Premier League IV кръг :: Арсенал - Саутхемптън 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Premier League IV кръг :: Арсенал - Саутхемптън, 10.09.2

Мнениеот TheNameOfTheGame » 10 сеп 2016 19:23

Единствено положително от този мач е победата. Дузпа според мен имаше, не знам защо Саутхемптън простестираха толкова. Много добър дебют за Мустафи, определено има потенциал, дано продължава така и занапред. Лукас Перес...дано да е бил притеснен или пък да не му е удобно на върха на атаката, защото не направи абсолютно нищо в този мач и КПД-то му беше 0. Няма как да не отбележа доброто представяне на Коклен, а за Касорла не знам какво да кажа - истинска красота и изящество, удоволствие е да го гледаш. За мен именно неговото отсъствие през миналия сезон е причината да не се борим за титлата докрай, което е доста притеснително ако отборът е много зависим от даден играч.

В този ред на мисли дано всичко с Косчелни е наред, защото не обичам определение "незаменим играч", но към момента той е точно такъв, а само след 3 дни ни предстои много важен мач.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16752
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Premier League IV кръг :: Арсенал - Саутхемптън 2:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 10 сеп 2016 22:06

Ей Богу, много са ни трудни напоследък тези, независимо в какво състояние са. Гледах от 50-тата минута нататък и този път мачът не беше като през миналия сезон Форстър да извади дузина положения (даже сега по-чистите май бяха за "светците"), но изглеждаше, че просто е невъзможно да ги пробием. Честно казано получихме сериозно съдийско рамо, тъй като Монреал фаулира Лонг до нашето наказателно поле, а вместо фаул за тях се получи продължителна атака за нас, довела в крайна сметка до дузпата. Нея не мога да я коментирам, тъй като изпуснах повторенията. Голът на Косчиелни ще е сред претендентите за най-красив през сезона. 8-)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Premier League IV кръг :: Арсенал - Саутхемптън 2:1 FT

Мнениеот boabbb » 11 сеп 2016 00:04

Дузпата била скандална ... Да бяха пуснали от 21.15, та да видят как се свири 8-) С такъв съдия Арсенал биеше с поне 5, 4 от дузпи, съответно :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Premier League IV кръг :: Арсенал - Саутхемптън 2:1 FT

Мнениеот dreben23 » 11 сеп 2016 12:35

Много труден и напрегнат мач наистина, но мисля, че победата беше заслужена. По-добрият отбор си бяхме ние, но не ми харесаха нещата в нападение. Лукас Перез наглед нищо не направи, ама асистира за гола на Кошчелни. Мисля, че Санти Касорла, Мустафи и Тио Уолкот бяха най-добрите в мача. Добре, че и нас веднъж ни покри късмета, иначе Х.са нямаше да е много несправедлив, по две чисти ситуации за гол имахме и двата отбора. Определено ми допада идеята да се поздравяваме с трите точки, когато не сме се представили на много високо ниво, ама не бих си правил заключения от мачове, в които титуляри не започват. После дори не успяха да влязат и в мача. За дузпата на лайфа като си гледах мача не видях нищо, но то е било плод на емоцията и напрежение. За мен има нарушение на Оливие Жиру и нема как да си затворя очите, при борбата за топката във въздуха подлага една ръчичка и прави фаул. Но това го видях чак на хайлайтса. :lol: След това вече това причини падането в краката му. Спорна си е дузпата, защото Жорко си прави фаул в атака.Но смятам, че като цяло заслужавахме успеха, за разлика от светците, ние правехме и някакви що годе комбинации, а те какво правеха нищо смислено. Лошото е, че нямаше голов пас като хората. Голът им беше напълно случаен на светците, иначе правехме суха мрежичка. Определено защитата ни изглежда добре така, но на един, два пъти пак се пропукахме по навик. Добре де Санти и той не стори чак такъв зрелищен мач, но с гола компенсира всички недостатъци и го забравихме лошото. Всички продължават да плюят Тио Уолкът, а той изнася мачовете ни от началото на сезона. :)
Мустафи направи прекрасен дебют и той! 8-) За жалост се оправдаха и опасенията ми - добрата форма на Окс е в историята. Още следващия мач да пускаме поне другия Алекс. :D Хубавото е, че можем да изненадаме всеки съперник със състава и ще имат доста ядове с нас. Рано е още да се каже, но Арсенал имаше най-тежката програма дотук, а се взимат добри точки. Доволно. Оттук насетне дано да е малко по-леко.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта