
Последна промяна от E_pluribus_unum на 18 дек 2016 19:20, променено общо 1 път.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
fernando_torres
Мнения: 164
Регистриран на: 14 май 2012 15:00
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот fernando_torres » 18 дек 2016 19:08

ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛ ХАХАХАХАХАХАХ
Man U FANN - 1

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот Red_Neck » 18 дек 2016 19:32

Още има време за един.... Х :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Арсенал

Мнениеот arsenvengerin » 18 дек 2016 19:39

Какво се случва с Арсенал ? защо бе тази смяна на Алекс , след като бе само 12 мин на терена ?
Обичам Левски


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта