Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lale00
Мнения: 94
Регистриран на: 24 фев 2009 08:36
Контакти:

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот lale00 » 16 май 2016 11:32

Жалко, че само това ще празнуваме тази година... но все пак никой друг отбор няма такъв празник, не е малко. :lol: :lol: :lol:

Графът
Мнения: 335
Регистриран на: 19 юни 2013 00:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот Графът » 16 май 2016 11:44

сезон, когато никой от изброените не е шампион и ние не сме е пълен провал. и аз смятам, че арсенал се нуждае от смяна на стратегията, а и на стратега.
България има много отбори, но "Ботев" Пловдив е само един!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот Alex » 16 май 2016 11:50

Хахахахах, като дадоха червения картон и се притесних, че Тотнъм може да изравнят :oops:

А Шубичката от 20 години не е напускала топ 4 на Висшата лига, а от 10 са винаги в директните елиминации на ШЛ... замислете се колко пари са дали Арсенал за трансфери и колко всички останали ;)

и за да не трябва да се връщам и да отговярам на слабоумни коментари, балансът за последните 20 години е:

1-ви: 3 пъти
2-ри: 6 пъти
3-ти: 5 пъти
4-ти: 6 пъти
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот dreben23 » 16 май 2016 14:38

Дъвчите си все едно и също и не оценявате успехите, а нашият сезон е успешен, защото сме втори. А вие дето се много смяхте сте трети, четвърти, пети, шести и седми. Спрете да се оправдавате с Арсенал, защото артилерия втори и без да купува футболисти. Съзнавате ли разликата? За мен лично това си е успех както и да го погледна! И да ви е смешничко, същите условия се отнасят и за вас, с тази разлика, че сте си похарчили за пореден път парите на вятъра. Дайте да си говорим истината- това е успех и той е дело на омразния ви Арсен Венгер! Не мой! :) Вашето пък надолу са все неуспехи, момци, смехът го турете другаде. Тука можем само да ви хрантуткаме. Пожелавам и най-лошите, когато им е най-лош сезона да завършват втори! :)

Принципно абсолютно всички се заблудиха, че Тотнъм ще е шампион, Тотнъм ще е втори. Ако имаше още един кръг, нямаше да са и в ШЛ. Това е истината, и да ви болне, и да ви не болне- Арсенал е вторият най-добър отбор в Англия и си е на второто място. Останалите за къв уй се смеете- вие на нас, а трябва ние на вас. Казвате, че щяла да има по-сериозна конкуренция догодина до амина, ние ще кажем "А дано", защото в тази Лестър и Арсенал нямаха! :)

Приятни харчелъци... :)

Забравих най-важното - Арсенал = Реал Мадрид :)

И мерси, че си признавате истина, че ваши отбори били много зле. Е аз ви го казвах непрекъснато, ама игнорирате мои мнения хубави, а преписвахте като откачени прогнозки да не изстине хлябче в игрички и местенце в ШЛ. Дават ми еднакви прогнози по 2:1 и 1:1 и си мислят, че ще го научат футболчето. Е така не става, оставаш недоразвит в областта. Основите съм ви ги положил кое как трябва да бъде, останалото си зависи от вас. Ама да ми се обяснява всеки, че слага десет пъти от девет мача по 2:1, щото у бетче така ги бил играл, не минава номерче. Трябваше да давам им подаяния титла, защото покварени игри не ща да печеля и да имам петно в репутация. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17353
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот slash1912 » 16 май 2016 15:31

hydetoshi написа:
slash1912 написа:Малко радост и за вас в края на сезона.Докато не махнете Шубичката ще празнувате такива неща само ;)

Махни тая емблема на Ливърпул,че е нелепо. Аз бях в 6-ти клас когато за поседно ви видяхме шампиони преди....26 години. А вие колко Шубички сменихте от тогава?

А Шампионска Лига кога ще вземете?Второто място е провал,третото е успех.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот Udoji90 » 16 май 2016 18:05

Dreben, уважавам мнението ти, но, с риск да се повторя с написаното от мен в другата тема, ще кажа, че няма как да е успешен сезон, в който всичките ни преки конкуренти бяха толкова зле, а ние въпреки това не успяхме да вземем нито един трофей. Едва ли скоро ще има сезон, в който да имаме реални шансове да завършим пред Тотнъм, Сити, Юнайтед, Ливърпул и Челси накуп. Направихме го през този, а се оставихме да ни задмине Лестър, и то с 10 точки аванс. Втори не бяхме завършвали отдавна, но доста трябва да сме занижили критериите, за да твърдим, че това е успешен сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9238
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот bubka » 16 май 2016 19:54

paro24 написа:На това ли се радвате?
Челси са зле, при Сити е мъка, при Юнайтед е Ван Гаал,
а Ливърпул си ги знаем и при това положение да си зад Лестър.
Трудно ще имате пак такава възможност.


Много точно казано. Но все пак да отдадем заслуженото и на Лестър, които изиграха наистина прекрасен сезон.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9238
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Честит St. Totteringham's Day на всички артилеристи !!!

Мнениеот bubka » 16 май 2016 20:03

paro24 написа:На това ли се радвате?
Челси са зле, при Сити е мъка, при Юнайтед е Ван Гаал,
а Ливърпул си ги знаем и при това положение да си зад Лестър.
Трудно ще имате пак такава възможност.


Пак да те цитирам. Обаче реално погледнато Сити догодина ще са още по-голяма дупка, щото Пеп им става треньор. При Юнайтед Ван Гаал си е Ван Гаал - при него няма как да мръднат по-нагоре, Тотнъм са си Тотнъм - пак ще са зад вас и остава единствено Челси, които мисля, че ще мачкат много (а от всичкото нагоре няма и да се занимават с евротурнири). Така че ако се напънете, стегнете си партакешите и задминете Челси, може и да сте шампиони :shock: :shock: . А забравих и Ливърпул, които ще са по-силни от този сезон, но не се знае колко по-силни, те са малко скрита лимонка, зависи каква селекция ще направят.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта