Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.н. )

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот dreben23 » 21 авг 2016 22:52

Четох, че Венгер не харесвал Джоел. Ама все пак е наем, може пак да го върнем догодина. :lol: Ама ако смята да докарва някой по-мощен не ни трябва Кембъла. Не е лош, но не може да даде винаги всичко на което е способен. Ако си вземем Брахими направо може и да не съжаляваме за костариканеца. Ама и той знам, че не е постоянен, ама иначе си е класа. Дано да е видял нашия, че има и Брандт на Олимпиадата, не само Гнабри. :mrgreen: :)

Започвам да си мисля, че може да разкара и Тио, примерно да го види в два-три мача в началото дали ще ни покъса нервните окончания и да го махне. Ако му се открие по-добра опцийка, ще го дуйне и него. :mrgreen:

Друг път. :lol:

Everton in talks to sign Yacine Brahimi from Porto - Sky sources
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот boabbb » 22 авг 2016 15:35

Служител на Арсенал подаде предизвестие за напускане, за да не пречи на мениджъра Арсен Венгер да прави трансфери в клуба. Съобщението на служителя предизвика голям отзвук в Англия.
"Аз съм запалянко на Арсенал и с дълбоко съжаление съобщавам за своето оттегляне от клуба. Моят последен работен ден е 9 септември. С удоволствие проведох тези две години в клубния магазин. За мен като привърженик на Арсенал това бе работа - мечта. Моето решение за напускане е свързано с изявление на Арсен Венгер за работниците в клуба след равенството с Лестър. Нечестно е да обвиняваш 600 служители в Арсенал за това, че клубът не купува нови играчи. Аз получавам 14 000 паунда на година. Тио Уолкът заработва 10 пъти повече на седмица. Надявам се моето оттегляне да позволи на Венгер да доведе повече играчи. Не желая да бъда в тежест. Отсега работниците ще бъдат не 600, а 599, а аз отивам на борсата. Късмет. Надявам се, че ще дадете добри препоръки за мен. Благодаря за всичко. Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена", написа служителят. /БГНЕС


:| :| :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот crap » 22 авг 2016 16:08

ФЕЙК! :shock:
YA GUNNERS YA

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот TheNameOfTheGame » 25 авг 2016 13:35

ARSENAL WANT SPANISH STRIKER

Arsenal are set to beat Everton to the signing of Deportivo La Coruna striker Lucas Perez, reports Marca.

Deportivo and Arsenal reportedly reached an agreement over the transfer of the forward on Wednesday - the Gunners will activate his €20m buyout clause to bring him to the Emirates and the deal could be completed by Friday.


Arsenal's negotiations are thought to be at an early stage, but the chance to play Champions League football is likely to prove the deciding factor.


Макар засега да са само спекулации, това ми се струва като пореден "трансфер" за замазване на очите, че видите ли сме "активни" на трансферния пазар. Играч на 28 години, със само един силен сезон зад гърба си, при това играл в отбори много далеч от класата ни, поне за мен няма как да е човекът, който да реши проблемите в атака...НО дано съм сбъркал.

Предполагам, че (почти) всеки фен на Арсенал би предпочел да купим за 2,5 пъти повече пари (около 42-43 милиона паунда) доказан играч и голмайстор като Лаказет, с няколко силни сезона зад гърба си, опит в ШЛ и ЛЕ, на перфектна футболна възраст (25 г.), но...това са само мои разсъждения. Действителността е друга. :|
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот crap » 25 авг 2016 15:17

Само където Перез е класа над Лаказет и играе в далеч по-тегаво първенство :)
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот boabbb » 25 авг 2016 15:28

Аз го чувам за първи път - голяма класа ще да е :lol: :lol: :lol: Panic buy надушвам :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот Thsmith » 25 авг 2016 15:48

boabbb написа:Аз го чувам за първи път - голяма класа ще да е :lol: :lol: :lol: Panic buy надушвам :|

+1

Иначе аз не смятам, че Лаказат може да помогне с кой знае какво. Определено не е по-добър от Лойк Реми. Все пак е по-добре от нищо де, но освен малко ширина... друга полза няма да има.

--
Па важно е да купи някакъв защитник.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот crap » 25 авг 2016 16:27

Не твърдя, че е класа-класа, от рода на Гризман, а твърдя, че е класа НАД Лаказет. :)
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот boabbb » 25 авг 2016 16:33

Ако е класа над Сашката, съм навит на 100% 8-) Абе, да купува там някого и т'ва е :!: Защитник не е зле да се купи ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16762
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Лято 2016 ( трансфери, новини, спекулации и т.

Мнениеот Udoji90 » 25 авг 2016 16:39

То беше ясно, че ако взимаме нападател, ще вземем за резерва на Жиру, така че не би трябвало да се очаква да е нещо особено. Горе-долу на такова описание може би отговаря и Перес (макар че нямам много впечатления от него), съответно няма да се учудя наистина да го привлечем. Проблемите в отбрана обаче са по-сериозни и попълнения са нужни най-вече там.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта